O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Malwina Słoka - Chlabicz

Powrót

Hotel Kiston, Kistowo
 

Hotel Kiston odwiedziła Malwina Słoka z synem Maksymilianem.

Hotel Kiston leży w sercu Kaszub. Lasy, woda i natura. Z dala od hałasu i tłumu. Miejsce dla tych, którzy marzą o ciszy, relaksie i kontakcie z naturą. Dla nas to był najlepszy przystanek w drodze z Helu. Dojazd prosty. Jadąc z południa wystarczy zjechać z trasy nad morze na wysokości Trójmiasta. Już na samych Kaszubach znajdziecie informacje o hotelu  – ogromne tablice – nie da się nie zauważyć

Sam hotel został wybudowany z ogromnym rozmachem, o którym świadczy już na wjeździe monumentalne ogrodzenie z kamienia. W hotelu dużo zdobień, np. lustra na sufitach czy iście królewskie meble. Pokoje są naprawdę bardzo eleganckie i zrobiły wrażenie na młodzieży☺.

Mieliśmy przyjemność wypoczywać na parterze, więc z pokoju wychodziliśmy na taras i ogromny ogród. Całość robi wrażenie elegancji, ale bez wątpienia wszystko jest raczej bezpieczne dla małych dzieci. Atmosfera przyjazna i „na luzie”, dzieci czują się tam swobodnie. Pokój, w którym wypoczywaliśmy był bardzo przestronny, podobnie jak łazienka. Dla małego dziecka można otrzymać do pokoju i łazienki wszystko: od łóżeczka po przewijak czy podgrzewacz. Ekipa hotelowa zakłada też zabezpieczenia np. na kontakty i okna, jeśli do hotelu przyjeżdża maluch.

Rozrywek nie brakuje. Jazdy konne, basen, kajaki, rowery, kręgielnia, plac zabaw, pokój zabaw dla najmłodszych dzieci, animacje czy ogromna, dmuchana zjeżdżalnia w ogrodzie. Dzieci w hotelu było mnóstwo, ale atrakcji tyle, że nigdzie nie było tłumu i ciasnoty. W tej chwili hotel się rozbudowuje, więc przestrzeni będzie jeszcze więcej. Dla młodzieży jest też dodatkowa atrakcja: x-box. Gra, której „akcja” toczy się na farmie zrobiła w tym roku furrorę na naszym wyjeździe. Do pokoju można wypożyczyć też gry planszowe i książki dla dzieci. Dla mamy: wymarzone zabiegi SPA.

W restauracji przepysznie. Bogate śniadania w formie bufetu. Dużo świeżych warzyw i owoców. Naleśniki, jajecznica, rogaliki, kiełbaski, sery, lokalne wędliny  – do wyboru, do koloru. Obiadokolację można zjeść z karty, oczywiście dla dzieci jest specjalne menu. A w nim: surówki, zupa pomidorowa, kurczaczki, kasze albo frytki. Jest z czego wybierać. Przy małym stoliku w restauracji dzieci mogą porysować, są dostępne plastikowe naczynia, sztućce, jednorazowe śliniaczki i krzesełko do karmienia.

Dla nas, ten pobyt to była wspaniała chwila relaksu w ciszy i blisko natury. Obsługa hotelowa dba o gości, stara się zauważać też potrzeby tych najmłodszych. Wszystko obywa się z uśmiechem i pogodą ducha. Wiemy z rozmów z właścicielami, że hotel to biznes rodzinny. I czuć tam rodzinną atmosferą. Na pewno tam wrócimy, może za rok – znowu wracając z wakacji nad morzem….

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska