O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Marta Perchuć - Burzyńska

Powrót

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, Świeradów Zdrój
 

Marta Perchuć - Burzyńska ocenia Cottonina Villa & Mineral Spa Resort

Kompleks Cottonina Villa & Mineral Spa Resort jest położony na obrzeżach Świeradowa Zdroju w zabytkowych zabudowaniach fabrycznych. Radość sprawia już sama droga do hotelu, kiedy po zjechaniu z autostrady (jechaliśmy z Warszawy), automatycznie ulega się urokowi pięknych terenów i miejscowości Dolnego Śląska.

Recepcja hotelu nie rozczarowuje. Wyszkoleni pracownicy informują o wszystkich najważniejszych sprawach związanych z pobytem i są też dobrym źródłem wiedzy na temat okolicznych atrakcji. Również w recepcji można zamówić rowery, z których  chętnie korzystaliśmy ciesząc się unikatowymi trasami rowerowymi, które okalają Świeradów.  To na recepcji dowiedzieliśmy się też o Zamku Czocha, który od Świeradowa oddalony jest o 16 kilometrów, i który dzieci zwiedzały z szeroko otwartymi oczami, bo przecież to „zamek, mamo, jak z Harryego Pottera”.

Ale przejdźmy do samego hotelu. Pokoje i apartamenty są rozmieszczone w kilku budynkach dzięki czemu w każdym   można cieszyć się kameralną atmosferą. Każdy pokój według potrzeb może być dostosowany do pobytu z dzieckiem w dowolnym wieku.

W głównym budynku znajduje się basen, SPA, sala zabaw dla dzieci oraz pokój z konsolą do gier. Teren hotelu także zachęca do przebywania na świeżym powietrzu: wielkie połacie przystrzyżonej trawy, leżaki i plac zabaw dają możliwość spacerowania po samym kompleksie, co dla rodzin z bardzo małymi dziećmi jest niewątpliwym atutem.

My, korzystając z dobrej wakacyjnej pogody spędziliśmy więc trochę czasu zarówno na placu zabaw jak i w zewnętrznym jaccuzi, a wieczorem udało nam się wziąć udział w ognisku  organizowanym przez hotel w sezonie wakacyjnym.

Jeśli chodzi o posiłki, restauracja hotelowa znajduje się trochę z boku, w jednym z budynków, który dysponuje wielkim tarasem. Przy ładnej pogodzie miło zjeść śniadanie czy  kolację właśnie tam, na świeżym powietrzu. Kuchnia godna pochwały! Jest się czym delektować. Menu dziecięce nie jest rozbudowane, ale wydaje się dobrze skomponowane. Znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy zdrowego odżywiania jak i dzieci wybierające swoje ulubione, bardziej tradycyjne przysmaki.

Wracając do atrakcji. W czasie, gdy niektórzy z naszej gromadki walczyli z trudnościami (pięknych i wyjątkowych!) górskich tras rowerowych,  reprezentantki płci pięknej  korzystały z oferty SPA. To było pierwsze doświadczenie SPA naszej 10-cio letniej córki i trzeba przyznać, że wypadło bardzo dobrze. Od razu widać dlaczego dziecięce SPA z Cottoniny wygrywa wiele branżowych rankingów!

Wspomniane trasy rowerowe, to nie lada atrakcja. Dlatego  Cottonina organizuje też specjalne pobyty dla rowerzystów, w czym, myślę jest jednym z liderów na polskim rynku hotelowym.  

Nie mamy wątpliwości, że Cottonina Villa & Mineral Spa Resort to świetne miejsce na wypoczynek z dziećmi w każdym wieku. Warto, podróżując po Dolnym Śląsku, zatrzymać się właśnie tam: relaks, niezapomniane wrażenia i dobre samopoczucie CAŁEJ rodziny gwarantowane.     

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska