O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Patrycjusz Wyżga

Powrót

Pałac i Folwark Galiny, Galiny
 

Patrycjusz Wyżga Ocenia Pałac i Folwark Galiny

Folwark i Pałac Galiny to pięknie położone tereny niedaleko Bartoszyc na północy Polski. Lokalizacja Obiektu jest jednym z jego największych atutów. Olbrzymie wrażenie robią tereny, jakie dostępne są dla gości. To nie tylko Pałac, Folwark i stadnina. To całe pola, użytkowane zresztą przez Folwark. To pagórek z punktem obserwacyjnym, fragmenty lasu, wreszcie stawy z kąpieliskiem. Wszystko to sprawia, że to miejsce wymarzone dla tych rodzin z dziećmi, które cenią sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Pływanie, jazda rowerem, dorożką, konno czy długie spacery - dostępne są tu od ręki w pięknych okolicznościach przyrody.

Dojazd do obiektu samochodem nie jest trudny. Ostatni etap podróży jest dobrze oznakowany, dzięki czemu można łatwo trafić na miejsce.

Pokój, do jakiego trafiliśmy w Folwarku (recenzja dotyczy tej właśnie części obiektu; nie byliśmy w środku Pałacu) robił wrażenie przestronnością. Cenimy sobie miejsca, w których przestrzeni jest na tyle dużo, by nie potykać się o walizki. Tutaj nie było takich kłopotów. Pokój może zostać wyposażony w niezbędne dla dzieci akcesoria. Moje starszaki nie potrzebowały szczególnych udogodnień i odnalazły się w pokoju bez problemu.

Łazienka także charakteryzowała się dużą przestronnością. Wyposażenie standardowe. W naszej do dyspozycji mieliśmy prysznic.

Bezpieczeństwo w pokoju jest dostosowywane do wieku dzieci. Możliwy jest montaż zabezpieczeń w oknach i zaślepek w kontaktach elektrycznych.

Folwark Galiny to raj dla tych, którzy uwielbiają konie. Stadnina, która jest elementem obiektu, umożliwia jazdę konną na  każdym poziomie umiejętności. Możliwe są konne wycieczki po polach i lesie.

Galiny to świetne miejsce dla wszystkich, którzy lubią wycieczki. Bez trudu można tu zorganizować długie spacery piesze czy wycieczki rowerowe. Rowery bez trudu dostępne są dla wszystkich gości.

Z tego, co zobaczyłem, to doskonale odnajdują się tam dzieci w każdej chyba grupie wiekowej. Jest dobrze zorganizowany kącik zabaw dla najmłodszych - co ważne, ulokowany tuż przy restauracji. Jest duży plac zabaw. Jest konsola do gier.

Jest wreszcie zagroda z małymi zwierzętami, których karmienie stanowi sporą radość dla maluchów.

Latem świetnie sprawdza się przygotowane tylko dla gości kameralne kąpielisko nad czystym zacisznym stawem.

Restauracja zorganizowana jest w formie wiejskiej gospody. Menu jest bogate, jedzenie smaczne. Folwark dysponuje kartą dań przeznaczoną specjalnie dla dzieci. Obsługa jest wyrozumiała i życzliwa, także dla maluchów.

Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać, to dwupiętrowość restauracji. Rodzicom z najmniejszymi maluchami, uczącymi się dopiero chodzić, dla bezpieczeństwa polecam parter.

Rezerwacja, zameldowanie i rozstanie z Folwarkiem odbywały się w życzliwej i rzeczowej atmosferze. Wszystko przebiegało bez zarzutu. Tak, jak należy

Obsługa na każdym kroku starała się pomóc, dostosowując wskazówki do potrzeb najmłodszych.

Folwark Galiny to świetne miejsce na letni wypoczynek rodzinny. Potężna przestrzeń do dyspozycji gości i mnogość atrakcji na świeżym powietrzu sprawiają, że dzieciaki nie będą się tam nudzić. A rozrywka, jaką można im zapewnić, jest najwyższej próby. 
Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska