O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Wojciech Kalarus

Powrót

Hotel Kiston, Kistowo
 

1. Dojazd do obiektu nie jest prosty. Bez GPS jest trudno trafić.
2. Pokoje są bardzo przestronne, czyste, dostosowane są do potrzeb rodziców i dzieci. Bez zarzutu.
3. Łazienki spełniają funkcję i przystosowane są do potrzeb rodziny z dziećmi.
4. Kwestie bezpieczeństwa opisywałem w relacji z pobytu, oraz zgłaszałem też przedstawicielom Hotelu Kiston. Pomiędzy placem zabaw a hotelem, jest usytuowany duży parking i droga dojazdowa do hotelu. Uważam to za niedopuszczalne i niebezpieczne!
5. Rozrywkę zapewnia między innymi basen, który jest bardzo czysty, posiada atrakcje jak jacuzzi, sauny. Dzieci i rodzice mogą się czuć tam bezpiecznie i przyjemnie. Jest też kręgielnia. Dotyczy to wszystkich grup wiekowych dzieci. Plac zabaw z wielkim dmuchanym zamkiem ( był niestety bardzo brudny, ale to powód nawałnicy), nie został jednak umyty i przygotowany do użytku.
6. W ofercie dziecęgo menu, Hotel Kiston nie wyprzedza niestety standardów
ogólnie przyjętych, to znaczy rosołek, pomidorowa, frytki i kurczak, smacznie ale mały zakres.
7. Rezerwacja, i wszystkie odprawy bez zastrzeżeń , bardzo kulturalnie i szybko. Brawo.
8. Obsługa ośrodka, bardzo dobra, kultura i profesjonalizm. Bez zarzutu.
9. Wrażenia bardzo dobre , godne polecenia.
10. Do uwag należy dopisać , bardzo mały pokój zabaw dl dzieci, znajduje się w piwnicy. Jest okno, ale ośrodek jest bardzo duży, rozbudowuje się jeszcze, a przestrzeń dla dzieci potraktowana jest po macoszemu, źle. Zgłosilem
przedstawicielom Kiston. Tutaj jest niestety słabo.
11. Jeśli plac zabaw zostanie przeniesiony do ogromnego ogrodu za hotelem, oraz warunki wewnętrze dla dzieci zostaną proporcjonalnie dostosowane do obiektu, nie widzę przeszkód do ponownej wizyty. Ogólne wrażenia bardzo dobre, ale musimy być lepsi. Wszyscy.

 
 
Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska