Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News Inauguracja IX edycji HPR w Olandii Rozmowa z Violettą Hamerską na Gali Hotel Przyjazny Rodzinie dla Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Relacje

Zobacz więcej

Marta Kuligowska Kompleks Wypoczynkowy "Arena Słońca", Łeba | Październik 2017

Marta Kuligowska ocenia Kompleks Wypoczynkowy Arena Słońca

Hotel dla rodzin robiony przez rodzinę. Są na miejscu, dbają i doglądają wszystkiego. Szczególnie właściciel pan Wojtek…  Arena Słońca to hotel czynny od maja do września. Typowo rodzinny, położony w samym sercu tej nadmorskiej turystycznej miejscowości. Jeśli ktoś lubi klimat Łeby będzie mu się podobało. Rodzinne prowadzenie tego ośrodka powoduje, że w Arenie Słońca atmosfera jest domowa. Obiekt nie jest duży, położony jest ok 10-15 minut od plaży przy głównej, ale nie ruchliwej ulicy w Łebie. Pokoje są przestronne, szczególnie te w osobnej części w domkach/apartamentach. Do dyspozycji niewielki basen raczej tylko dla mniejszych dzieci, duży i bardzo fajny plac zabaw przy części restauracyjnej. Wielką atrakcją dla dzieci jest sala zabaw a raczej całe piętro rozrywki dla młodszych i starszych, ogromna sala wyposażona w kulki, gry planszowe, książki i filmy jest i bilard, ping pong, dosłownie wszystko dla małych i dużych.

Na miejscu 3 opiekunki/animatorki bogaty i różnorodny program atrakcji i zajęć dla dzieci przed- i popołudniowy. Było nocowanie dla wszystkich chętnych, moje dzieci były i bardzo im się podobało, poszły o 22 wróciły przed śniadaniem o 8:30 rano – nocowanie w stylu pidżama party, dzieci oglądały wspólnie film, bawiły się a potem poszły spać na materacach na sali zabaw. To był świetny pomysł o czym świadczyła duża frekwencja. Na pewno był to przyjemny  „oddech” dla niektórych rodziców w  trakcie urlopu. Urzekło mnie wspólne granie w piłkę nożną na pobliskim orliku, chłopcy byli zachwyceni grał też pan Wojtek - właściciel i jego synowie. Hotel jest bardzo elastyczny, jeśli chodzi o długość pobytu, nie trzeba brać turnusów tygodniowych, można rezerwować dowolną ilość dni. To ważne w dzisiejszych czasach i przy dzisiejszej niepewnej pogodzie. 

Joanna Kryńska Skal Hotel**** | Wrzesień 2017

Joanna Kryńska ocenia Skal Hotel
 
Pokonując ponad 500 km tablica Ustronie Morskie była dla nas i naszych Chłopców ( 5 i 2 l) jak brama do Raju. Stąd zaledwie jeden zakręt i prosta i jesteśmy na parkingu nowczesnego Skal Hotelu. Trafienie na miejsce nie wymaga specjalnej orientacji w terenie. Ogromnym plusem lokalizacji hotelu jest fakt, że tuż za nim jest park z którego w ciągu 1,5 minuty jesteśmy na plaży. Kochani rodzice niosący ze sobą na plaże wiaderka, łopatki, foremki , kocyki, koła i ciągnący wózek -wiecie o czym mówię - taką trasę można pokonać bez problemu.
 
W czasie meldowania się w hotelu wszystko przebiega bardzo sprawnie i miło. Dzieci przez obsługę witane są misiem przytulanką.    Informacja o tym, że na parterze czeka na nich pokój zabaw ( 24 h) wywołuje szczery uśmiech na twarzach i dzieci i rodziców. Szybka sprawna informacja o tym co proponuje hotel, co jest w okolicy i odesłanie z każdym problemem właśnie tu na recepcje daje klientowi potrzebny spokój.
 
Mieszkaliśmy na parterze, pokoje są przestronne , nowe, czyste , utrzymane w nowoczesnym stylu z przestronną, częściowo przeszkloną w stronę sypialni łazienką. Na gości czekają świeże owoce na stole i butelka lokalnego cydru. Na stole ważne informacje o tym co się dzieje w najbliższych dniach w hotelu i z czego jeszcze klient może skorzystać. Bardzo cenne, dzięki temu nie przegapiliśmy nauki pieczenia pizzy i cyrku, bez męczenia zwierząt. Pokój zadowoli i dorosłych i dzieci zupełnie. Nasi Chłopcy spali w łóżeczku dziecięcym o które dodatkowo poprosiliśmy i  iście królewskim łożu przygotowanym dla 5 latka.
Łazienka jest bardzo przestronna, utrzymania w nowoczesnym stylu (drewno , bieli i szkło. Zero progów o które dzieci mogą się potknąć , podłoga która mimo mokrych stop nie pozwoli na upadek-cenne przy Maluszku .
Obsługa hotelu udziela wszelkich informacji dotyczących najbliższej apteki czy lekarza. Wiadomo na wakacjach to bardzo cenne .
Rozrywka to temat rzeka. Pokój zabaw po prostu znakomity.  Przestronny , świetnie wyposażony, animatorka Pani Paulina nie pozwala się nudzić dzieciom od rana. My np robiliśmy ludzki z piasku i kleju, zabawki z kubeczków , graliśmy w karty , szachy , tańczyliśmy , robiliśmy pejzaże z muszelek -nudy zero. We wtorek dzieci uczyły się przygotania pizzy od podstaw , w środę przed hotelem był cyrk. Podobne rozrywki wypełniają tydzień nawet jeśli ktoś nie trafi z pogodą.
W restauracji specjalnej talerze i sztućce dla dzieci i co bardzo cenne również miejsce do zabawy. Statek ze sterem i kącik do malowania, pomysłowe i przyciągające dzieci . Posiłki smaczne , urozmaicone i dla dzieci i dla dorosłych .
Przebieg dokonywanej rezerwacji szybki i sprawny, dla gości po dłużej podróży to bezcenne.
Hotel to zawsze obsługa. To zawsze ludzie . Tu bardzo mili , służący informacje i spontaniczni a to bardzo cenne żeby nie czuć się tylko "per klientem "
Ogólne wrażenie z wizyty bardzo dobre. Ogromnym plusem hotelu jest lokalizacja, bardzo blisko morza. Styl i nowoczesność hotelu tez przyciąga.
Jeśli mielibyśmy powtórnie pokonać tak długa trasę wybralibyśmy właśnie ten hotel.

Najlepiej oceniane hotele

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie

Kraina Wypoczynku i Konferencji OLANDIA, Prusim

Kraina Wypoczynku i Konferencji OLANDIA, Prusim

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, Świeradów Zdrój

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, Świeradów Zdrój

Hotel Lubicz Wellness & SPA, Ustka

Hotel Lubicz Wellness & SPA, Ustka

Polecane oferty

Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje – zapisz się

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na...


ok

Partnerzy

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska