O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Relacje

Zobacz więcej

Wojciech Kalarus Hotel Kiston, Kistowo | Czerwiec 2018

1. Dojazd do obiektu nie jest prosty. Bez GPS jest trudno trafić.
2. Pokoje są bardzo przestronne, czyste, dostosowane są do potrzeb rodziców i dzieci. Bez zarzutu.
3. Łazienki spełniają funkcję i przystosowane są do potrzeb rodziny z dziećmi.
4. Kwestie bezpieczeństwa opisywałem w relacji z pobytu, oraz zgłaszałem też przedstawicielom Hotelu Kiston. Pomiędzy placem zabaw a hotelem, jest usytuowany duży parking i droga dojazdowa do hotelu. Uważam to za niedopuszczalne i niebezpieczne!
5. Rozrywkę zapewnia między innymi basen, który jest bardzo czysty, posiada atrakcje jak jacuzzi, sauny. Dzieci i rodzice mogą się czuć tam bezpiecznie i przyjemnie. Jest też kręgielnia. Dotyczy to wszystkich grup wiekowych dzieci. Plac zabaw z wielkim dmuchanym zamkiem ( był niestety bardzo brudny, ale to powód nawałnicy), nie został jednak umyty i przygotowany do użytku.
6. W ofercie dziecęgo menu, Hotel Kiston nie wyprzedza niestety standardów
ogólnie przyjętych, to znaczy rosołek, pomidorowa, frytki i kurczak, smacznie ale mały zakres.
7. Rezerwacja, i wszystkie odprawy bez zastrzeżeń , bardzo kulturalnie i szybko. Brawo.
8. Obsługa ośrodka, bardzo dobra, kultura i profesjonalizm. Bez zarzutu.
9. Wrażenia bardzo dobre , godne polecenia.
10. Do uwag należy dopisać , bardzo mały pokój zabaw dl dzieci, znajduje się w piwnicy. Jest okno, ale ośrodek jest bardzo duży, rozbudowuje się jeszcze, a przestrzeń dla dzieci potraktowana jest po macoszemu, źle. Zgłosilem
przedstawicielom Kiston. Tutaj jest niestety słabo.
11. Jeśli plac zabaw zostanie przeniesiony do ogromnego ogrodu za hotelem, oraz warunki wewnętrze dla dzieci zostaną proporcjonalnie dostosowane do obiektu, nie widzę przeszkód do ponownej wizyty. Ogólne wrażenia bardzo dobre, ale musimy być lepsi. Wszyscy.

 
 

Magdalena Klimkowska Hotel Lubicz Wellness & SPA, Ustka | Kwiecień 2018

Magdalena Klimkowska ocenia Hotel Lubicz w Ustce

1)  Lokalizacja i dojazd obiektu

Hotel Lubicz znajduje się w centrum Ustki. Przy dość ruchliwym rondzie, obok osiedla bloków mieszkalnych. Szczerze mówiąc, nie tego spodziewałam się po hotelu nad morzem - z okien hotelu widziałam bloki i śmietnik. Typowe dla miejskiego hotelu... Na szczęście dojście do morza zajmuje kilka minut (ok. 700 metrów).

2)  Ogólna ocena pokoju – dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców

Pokój rodzinny z dostawką dla dwójki dzieci był duży, wygodny, przestronny. Wszystkie sprzęty nowe, dobrej jakości. I z niemowlakiem (malutkie łóżeczka), z kilkulatkiem i nastolatkiem jest wygodnie. 

3) Ogólna ocena łazienki - dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców

Wszystkie sprzęty - wanienkę, miskę, nocnik, podest, krzesełko można wypożyczyć w hotelu. Sama łazienka bardzo przestronna, zatem wygodna. W naszej łazience był prysznic, nie było zaś wanny - kąpieli w pianie nie można urządzić. Dziwiły klasyczne szklanki jako kubeczki do zębów (szczególnie niebezpieczne może to być przy ruchliwych maluchach), ale ponoć można dostać plastikowe kubeczki. 

4) Bezpieczeństwo i zdrowie

Wszelkie informacje o najbliższym gabinecie pediatrycznym, lekarskim, aptece - łatwo dostępne. Na malutkim basenie cały czas obecny ratownik. Moim zdaniem na bezpieczeństwo nie można narzekać. 

5) Rozrywka – jaka i dla jakich dzieci (wiek, grupy wiekowe)

Dla małych dzieci dość bogata oferta. Niewielki pokoik zabaw, jednak zajęcia prowadzone przez miłe animatorki. Dodatkowo wszyscy goście tego hotelu mogli korzystać z sal zabaw w pobliskim hotelu Grand Lubicz, w którym atrakcji dla dzieci i młodzieży jest ogromnie dużo. 

W samym Lubiczu nie ma oferty dla nastolatków.

6) Oferta restauracyjna dla dzieci

Kuchnia pyszna. Przy bufecie szwedzkim nie widziałam nic specjalnie dla dzieci (oprócz lizaków!), ale wybór tak duży, że każdy maluch powinien być zadowolony. W karcie pyszne dania dla dzieci. Frytki można zamienić na ryż lub kaszę, za co należy się dodatkowy plus.

7) Przebieg dokonywania rezerwacji, meldowania się i wymeldowania

Miło, profesjonalnie i sprawnie. Spędzaliśmy w hotelu Święta Wielkanocne - dostaliśmy od razu plan pobytu i atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci.

8) Poziom obsługi hotelowej w perspektywie rodziny z dziećmi

Piątka z plusem! Bardzo mili, współpracujący i otwarci na prośby rodzin z dziećmi. To rekompensuje bloki za oknem :)

9) Ogólne wrażenia z wizyty

Dobre. Choć trzeba wiedzieć, że hotel nie stoi gdzieś na uboczu, przy wydmach, w lesie czy nieopodal morza. Stoi w centrum małego miasteczka. 

10) Uwagi – jeśli są 

Świetne spa dla zmęczonych mam. A dzieci mogą skorzystać z zabawy w jaskini solnej. 

Dużym plusem obecność hotelu Grand Lubicz, w którym można korzystać z wielu atrakcji.

 

Najlepiej oceniane hotele

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie
Edycja X

Hotel Lidia, Darłowo

Hotel Lidia, Darłowo
Edycja X

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, Świeradów Zdrój

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, Świeradów Zdrój

Polecane oferty

Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje – zapisz się

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na...


ok

Partnerzy

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska