Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News Inauguracja IX edycji HPR w Olandii Rozmowa z Violettą Hamerską na Gali Hotel Przyjazny Rodzinie dla Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Relacje

Zobacz więcej

Anna Bukowska Pałac Tłokinia Restauracja Hotel | Wrzesień 2017

Anna Bukowska ocenia Pałac Tłokinia

Pałac Tłokinia Restauracja Hotel zlokalizowana jest w Tłokini Kościelnej, kilka kilometrów od Kalisza. Z Warszawy jechaliśmy do Pałacu dwie i pół godziny (230 km). Trasa przez Stryków była komfortowa, a gdy zbliżaliśmy się do celu, drogowskazy prowadzące do Pałacu były właściwie wyeksponowane. Cały kompleks pałacowy jest zachwycający -  zarówno sam pałac, jak oranżeria, pozostałe budynki oraz park ze starymi, ponad dwustuletnimi drzewami. Pałac w Tłokini to przepiękne miejsce, które na pewno warto odwiedzić. Tutaj odpoczniemy od zgiełku miasta, a otoczeni starymi meblami, zdjęciami pierwszych właścicieli pałacu (rodzina Chrystowskich) poczujemy się jak byśmy przenieśli się o wiek wstecz.
Pokoje  są przepięknie, stylowo urządzone. Są też na tyle przestronne, że bez problemu zmieścimy w nich łóżeczko, czy inne akcesoria dla dziecka. O wszystkie te, niezbędne podczas z wizyty z małym dzieckiem wyposażenie, możemy poprosić na recepcji.  Łazienka jest również na tyle duża, że bez problemu zmieścimy w niej wanienkę dla dziecka, podest czy nocnik. Na życzenie otrzymamy również dodatkowe ręczniki. 

Aneta Todorczuk - Perchuć i Marcin Perchuć Golden Tulip Krakow Kazimierz | Wrzesień 2017

Odeta Moro ocenia Hotel Golden Tulip w Krakowie

Hotel Golden Tulip doskonale „wkleja się” pomiędzy kamienice krakowskiego Kazimierza, znajduje się w samym sercu tej pięknej krakowskiej dzielnicy, o krok od najważniejszych obiektów do zwiedzania, restauracji, barów i centrum życia towarzyskiego. Kraków o dziwo jest miastem, w którym na ogromną ilość turystów przypada stosunkowo niewielka ilość miejsc przyjaznych rodzinie, dlatego Hotel Golden Tulip okazał się być na wagę złota. Cichy, będący przystanią odpoczynku na drodze zwiedzania Krakowa, a jednak spełniający wszelkie warunki dla rodzin z dziećmi, o krok od najważniejszych zabytków tego obowiązkowego miasta na mapie Polski, w dodatku z niewielkim, ale jednak podziemnym parkingiem – co też jest bardzo ważne.

Pokoje i łazienki są przestronne – dla nas – rodziców dzieci, z którymi można już iść „w tango na miasto”, było to istotne. Tym bardziej, że pokoje oddzielone są drzwiami pomiędzy. Łazienki również są przestrzenne, w przypadku pokoi typu suite – dodatkowo podwójne. Bezpieczeństwo w pokojach według nas aż do przesady - żeby wysuszyć trampki (umoczone w niewielkiej, ale jednak mokrej przy hotelowej sadzawce), żeby otworzyć drzwi balkonowe trzeba poprosić obsługę o specjalne odblokowanie  obsługa wyjątkowo dba o bezpieczeństwo. W hotelu nie ma atrakcji typu sauna czy basen, jak w większości hoteli przyjaznych rodzinie, ale mieszkanie w centrum krakowskiego Kazimierza raczej nie prosi się o korzystanie z basenu, ale o zwiedzanie, zwiedzanie, i jeszcze raz zwiedzanie – tego nie brakowało. Za to w razie niepogody dzieci mają się czym zająć wewnątrz, gdyż i pokój zabaw dla młodszych i dla starszych spełnia dziecięce wymagania. W razie pogody, na tak niewielkiej przestrzeni, jaką Golden Tulip zajmuje dzieci mogą pobawić się na doskonale zabezpieczonym i odnowionym placyku zabaw na zewnątrz. Sezonowych animacji w hotelu nie ma – bo kto przyjeżdża do Krakowa, żeby wyhasać dzieci na zabawach z animatorami – ale dla chętnych, na życzenie jest taka możliwość, należy jednak hotel wcześniej uprzedzić o takich potrzebach.

Generalnie obsługa hotelu dokłada wszelkich starań, by maluchy i ich rodzice czuli się jak najlepiej, pracownicy są otwarci na dodatkowe potrzeby, uśmiechnięci i gotowi do spełniania życzeń, nawet tych nietuzinkowych. Ale to, co nas najbardziej urzekło to obsługa w restauracji, a właściwie samo menu. Oddzielne menu dla dzieci oczywiście istnieje i jest pyszne, ale to, co działo się na naszych talerzach od wyglądu począwszy na smaku skończywszy, bardzo nas urzekło. Nawet jeśli nie na nocleg, to choćby do samej restauracji warto zajrzeć! Krótko mówiąc – jeśli będę wracać do Karkowa z dziećmi – to chętnie wrócę z rodziną właśnie do Tulipa, pod każdym względem miejsce to warte zatrzymania! Polecamy!

Najlepiej oceniane hotele

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie

Kraina Wypoczynku i Konferencji OLANDIA, Prusim

Kraina Wypoczynku i Konferencji OLANDIA, Prusim

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, Świeradów Zdrój

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, Świeradów Zdrój

Hotel Lubicz Wellness & SPA, Ustka

Hotel Lubicz Wellness & SPA, Ustka

Polecane oferty

Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje – zapisz się

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na...


ok

Partnerzy

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska