Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News Inauguracja IX edycji HPR w Olandii Rozmowa z Violettą Hamerską na Gali Hotel Przyjazny Rodzinie dla Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Relacje

Zobacz więcej

Czesław Mozil Marena Wellnes & SPA, Międzywodzie | Grudzień 2016

Czesław Mozli ocenia Marena Wellness & SPA, Międzywodzie

Na polskie morze w okolicach Szczecina wreszcie łatwo się dostać. Z Warszawy bezpiecznie i komfortowo wiedzie nas autostrada A2, potem trasa S3. Kierunkowskazy bezbłędnie doprowadziły nas do celu. Z parkingiem nie było łatwo, bo pomimo, że odwiedziliśmy hotel w maju, nie było wolnych pokoi i miejsc. Na miejscu dowiedzieliśmy się, że po otrzymaniu nagrody Best Hotel Award 2015, hotel jest pełny przez cały rok.

Dostaliśmy pokój w budynku Perła, gdzie pokoje mają najwyższy z oferowanych, standard. Tutaj mieści się także recepcja, restauracja, SPA, kawiarnia, Kącik Urwisa oraz trzy sale konferencyjne. Nasz pokój był elegancki i z dużą łazienką, ale uważamy że powinien zostać odświeżony w najbliższym czasie

Kuchnia nas urzekła, było bardzo smacznie, przestronnie i komfortowo.

Hotel leży nie dalej niż 100 metrów  od plaży, do której prowadzi droga przez las. Oprócz plaży hotel oferuje także basen, saunę suchą, łaźnię parową, jacuzzi, grotę aromatyczną, możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking, rowerów i dostęp do fitness parku.

Dla dzieci jest duże pomieszczenie z bogato wyposażonymi grami komputerowymi, grami planszowymi i animatorem kultury dostępnym każdego dnia. Widać było, że dzieci dobrze  się tu czują i bawią.

Często słowa Wellness & SPA w nazwie hotelu są na wyrost, ale nie tu. To co najbardziej będziemy pamiętać z naszej wizyty w Międzywodzie to nasze odwiedziny w SPA. Ekipa która tu pracuje jest profesjonalna, skromna i bardzo zdolna. Będziemy wracać bo to cudowne miejsce, bez hałasu dyskotek polskiego morza.

Pozdrawiam

Czesław

 

Aleksandra Woźniak Marena Wellnes & SPA, Międzywodzie | Grudzień 2016

Aleksandra Woźniak ocenia Marenę Wellness & SPA w Międzywodziu

W terminie 31.07 -2.08 odwiedziliśmy z mężem hotel Marena Weellness & Spa w Międzywodziu.

Hotel jest bardzo dobrze przygotowany do przyjęcia rodzin z dziećmi. Posiada bardzo ładną salę zabaw, z grami i zabawkami zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci (Xbox )

Plac zabaw na zewnątrz, basen, SPA z ofertami zabiegów dla dzieci, bogaty rozkład  atrakcji i zajęć dla dzieci rozplanowany na cały tydzień, animatorów organizujących zabawy dzieciom, w restauracji specjalne menu dla dzieci, dodatkowo kącik z  posiłkami oraz przekąskami  dla najmłodszych z poza karty oraz opcję livecooking , gdzie dzieciom robione są np naleśniki .

Jakość i urozmaicenie jedzenia jest na poziomie satysfakcjonującym. Ośrodek jest strzeżony, sprawia wrażenie bezpiecznego. Jest położony 200m od plaży, udostępnia swoje leżaki oraz parawany gościom hotelowym bezpośrednio na plaży.  Mimo, że obiekt jest niemały, zapewnia gościom po przez swoje ustronne położenie kameralność i spokój.  Dzięki temu nie ma na plaży tłumów. W pokojach znajduje się wyczerpująca informacja odnośnie wszystkich akcesoriów dla dzieci dostępnych w hotelu na życzenie. Nieco egzotycznym zwyczajem jest, jak na taki standard hotelu, wymiana ręczników oraz uzupełnienie szamponu i żelu pod prysznic raz na 3 dni...

Poziom obsługi w hotelu budzi skrajne odczucia. Z jednej strony najstarsza z kelnerek Pani Irena czy Pan Grzegorz w restauracji stają na głowie, by gościom dogodzić, z  drugiej wielu kelnerów i kelnerek nie umie się zachować.  Obsługa na recepcji ozięble uprzejma. W SPA zróżnicowany profesjonalizm. W barze ciepli i sympatyczni kelnerzy .

Aby obiekt był wzorowy duża część personelu wymaga dopracowania.

Najlepiej oceniane hotele

Edycja IX

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka
Edycja IX

Magra Holiday Club, Dębina

Magra Holiday Club, Dębina

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie
Edycja IX

Kraina Wypoczynku i Konferencji OLANDIA, Prusim

Kraina Wypoczynku i Konferencji OLANDIA, Prusim
Edycja IX

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, Świeradów Zdrój

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, Świeradów Zdrój
Edycja IX

Hotel Lubicz Wellness & SPA, Ustka

Hotel Lubicz Wellness & SPA, Ustka

Polecane oferty

Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje – zapisz się

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na...


ok

Partnerzy

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 8 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 589 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 437.610 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2017. Obecnie trwa już IX edycja 2016/2017.

Ważność certyfikatów HPR:

  • VIII edycja 2015/2016 - do 31.08.2017
  •   IX edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
Organizator – Etirez Violetta Hamerska