Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News Inauguracja IX edycji HPR w Olandii Rozmowa z Violettą Hamerską na Gali Hotel Przyjazny Rodzinie dla Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Relacje

Zobacz więcej

Joanna Kryńska Skal Hotel**** | Wrzesień 2017

Joanna Kryńska ocenia Skal Hotel
 
Pokonując ponad 500 km tablica Ustronie Morskie była dla nas i naszych Chłopców ( 5 i 2 l) jak brama do Raju. Stąd zaledwie jeden zakręt i prosta i jesteśmy na parkingu nowczesnego Skal Hotelu. Trafienie na miejsce nie wymaga specjalnej orientacji w terenie. Ogromnym plusem lokalizacji hotelu jest fakt, że tuż za nim jest park z którego w ciągu 1,5 minuty jesteśmy na plaży. Kochani rodzice niosący ze sobą na plaże wiaderka, łopatki, foremki , kocyki, koła i ciągnący wózek -wiecie o czym mówię - taką trasę można pokonać bez problemu.
 
W czasie meldowania się w hotelu wszystko przebiega bardzo sprawnie i miło. Dzieci przez obsługę witane są misiem przytulanką.    Informacja o tym, że na parterze czeka na nich pokój zabaw ( 24 h) wywołuje szczery uśmiech na twarzach i dzieci i rodziców. Szybka sprawna informacja o tym co proponuje hotel, co jest w okolicy i odesłanie z każdym problemem właśnie tu na recepcje daje klientowi potrzebny spokój.
 
Mieszkaliśmy na parterze, pokoje są przestronne , nowe, czyste , utrzymane w nowoczesnym stylu z przestronną, częściowo przeszkloną w stronę sypialni łazienką. Na gości czekają świeże owoce na stole i butelka lokalnego cydru. Na stole ważne informacje o tym co się dzieje w najbliższych dniach w hotelu i z czego jeszcze klient może skorzystać. Bardzo cenne, dzięki temu nie przegapiliśmy nauki pieczenia pizzy i cyrku, bez męczenia zwierząt. Pokój zadowoli i dorosłych i dzieci zupełnie. Nasi Chłopcy spali w łóżeczku dziecięcym o które dodatkowo poprosiliśmy i  iście królewskim łożu przygotowanym dla 5 latka.
Łazienka jest bardzo przestronna, utrzymania w nowoczesnym stylu (drewno , bieli i szkło. Zero progów o które dzieci mogą się potknąć , podłoga która mimo mokrych stop nie pozwoli na upadek-cenne przy Maluszku .
Obsługa hotelu udziela wszelkich informacji dotyczących najbliższej apteki czy lekarza. Wiadomo na wakacjach to bardzo cenne .
Rozrywka to temat rzeka. Pokój zabaw po prostu znakomity.  Przestronny , świetnie wyposażony, animatorka Pani Paulina nie pozwala się nudzić dzieciom od rana. My np robiliśmy ludzki z piasku i kleju, zabawki z kubeczków , graliśmy w karty , szachy , tańczyliśmy , robiliśmy pejzaże z muszelek -nudy zero. We wtorek dzieci uczyły się przygotania pizzy od podstaw , w środę przed hotelem był cyrk. Podobne rozrywki wypełniają tydzień nawet jeśli ktoś nie trafi z pogodą.
W restauracji specjalnej talerze i sztućce dla dzieci i co bardzo cenne również miejsce do zabawy. Statek ze sterem i kącik do malowania, pomysłowe i przyciągające dzieci . Posiłki smaczne , urozmaicone i dla dzieci i dla dorosłych .
Przebieg dokonywanej rezerwacji szybki i sprawny, dla gości po dłużej podróży to bezcenne.
Hotel to zawsze obsługa. To zawsze ludzie . Tu bardzo mili , służący informacje i spontaniczni a to bardzo cenne żeby nie czuć się tylko "per klientem "
Ogólne wrażenie z wizyty bardzo dobre. Ogromnym plusem hotelu jest lokalizacja, bardzo blisko morza. Styl i nowoczesność hotelu tez przyciąga.
Jeśli mielibyśmy powtórnie pokonać tak długa trasę wybralibyśmy właśnie ten hotel.

Maciej Mazurkiewicz Pensjonat Burkaty, Białka Tatrzańska | Wrzesień 2017

Marcin Mazurkiewicz ocenia Pensjonat Burkaty, Bukowina Tatrzańska

Lokalizacja i dojazd obiektu

Białka Tatrzańska to urokliwa wieś podhalańska, która w lecie zachęca do wycieczek górskich, w zimie do szusowanie na nartach po pobliskich stokach, a przez cały rok do kąpieli w lokalnych wodach termalnych. Infrastruktura i widoki zadowolą nawet największych malkontentów.

Świetnym miejscem odpoczynku i bazą wypadową do tych wszystkich atrakcji jest przytulny Pensjonat Burkaty prowadzony przez … rodzinę Burkat. Pensjonat usytuowany jest w centrum Białki Tatrzańskiej, nad szumiącym potokiem Białka i tuż przy głównej drodze. Stąd już tylko mały spacer do wyciągu na Kotelnicę Białczańską i do Term Bania. Przed obiektem znajduje się duży i wygodny parking dla samochodów.

Ogólna ocena pokoju – dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców

Pensjonat zaskakuje jakością i dbałością o detale. Bardziej sprawia wrażenie przytulnego domu góralskiego niż obiektu hotelowego. Pensjonat dysponuje wygodnymi pokojami rodzinnymi o różnej wielkości. Pokoje są czyste, dobrze umeblowane (2 szafy!) i przestronne. Na życzenie hotel dostarcza bezpłatnie wszelkie dodatkowe wyposażenie dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi.

Ogólna ocena łazienki - dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców

Łazienka jest czysta i duża. Miło zaskakuje sporo miejsca na przybory toaletowe i mocne wieszaki na ręczniki. Tak jak w przypadku pokoi – hotel dostarcza bezpłatnie wszelkie niezbędne dodatkowe wyposażenie dla rodzin z małymi dziećmi.

Bezpieczeństwo i zdrowie

Właściciele przywiązują dużo uwagi do bezpieczeństwa gości, w tym najmłodszych. W miejscach wymagających szczególnej uwagi rodziców zamieszczono czytelne tabliczki ze stosownym opisem. To bardzo pomaga. W oknach balkonowych zamocowano blokady uniemożliwiające małym dzieciom na ich samodzielne otwarcie.    

Rozrywka – jaka i dla jakich dzieci (wiek, grupy wiekowe)

O rozrywce trzeba powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi mogą korzystać z sali zabaw (basen z kulkami, zjeżdżalnie, klocki, książeczki, gry planszowe, filmy DVD) i ogrodzonego, zewnętrznego placu zabaw z trampoliną, nieco starsi z sali sportowej (ping-pong, piłkarzyki, cymbergaj, x-box) i zewnętrznej siłowni, a wszyscy z plaży, leżaków, boiska do siatkówki i mini piłki nożnej. Wieczorem warto odwiedzić kręgielnię i świetnie zaopatrzony bar z drinkami dla dzieci i dorosłych. Jest co robić!

Oferta restauracyjna dla dzieci

Restauracja to dopełnienie całości. Szybko, smacznie i dużo … czyli po góralsku. Pensjonat serwuje obfite śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacje w formie zestawów lub dań z karty. I do tego kelnerki w strojach regionalnych z cierpliwością wysłuchujące zachcianek najmłodszych. W wolnej chwili warto też odwiedzić – znajdująca się opodal – rodzinną cukiernię z domowymi lodami.

Przebieg dokonywania rezerwacji, meldowania się i wymeldowania

Sprawy meldunkowe przebiegają sprawnie i bez zbędnej zwłoki. W recepcji są kredki i rysowanki dla najmłodszych. Winda tuż koło recepcji pomaga w transporcie bagaży.  

Poziom obsługi hotelowej w perspektywie rodziny z dziećmi

Załoga pensjonatu jest bardzo dobrze przygotowana do obsługi rodzin z dziećmi. Widać tu „oko” i  zaangażowanie właścicieli. W wielu miejscach można znaleźć listę udogodnień oferowanych w hotelu oraz informację o okolicznych atrakcjach. We wtorki i czwartki organizowane są animacje dla dzieci, a na życzenie grille i ogniska,  

Ogólne wrażenia z wizyty

Pensjonat Burkaty to miejsce inne. Długo się zastanawialiśmy dlaczego? Otóż Pensjonat Burkaty to bardziej dom rodzinny, który otwiera szeroko drzwi swoim gościom i pozwala im czuć domową atmosferę. Mimo krótkiego pobytu wyjeżdżaliśmy wypoczęci i zrelaksowani. Serdecznie polecamy!  

Uwagi – jeśli są

Brak

Czy chcielibyśmy tam wrócić ponownie?

Chętnie tu wrócimy, ale tym razem zimą, aby poznać obiekt z innej strony.

 

Najlepiej oceniane hotele

Edycja IX

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka
Edycja IX

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie
Edycja IX

Kraina Wypoczynku i Konferencji OLANDIA, Prusim

Kraina Wypoczynku i Konferencji OLANDIA, Prusim
Edycja IX

Hotel Lubicz Wellness & SPA, Ustka

Hotel Lubicz Wellness & SPA, Ustka

Polecane oferty

Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje – zapisz się

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na...


ok

Partnerzy

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 8 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 589 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 437.610 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2017. Obecnie trwa już IX edycja 2016/2017.

Ważność certyfikatów HPR:

  • VIII edycja 2015/2016 - do 31.08.2017
  •   IX edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
Organizator – Etirez Violetta Hamerska