basket
Dodaj swoje ulubione obiekty, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź obiekt

Szukaj obiektu

Województwo

Powrót

Centrum Sportowe Wesolandia

Centrum Sportowe WESOLANDIA to nowoczesny park wodny z wieloma atrakcjami, o unikalnym klimacie i przyjaznej atmosferze, sprzyjającej pełnemu relaksowi i dobrej zabawie. Zespół basenów Centrum Sportowe WESOLANDIA to miejsce aktywności sportowej, rekreacyjnej, wypoczynku i spędzenia czasu z bliskimi. Nasi Goście mogą korzystać z: basenu sportowego dł. 25 m i gł. 110 – 180 cm, basenu rekreacyjnego gł. 90 - 110 cm, basenu dla Najmłodszych gł. 40 cm. z gejzerami, rwącej rzeki, masaży: na leżankach wodno-powietrznych, płaszczami wodnymi, podwodnymi strumieniami, odprężającego jacuzzi, zjeżdżalni rurowej o dł. 70 m, przyborów do nauki, doskonalenia i treningu pływackiego oraz zabawki wodne dla dzieci.

Adres i kontakt

Ul. Wspólna 4 (róg Piastowskiej)

Warszawa -Wesoła

Tel / fax:+48  22 773 91 91, +48  22 773 92 29

 

Do góry Powrót

HPR - ogólnopolski program certyfikacji obiektów hotelowych dla rodzin

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe dla rodzin. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. Każdy obiekt, który spełnia nasze kryteria otrzymuje certyfikat, który jest rekomendacją dla rodziców, aby mieli pewność, że to miejsce jest sprawdzone.

Hasło programu: "Filozofia gościnności dla wyjątkowych gości."

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Obecnie trwa już 15. edycja 2023/2024.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska