basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Centrum Zabaw Mały Robinson

CENTRUM ZABAW DZIECIĘCYCH "MAŁY ROBINSON" W KRYNICY- ZDROJU
to miejsce stworzone z myślą o Waszych pociechach, aby zapewnić im wspaniałą zabawę oraz mnóstwo ciekawych atrakcji. To wymarzone miejsce do spędzenia wolnego czasu dla całej rodziny oraz grup przedszkolnych czy uczniów szkół podstawowych.

W Naszej Sali Zabaw jedną z wielu atrakcji jest wielopiętrowa konstrukcja ze zjeżdżalniami, kładkami, workami bokserskimi i mnóstwem kolorowych piłeczek. Poza tym Państwa pociechy mogą korzystać z wielu atrakcji m.in.: samochodzików, klocków, puzzli, gier, które z pewnością ich zachwycą. Na sali dostępne są również: gra NINTENDO, gdzie dzięki specjalnie dostosowanym pilotom dzieci mogą grać w tenis, kręgle, golf, baseball, boks oraz gra X-BOX, na której dzieci mogą zagrać w niezwykłe przygody bez użycia pilotów między innymi: skakać przez przeszkody, płynąć na tratwie, zbierać punkty i zbijać bańki.

U nas każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego!
Zapraszamy!

Adres i kontakt

ul. Kraszewskiego 1
33- 380 Krynica- Zdrój
tel: 18 262 20 13

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności, mimo pandemii.

W ciągu 12 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 772 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 12 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2022.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2021.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2021 - do 31.03.2022
Organizator – Etirez Violetta Hamerska