basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Fabryka Endorfiny

Park Linowy

Krynicki Park Linowy położony u podnóża Jaworzyny zaprasza do aktywnego wypoczynku wszystkich spragnionych wrażeń. Park linowy to system przeszkód zawieszonych między drzewami nad ziemią. Bezpieczną dawkę adrenaliny odczujemy przypięci do lin asekuracyjnych, podążając wśród drzew na wysokościach od kilku do kilkunastu metrów.

Zapraszamy wszystkich zarówno młodszych jak i starszych. Każdy znajdzie coś dla siebie spośród wielu atrakcji dających niesamowitą satysfakcję.

W skład atrakcji linowych parku wchodzi 9 tras linowych. Od trasy dla 2-3 latka, przez trasy średnie oraz wysoką, po trasę ekstremalną dla śmiałków poszukujących wrażeń. Wśród tras znajdują się również 2 trasy zjazdowe: wysoka zjazdowa o sumie zjazdów ponad 260 m oraz średnia zjazdowa - idealna dla dzieci.

Natomiast prawdziwa eksplozja emocji czeka wszystkich, którzy odważą się oddać Skok Wahadłowy (Big Swing) z wysokości 17 m. Niezapomniane przeżycie!

Do dyspozycji pozostaje także profesjonalna ścianka wspinaczkowa, z 3 drogami wejścia, w tym jedną niezwykle trudną i wymagającą.

Na terenie parku przygotowano także zaplecze dla maluchów – m. in. mega trampolina, huśtawki, piaskownica.

Krynicki Park Linowy jest doskonałym miejscem do urządzenia pikników rodzinnych, gdzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanego miejsca grillowego.

Spływ pontonowy

Spływ pontonami Doliną Popradu to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Będąc w regionie Krynicy-Zdroju, Muszyny, Tylicza czy Żegiestowa warto skorzystać z tej atrakcji.

Wbrew pozorom i powszechnie panującej opinii, spływ pontonami, jest przeznaczony właściwie dla każdego! Niezależnie od wieku, płci i poziomu sprawności fizycznej każdy może czuć się całkowicie bezpiecznie. Najmłodszym uczestnikiem spływu pontonami z Fabryką Endorfiny był 4-miesięczny bobas, leżący wygodnie w nosidełku, z uśmiechniętą mamą obok :-). W stabilnych i niewywrotnych pontonach łatwo jest się zrelaksować, podziwiać widoki czy fotografować zwierzęta żyjące w Popradzie - głównie ptactwo (czapla siwa, czarny bocian, kaczki, mewy).
Konstrukcja naszych, raftingowych, pontonów jest gwarantem bezpieczeństwa także podczas przepływu bystrzynami, czyli miejscami szybszego nurtu rzeki, gdzie pontonem pobuja trochę mocniej.
 
Jednym słowem... Spływ pontonowy Popradem to wspaniałe urozmaicenie urlopu, wyjazdu rodzinnego, spotkania przyjaciół czy pobytu w sanatorium.
 

 

 
 
 

Adres i kontakt

ul. Graniczna 13
33-380 Krynica-Zdrój

tel. 660 313 091

tel. 604 483 578

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności, mimo pandemii.

W ciągu 12 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 772 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 12 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2022.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2021.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2021 - do 31.03.2022
Organizator – Etirez Violetta Hamerska