basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Park Rozrywki Pinokio

Wspaniałe miejsce zabaw dla całych rodzin z dziećmi. Niedaleko Krakowa, w  Wieliczce, jest położony ekologiczny Park Pinokia. Dzieci od lat 2 do 14 spędzą u nas ciekawie i rekreacyjnie czas. Wspólne rodzinne wypady w naszym parku na długo zapadną wam w pamięci, szkolne wycieczki jeszcze nigdy nie były tak fascynujące.Do dyspozycji naszych pociech, rodziców i opiekunów  oddaliśmy: 

Propozycja rozrywkowo – rekreacyjna: Piracki Statek, Amazońską Dżunglę, Ściankę do Wspinaczki , Tor Przeszkód , Samochodziki i Rowerki, Karuzele, Latająca Lina, Mini Plac zabaw dla dzieci, Bocianie Gniazdo

Propozycja sportowa: Boisko do piłki nożnej, Badmintona, Ping-Pong, Koszykówka, Siatkówka,  Siłownia Zewnętrzna  i wiele innych atrakcji…

 

Adres i kontakt

ul. Wierzynka 9
32-020 Wieliczka

tel/fax. 0048122783614

Do góry Powrót

HPR - Ogólnopolski progrmam certyfikacji obiektów hotelowych w Polsce

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe w Polsce. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tutaj znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 14 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2023.

Obecnie trwa już 14 edycja 2021/2022.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska