basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Planetarium Międzyzdroje

Planetarium w Międzyzdrojach powstało na dachu budynku przy międzyzdrojskiej promenadzie. Jest jednym z najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w Polsce. Wizyta w Planetarium to najlepszy sposób by być bliżej odległych gwiazd, wybuchających supernowych, planet wciąż czekających na odkrycie czy okazałych, gigantycznych mgławic.
Podczas wieczoru, zamiast siedzieć w domu, można przyjść do planetarium i podziwiać kosmos, który jeszcze do niedawna oglądać mogli tylko nieliczni, szczęśliwi uczestnicy lotów kosmicznych. 

Każdy seans to zapierająca dech w piersiach podróż. Podróż przez niewyobrażalne przestrzenie w poszukiwaniu granic galaktyki, podróże przez czas odkrywające tajemnice największych fenomenów przyrody aż po narodziny wszechświata - to wszystko i jeszcze więcej w naszym Planetarium. 

W nowoczesnym planetarium, jednym z lepiej wyposażonych w Polsce, przygotowano 6 pokazów.

Możemy wybrać się do Betlejem sprzed 2000 lat i śledzić na niebie drogę Gwiazdy Betlejemskiej ("Tajemnice Gwiazdy Betlejemskiej"), możemy oglądać okiem kosmicznego teleskopu narodziny Wszechświata ("Cuda Wszechświata").

Inne pokazy obejmują poszukiwanie granic naszego Układu Słonecznego ("Poznaj granice Układu Słonecznego"), docieranie do obszarów podbiegunowych naszej planety ("Lodowe krainy") oraz poznawanie historię odkryć astronomicznych ("Dwa Szkiełka").

Jeden z pokazów nie dotyczy kosmosu, lecz jest wyprawą do wnętrza ludzkiego ciała ("Microcosmos"). Seanse trwają 30 minut. 

Adres i kontakt

Bohaterów Warszawy 19 
Międzyzdroje

tel.: +48 91 32 82 570 

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności, mimo pandemii.

W ciągu 12 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 772 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 12 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2022.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2021.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2021 - do 31.03.2022
Organizator – Etirez Violetta Hamerska