basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Planetarium Międzyzdroje

Planetarium w Międzyzdrojach powstało na dachu budynku przy międzyzdrojskiej promenadzie. Jest jednym z najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w Polsce. Wizyta w Planetarium to najlepszy sposób by być bliżej odległych gwiazd, wybuchających supernowych, planet wciąż czekających na odkrycie czy okazałych, gigantycznych mgławic.
Podczas wieczoru, zamiast siedzieć w domu, można przyjść do planetarium i podziwiać kosmos, który jeszcze do niedawna oglądać mogli tylko nieliczni, szczęśliwi uczestnicy lotów kosmicznych. 

Każdy seans to zapierająca dech w piersiach podróż. Podróż przez niewyobrażalne przestrzenie w poszukiwaniu granic galaktyki, podróże przez czas odkrywające tajemnice największych fenomenów przyrody aż po narodziny wszechświata - to wszystko i jeszcze więcej w naszym Planetarium. 

W nowoczesnym planetarium, jednym z lepiej wyposażonych w Polsce, przygotowano 6 pokazów.

Możemy wybrać się do Betlejem sprzed 2000 lat i śledzić na niebie drogę Gwiazdy Betlejemskiej ("Tajemnice Gwiazdy Betlejemskiej"), możemy oglądać okiem kosmicznego teleskopu narodziny Wszechświata ("Cuda Wszechświata").

Inne pokazy obejmują poszukiwanie granic naszego Układu Słonecznego ("Poznaj granice Układu Słonecznego"), docieranie do obszarów podbiegunowych naszej planety ("Lodowe krainy") oraz poznawanie historię odkryć astronomicznych ("Dwa Szkiełka").

Jeden z pokazów nie dotyczy kosmosu, lecz jest wyprawą do wnętrza ludzkiego ciała ("Microcosmos"). Seanse trwają 30 minut. 

Adres i kontakt

Bohaterów Warszawy 19 
Międzyzdroje

tel.: +48 91 32 82 570 

Do góry Powrót

HPR - Ogólnopolski progrmam certyfikacji obiektów hotelowych w Polsce

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe w Polsce. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tutaj znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 14 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2023.

Obecnie trwa już 14 edycja 2021/2022.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska