O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Hotel Podklasztorze***, Sulejów

Hotel Podklasztorze znajduje się w XII- wiecznym Opactwie Cystersów w Dolinie Rzeki Pilicyw centrum Polski, zaledwie niecałe 2h drogi od Warszawy. W Hotelu znajduje się basen, sauna, gabinety spa oraz restauracja serwująca dania kuchni staropolskiej ze specjalną kolorową kartą menu dla naszych małych Gości. Z myślą o dzieciach hotel przygotował m.in. salę zabaw Figloraj, plac zabaw, zajęcia z animatorką, szkółkę pływacką i atrakcje w okolicy takie jak stadnina koni, skansen „Zagroda Wyobraźni”

Liczba pokoi: 50, w tym pokoi rodzinnych 16

Liczba miejsc 120

Plac zabaw na zewnątrz
Plac zabaw na zewnątrz:
Plac zabaw na zewnątrz
Animacje dla dzieci
Animacje dla dzieci:
Animacje dla dzieci
Akceptacja zwierząt
Akceptacja zwierząt:
Akceptacja zwierząt
Dodaj do schowka


Atrakcje dla dzieci

ATRAKCJE DLA DZIECI

Hotel Podklasztorze to wyjątkowe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Przygotowaliśmy dla Państwa stylowe pokoje wyposażone na życzenie Gości w:  łóżeczko dla dziecka (kołderka, pościel, poduszeczka, ,dodatkowy koc), podgrzewacz do butelek, przewijak, wanienkę do kąpieli, matę antypoślizgową, nakładkę na sedes oraz podest łazienkowy.

Dzieci do 4 roku życia nocują w pokoju rodziców bez dodatkowych opłat.

Wszystkie dzieci zapraszamy do Sali Zabaw Figloraj wyposażonej w basen z kulkami, piankowe klocki, zabawki, samochodziki itp.

Na życzenie Rodziców, opiekunka zadba o wolny czas Najmłodszych Gości w Hotelu Podklasztorze.

ATRAKCJE W OKOLICY

Hotel Podklasztorze położony jest nad brzegiem Zalewu Sulejowskiego, dzięki tej lokalizacji dostępnych jest tu wiele form wypoczynku takich jak : piesze wycieczki szlakiem rzeki Pilicy, wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, NordWalking oraz kąpiele w Zalewie Sulejowskim.

W najbliższej okolicy zwiedzić można następujące atrakcje:

- Opactwo Cystersów z XII wieku

- Stadnina koni

- Skansen rzeki Pilicy i Niebieskie Źródła w Tomaszowie Mazowieckim

- Groty w Nagórzycach

- Trasa Turystyczna „Bunkier w Konewce”

- Mikrokosmos Park Edukacyjno- Rozrywkowy w Ujeździe

- Ośrodek Hodowli Żubrów w Smardzewicach

- Inowłódz i romański kościół obronny pw. Św .Idziego z XI wieku

- Stare miasto w Piotrkowie Trybunalskim

- Pałac Biskupów Kujawskich w Wolborzu

 

 

 

Dla spragnionych wirtualnych wrażeń czeka Konsola XBOX z sensorem Kinect oraz AirHockey.

 

W Hotelu znajduje się również kryty basen, na którym nasi najmłodsi Goście w ramach pakietów pobytowych mogą skorzystać z nauki pływania oraz zewnętrzny plac zabaw na dziedzińcu hotelu.

 

Na dziedzińcu hotelowym znajduje się także boisko  do gry w siatkówkę oraz badmintona. Hotel posiada rowery dla dorosłych oraz dzieci. Specjalnie dla Gości przebywających w hotelu przygotowana została mapka trasy rowerowej dostępna w recepcji.

Restauracja hotelowa przygotowała specjalną kartę dla dzieci. Milusińscy mają tu również swój kącik śniadaniowy z ulubionymi potrawami.

Rozwiń i zobacz więcej

Adres i kontakt

Hotel Podklasztorze

97-330 Sulejów

ul. Władysława Jagiełły 1

Telefony: 44 610 24 00  tel.kom.695 320 485

e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Edycje

Edycja X
 
Edycja IX
 
Edycja VIII
 
Edycja VII
 
Edycja IV
 

Audyt kapituły HPR

Joanna Sokołowska-Wisniewska
 
Edycja X

1) Lokalizacja i dojazd obiektu Hotel Podklasztorze położony jest w środku województwa łódzkiego, z Warszawy jedzie się ok.2h. Niestety dojazd jest fatalnie oznakowany, żeby nie powiedzieć że w ogóle go nie ma…Parking hotelowy dosyć daleko od samego wejścia do hotelu, co związane jest z historycznym układem budynków hotelowych. Do bajkowo oświe
Zobacz więcej dots

Zobacz atrakcje w pobliżu hotelu

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 11 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 11 rok naszej działalności.

W ciągu 10 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 685 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 512.488 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2019. Obecnie trwa już 11 edycja 2018/2019.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska