basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Hotel Witek, Kraków

Hotel Witek to wyjątkowy obiekt znajdujący się pod Krakowem, idealne miejsce na wypoczynek. Kraków to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce. Z roku na rok podbija serca milionów turystów z całego świata urzekając wyjątkowym klimatem, bogatą historią, piękną architekturą i zabytkami, które po prostu trzeba zobaczyć.

Hotel pod Krakowem  idealny jest  dla gości biznesowych, turystów, rodzin z dziećmi oraz osób szukających wspaniałego miejsca na event lub uroczystość.

We wszystkich pokojach, również tych z podstawowym wyposażeniem, znajdują się: telewizor, radio, zestaw do przygotowania kawy i herbaty, klimatyzacja i mini-barek. Zapewniamy również dostęp do darmowego, bardzo szybkiego połączenia internetowego Wi-Fi.

Wymagającym klientom proponujemy nocleg w wyposażonym w kominek przestronnym salonie VIP lub w studiu dwupoziomowym. Dodatkowo do dyspozycji Gości jest restauracja z kącikiem zabaw dla dzieci, bilard, sauna, bezpłatny biznes center, butik z pamiątkami, oraz boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę – a piękne alejki pośród ogrodów hotelu zapraszają na relaksujące spacery...

Smaczna i zdrowa kuchnia. Wykwalifikowani kucharze Hotelu Witek każdego dnia zapewniają Państwu smaczne i zdrowe wyżywienie. W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane dania kuchni europejskiej, dostosowane do indywidualnych potrzeb hotelowych Gości. Zarówno wielbiciele potraw mięsnych, jak i weganie i wegetarianie, a także osoby na diecie bezglutenowej znajdą coś dla siebie w bogatym menu naszej restauracji. Przytulne wnętrze, obszerny taras i przeznaczony dla dzieci kącik zabaw, umilą spożywanie posiłku i zachęcą do spędzenia czasu w restauracji przy kawie i herbacie.

Nasza oferta hotelowa skierowana jest także dla zorganizowanych grup turystycznych, które chcą owocnie wykorzystać czas spędzony w Krakowie. Do dyspozycji klientów oddajemy 140 miejsc noclegowych w naszych komfortowych pokojach i urokliwy ogród, w którym organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Znajdująca się tam altana i grill to doskonałe miejsce na relaks w większym gronie, po długim zwiedzaniu, szkoleniach i stresujących spotkaniach biznesowych. 

Hotel Witek kieruje swoją ofertę także dla grup biznesowych. Oddajemy do użytku naszych klientów 15 sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem, w celu zorganizowania konferencji, szkoleń i pozostałych eventów biznesowych. Służymy wsparciem i pomocą od strony organizacyjnej, a na życzenie klientów przygotowujemy również wystawne bankiety zgodnie z ich wymaganiami.

 
Akceptacja zwierząt
Animacje okresowe
Sala zabaw dla dzieci
Sala zabaw dla dzieci:
Sala zabaw dla dzieci
Animacje dla dzieci okresowe
Animacje dla dzieci okresowe:
Animacje dla dzieci okresowe
Plac zabaw na zewnątrz
Plac zabaw na zewnątrz:
Plac zabaw na zewnątrz
Akceptacja zwierząt
Akceptacja zwierząt:
Akceptacja zwierząt
Dodaj do schowka


Atrakcje dla dzieci

  • placyk zabaw w restauracji
  • plac zabaw w ogrodzie 
  • gry i zabawki dla dzieci w każdym wieku na życzenie wypożyczane do apartamentu
  • biblioteczka 
  • w restauracji menu dla dzieci
Rozwiń i zobacz więcej

Adres i kontakt

Modlniczka, 32-085

Ulica: Handlowców 14

Telefony: +48 12 66 23 500

Liczba pokoi: 66

Liczba gwiazdek: 4

 

Zobacz atrakcje w pobliżu hotelu

Do góry Powrót

HPR - Ogólnopolski progrmam certyfikacji obiektów hotelowych w Polsce

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe w Polsce. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tutaj znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 14 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2023.

Obecnie trwa już 14 edycja 2021/2022.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska