basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Kompleks Wypoczynkowy "Arena Słońca", Łeba

Kompleks Wypoczynkowy ARENA SŁOŃCA w Łebie to idealne miejsce do wspaniałego rodzinnego wypoczynku nad morzem.

Obiekt stworzony dla rodzin z dziećmi, oferuje wspaniale wyposażone place zabaw, programy animacyjne oraz bajecznie kolorowy kryty basen z wodnym placem zabaw, łaźnią parową i whirpoolem. Część hotelowa i letniskowa oprócz standardowych pokoi 2 i 3 osobowych oferuje wygodne dwupokojowe rodzinne apartamenty oraz 2 i 3 pokojowe studia dla 4-6 osób.

Nasza bogata oferta noclegowa i rekreacyjna zapewni Państwu komfortowy wypoczynek i niezapomniane chwile.

 
Sala zabaw dla dzieci
Sala zabaw dla dzieci:
Sala zabaw dla dzieci
Animacje dla dzieci okresowe
Animacje dla dzieci okresowe:
Animacje dla dzieci okresowe
Dodaj do schowka


Atrakcje dla dzieci

DLA NASZYCH NAJMŁODSZYCH GOŚCI STWORZYLIŚMY WYJĄTKOWE ATRAKCJE I MIEJSCA, KTÓRE DAJĄ NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI ZABAWY PRZEZ CAŁY ROK I CO RÓWNIE WAŻNE – NIEZALEZNIE OD POGODY.

W budynku hotelowym na i piętrze ulokowany jest kids klub, złożony z dwóch sal o pow. Ponad 100 m kw. Gwarantuje on wspaniałą i bezpieczną zabawę dzieciom w różnym wieku. W bajkowych aranżacjach znajduje się basen z piłkami i mnóstwo figur, klocków, bujaków, zabawek. Na drugiej sali zabawy sprawnościowe m.in na drabinkach, linach i drążkach. W kids klubie odbywają się również warsztaty plastycze i muzyczne, projekcje filmów i bajek, słuchowiska i kącik czytelniczy. W określonych godzinach można pozostawić dzieci powyżej 4 lat pod opieką animatorek i personelu kids klubu. W telewizji hotelowej jest specjalny kanał na którym w każdej chwili rodzice mogą podejrzeć swoje bawiące się pociechy.

Zarówno dzieci jak i dorośli mogą korzystać – bezpłatnie ! Z sali gier znajdującej się nad kids klubem. Sala wyposażona jest m.in w stół bilardowy, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, cymbergaja.

W telewizji hotelowej znajduje się również kilka kanałów dziecięcych, w tym wspomniany kanał z kids klubu.

Pragniemy aby pobyt w arenie słońca zapamiętali na długo rodzice i ich dzieci. Mając na uwadze zadowolenie naszych gości pomyśleliśmy o dodatkowych atrakcjach dla ich pociech – które są dla nas wszystkich największym skarbem.

Specjalnie dla nich funkcjonuje na terenie obiektu kids klub, który składa się z dwóch bajecznie kolorowych sal zabaw przeznaczonych dla młodszych i starszych dzieci. Kids klub oprócz tych atrakcji oferuje specjalny program zajęć dla dzieci prowadzony przez naszych animatorów. Codziennie w zależności od wieku aktualnie przebywających dzieci organizujemy zajęcia o różnej tematyce podczas których dbamy o to by dzieci doskonale się bawiły i uczyły przez zabawę. Podczas zajęć wspólnie z dziećmi tańczymy, śpiewamy, przeprowadzamy zawody sportowe, konkursy, malowanie twarzy, robótki plastyczne itp.

Kilka razy w tygodniu organizujemy mini dyskoteki, zabawy plenerowe dla dzieci i rodziców oraz zapraszamy na przedstawienia cyrkowe, teatralne i muzyczne w wykonaniu zorganizowanych grup i pojedynczych artystów.

Prowadzący zabawy mają doświadczenie w pracy z dziećmi, świetny kontakt z najmłodszymi i niezliczoną liczbę oryginalnych pomysłów co sprawia, że maluchy chętnie biorą udział w proponowanych przez nich zajęciach

 
Rozwiń i zobacz więcej

Adres i kontakt

ul. Szkolna 1A

84-360 Łeba


tel. 603 12 99 83, 605 310 393

e-mail: rezerwacja@arenaslonca.pl

Edycje

Edycja IX
 
Edycja VIII
 
Edycja VII
 
Edycja VI
 
Edycja V
 
Laureat statueteki VI edycji 2013/2014: najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla rodziny (100 % punktów) 

Zobacz atrakcje w pobliżu hotelu

Do góry Powrót

HPR - Ogólnopolski progrmam certyfikacji obiektów hotelowych w Polsce

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe w Polsce. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tutaj znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 14 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2023.

Obecnie trwa już 14 edycja 2021/2022.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska