O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Villa Hoff Wellness & SPA, Trzęsacz

Atrakcyjna lokalizacja  w odległości zaledwie 100 m od plaży, wysoki poziom usług oraz kameralna, rodzinna atmosfera to tylko niektóre  zalety Villa Hoff Wellness&Spa . Przez cały rok oddajemy do dyspozycji Gości 25 komfortowo wyposażonych pokojów, Klubik dla dzieci, centrum rekreacyjne z basenem i brodzikiem dla najmłodszych oraz Club SPA.

Będąc trzykrotnym zdobywcą tytułu „Najlepszy Hotel na wypoczynek z dziećmi” w swojej ofercie zapewniamy dodatkowe wygody i atrakcje dla najmłodszych Gości i ich rodziców bądź opiekunów.

Serwujący szlachetne alkohole oraz pyszne koktajle bezalkoholowe Lobby Bar i hotelowa restauracja z wyśmienitym menu, usatysfakcjonują każdego smakosza. Idealne miejsce na odprężające chwile to Centrum Rekreacyjne – kryty basen o wymiarach 15 m x 5 m, jacuzzi, sauna sucha i parowa oraz brodzik dla najmłodszych, są oddane do dyspozycji Gości bez dodatkowych opłat.

W ofercie Clubu SPA znajduje się szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych z  wykorzystaniem wyłącznie luksusowych i profesjonalnych kosmetyków uznanych firm, takich jak Babor i Germaine de Capuccini. Oferta została przygotowana z myślą o indywidualnych potrzebach kobiet, mężczyzn oraz naszych najmłodszych Gości, którzy mogą skorzystać z zabiegów Baby SPA.

 

Dodaj do schowka


Atrakcje dla dzieci

ATRAKCJE DLA DZIECI

  • Klubik dla Dzieci z zabawkami i domkami
  • zewnętrzny plac zabaw
  • animacje (pakiety okolicznościowe i wakacyjne)
  • brodzik w części basenowej
  • akcesoria do pływania
  • dedykowana karta menu w restauracji

 

Rozwiń i zobacz więcej

Adres i kontakt

ul. Słoneczna 3

72-344 Trzęsacz

tel. 91 387 55 00

email: info@villahoff.pl

                                                       

 

Edycje

Edycja X
 
Edycja VIII
 
Edycja VII
 
Edycja VI
 
Edycja V
 
Edycja IV
 
Edycja III
 
Edycja II
 
Edycja I
 
Laureat statueteki VI edycji 2013/2014: najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny (100 % punktów) 

Audyt kapituły HPR

Ola Sokalska
 
Edycja X

Do Villa Hoff Wellness & Spa w Trzęsaczu łatwo trafić, choć my trafiliśmy dopiero za drugim podejściem. A to dlatego, że nie zaufaliśmy drogowskazowi, który nakazywał skręcenie w drogę wyglądającą, naszym zdaniem, jak nadmorska promenada niedostępna dla samochodów. Dlatego wszystkim przyszłym gościom radzę – śmiało skręcajcie, drogowskaz się nie myli :
Zobacz więcej dots

Zobacz atrakcje w pobliżu hotelu

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 11 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 11 rok naszej działalności.

W ciągu 10 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 685 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 512.488 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2019. Obecnie trwa już 11 edycja 2018/2019.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska