basket
Dodaj swoje ulubione obiekty, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź obiekt

Szukaj obiektu

Województwo

Powrót

Miasteczko Mrongoville

Jedną z największych atrakcji Mrągowa jest Mrongoville – miasteczko w stylu dzikiego zachodu położone na peryferiach miasta, gdzie można poczuć się jak bohater prawdziwego westernu.la fanów mocnych wrażeń czeka Cinema 5d, pozwalający odbierać film wszystkimi zmysłami. 
Desperados - doskonała, interaktywna zabawa dla całej rodziny. Atrakcja oparta jest na rywalizacji między graczami. Każdy odgrywa rolę szeryfa, którego zadaniem jest zaprowadzenie porządku w mieście i aktywny udział w pościgu za przestępcą. 
Odwiedzając Western City, będziesz świadkiem mrożącego krew w żyłach napadu na bank i pojedynku rewolwerowców, z udziałem profesjonalnych kaskaderów oraz pokazów iluzji, które przeniosą odwiedzających w świat trików i rzeczy trudno wytłumaczalnych.

Adres i kontakt

Młynowa 50
11-700 Mragowo

tel. 89 743 33 50

e-mail: biuro@mrongoville.pl

Do góry Powrót

HPR - ogólnopolski program certyfikacji obiektów hotelowych dla rodzin

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe dla rodzin. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. Każdy obiekt, który spełnia nasze kryteria otrzymuje certyfikat, który jest rekomendacją dla rodziców, aby mieli pewność, że to miejsce jest sprawdzone.

Hasło programu: "Filozofia gościnności dla wyjątkowych gości."

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Obecnie trwa już 15. edycja 2023/2024.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska