basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Partnerzy

Organizator

Specjalizujemy się w kompleksowej komunikacji marketingowej B2B - od strategii do realizacji koncepcji. Przygotowujemy kampanie marketingowe i działania z zakresu marketingu relacyjnego dla rynków B2B. Organizujemy specjalistyczne spotkania biznesowe B2B, takie jak seminaria, warsztaty, czy konferencje, począwszy od przygotowania scenariusza i koncepcji,  zaproszenia gości aż po organizację i obsługę medialną (relacja foto, film reportażowy, itp.).  Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu tzw. case study, czyli "studium przypadku"  ze współpracy firm z klientami, które opracowujemy w postaci folderu lub filmu (multimedialny biznes folder). Zapraszamy do współpracy etirez@etirez.pl

Organizator

Polsat News

Polsat News

Party

Lider wśród magazynów people.

To pierwszy elegancki magazyn typu people w Polsce, opowiadający o życiu celebrieties. Dwutygodnik "Party. Życie gwiazd", który pojawił się na rynku w październiku 2007 roku okazał się jednym z najsilniejszych debiutów ostatniej dekady. Sprzedaż pierwszego numeru osiągnęła liczbę 380 000 egzemplarzy! Oryginalną formułę w całości wykreował polski zespół Edipresse. Autorką makiety jest Dyrektor Artystyczna Edipresse, Elżbieta Żochowska. Siłą "Party" są autentyczne, reporterskie zdjęcia oraz layout ułatwiający śledzenie historii, które są nimi opowiadane. Dzięki takiej formule czytelnik otrzymuje prawdziwy obraz życia polskich i zagranicznych gwiazd

Party

Mamo To Ja

Mamo To Ja

Twoje dziecko

Twoje dziecko

Przedszkolak

Przedszkolak

Blazejowska Nowakowski

Oferujemy kompleksową pomoc prawną dla dużych, średnich i małych przedsiębiorców. Pomagamy rozwiązywać doraźne problemy, ale także stałą asystę w typowych zdarzeniach codziennej działalności. Dzięki bardzo bliskiej współpracy z wieloma prawnikami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i notariuszami zapewniamy kompleksowość obsługi w wielu dziedzinach prawa. W szczególności doradzamy w zakresie prawa gospodarczego, nieruchomości, budowlanego, zamówień publicznych, praw własności intelektualnej, praw autorskich, prawa pracy.

W naszej ofercie znajduje się również obsługa osób fizycznych w zakresie spraw majątkowych i związanych z sukcesją.

Blazejowska Nowakowski

Hotelarz

HOTELARZ - najlepszy i najpopularniejszy miesięcznik dla hotelarzy w Polsce. Ukazujący się nieprzerwanie już od 1962 roku magazyn od lat jest niekwestionowanym liderem sprzedaży w segmencie prasy hotelarskiej w kraju. Hotelarz jest ponadto organizatorem specjalistycznych szkoleń (Akademia Hotelarza), najpopularniejszego konkursu branżowego (Hotel z Pomysłem) oraz współorganizatorem największej międzynarodowej konferencji hotelowej w Europie Środkowo-Wschodniej (Hotel&Tourism Trends Poland).

 

Hotelarz

Babyonline.pl

Babyonline.pl to serwis dla mam oczekujących lub planujących dziecko oraz dla rodziców maluchów do 6. r.ż. Serwis bazuje na eksperckich treściach. Stale współpracujący z nami eksperci - lekarze i specjaliści, m.in. z Instytutu Matki i Dziecka - czuwają nad jakością publikowanych porad. Uzupełnieniem artykułów są atrakcyjne materiały multimedialne. Ponadto rodzice mogą skorzystać z praktycznych narzędzi, m.in. kalendarza ciąży, kalendarza rozwoju dziecka, kalendarza dni płodnych itp. Dla maluchów przygotowaliśmy wiele ciekawych gier online, kolorowanek itp.

 

Babyonline.pl

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności, mimo pandemii.

W ciągu 12 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 772 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 12 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2022.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2021.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2021 - do 31.03.2022
Organizator – Etirez Violetta Hamerska