basket
Dodaj swoje ulubione obiekty, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź obiekt

Guest Experience

Guest Experience

Hotelarz

HOTELARZ - najlepszy i najpopularniejszy miesięcznik dla hotelarzy w Polsce. Ukazujący się nieprzerwanie już od 1962 roku magazyn od lat jest niekwestionowanym liderem sprzedaży w segmencie prasy hotelarskiej w kraju. Hotelarz jest ponadto organizatorem specjalistycznych szkoleń (Akademia Hotelarza), najpopularniejszego konkursu branżowego (Hotel z Pomysłem) oraz współorganizatorem największej międzynarodowej konferencji hotelowej w Europie Środkowo-Wschodniej (Hotel&Tourism Trends Poland).

 

Hotelarz

Pies w hotelu

Pies w hotelu

HPR - ogólnopolski program certyfikacji obiektów hotelowych dla rodzin

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe dla rodzin. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. Każdy obiekt, który spełnia nasze kryteria otrzymuje certyfikat, który jest rekomendacją dla rodziców, aby mieli pewność, że to miejsce jest sprawdzone.

Hasło programu: "Filozofia gościnności dla wyjątkowych gości."

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Obecnie trwa już 15. edycja 2023/2024.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska