O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Tajemniczy gość

Powrót

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza ****
 

Audyt w dniach  22-24.08.

Obiekt położony jest około 15 minut drogi od centrum Katowic, blisko lotniska w Pyrzowicach i autostrad A1 i A4. Dojazd z Warszawy zajął nam 3 godziny.

Hotel oferuje pokoje w wysokim standardzie, wygodne i nowoczesne ale z lokalnymi elementami, które przypominają o tym, że stoi w Zagłębiu. Do pokoju goście mogą zamówić łóżeczka niemowlęce z pościelą, dostępne są również większe pokoje rodzinne. Łazienki - z wanną lub prysznicem pomieszczą również, dostępne na życzenie, akcesoria  dziecięce - wanienkę, kosmetyki, podest do umywalki, antypoślizgową matę i inne.

W samym hotelu jest możliowść skorzystania z gier planszowych i multimedialnych, stanowisk komputerowych i siłowni. W restauracji jest kącik dla dzieci z kolorowankami i książeczkami.

Dużą atrakcją nie tylko dla małych gości jest Aqua Park Nemo, z którym hotel połączony jest podziemnym tunelem. Kilkaset metrów od hotelu, w parku znajduje się duży i nowoczesny plac zabaw.

W restauracji znajdziemy dziecięce menu. Na uwagę zasługuje fakt, że przy zamowieniu dania "dorosłego", danie dziecięce dotaniemy gratis.

Hotel Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej to w dużej mierze obiekt biznesowy, który otwiera się na gości  z dziećmi. Jego debiut w programie Hotel Przyjazny Rodzinie uważam za udany.

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 11 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 11 rok naszej działalności.

W ciągu 10 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 685 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 512.488 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2019. Obecnie trwa już 11 edycja 2018/2019.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska