O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Aleksandra Woźniak

Powrót

Blue Marine Mielno
 

W weekend 7-9 września 2018r. odwiedziłam z córkami Hotel Blue Marine w Mielnie. Obiekt jest pięknie położony pomiędzy jeziorem Jamno a Bałtykiem. Z jednej strony hotelu jest widok na jezioro a z drugiej na morze. 

Pokoje pod względem wystroju reprezentują przeciętny standard, natomiast ich zaletą jest ich wielkość ( pokój 3-os ma około 35m2) i przestronność, każdy pokój ma balkon i komfortową łazienkę. W pokoju znajduje się również TV,  kuchenny zlew oraz lodówka. 

Hotel oferuje rozrywkę dla wszystkich grup wiekowych, począwszy od najmłodszych, do których dyspozycji jest świetnie wyposażony kącik zabaw z kulkami, zjeżdżalniami i zabawkami oraz plac zabaw na zewnątrz, jak i dla starszych dzieci, dla których jest przewidziany stół do ping ponga, małe kino, Xbox , stół z piłkarzykami  cymberguye, gry planszowe.  Na terenie obiektu znajduje się również wypożyczalnia rowerów, także z siodełkami dla najmłodszych pociech oraz niewielki basen, jacuzzi oraz spa.

Codziennie są również organizowane animacje dla dzieci. 

Restauracja  oferuje śniadanie i obiadokolacje w postaci szwedzkiego stołu. Wybór dań jest duży, na śniadaniu  uwzględnia się gust najmłodszych. ( np. parówki, racuchy). Na obiadokolacji trochę mniej (nie było np. pizzy, frytek, naleśników  , hamburgerów czy spaghetti , więc rodzicom niejadków mogłoby być ciężko). 

Obsługa hotelu jest sympatyczna i profesjonalna.

Hotel jest generalnie dobrze  przystosowany do przyjęcia rodzin z dziećmi i cieszy się w ciągu całego roku zainteresowaniem. Podczas mojego audytu we wrześniu czyli już po sezonie było pełne obłożenie.

Aktualnie powstaje nowa część hotelu, o wyższym standardzie, która ma być łącznikiem pomiędzy dwoma osobno stojącymi budynkami wchodzącymi w skład obiektu. 

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 11 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 11 rok naszej działalności.

W ciągu 10 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 685 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 512.488 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2019. Obecnie trwa już 11 edycja 2018/2019.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska