basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła 14 edycji HPR - Aleksandra Woźniak

Powrót

Hotel Medical SPA Unitral****, Mielno

Hotel Unitral w Mielnie

Dojazd do obiektu bardzo dobry. Hotel położony jest w centrum Mielna, 5 min piechotą od plaży.
 

Pokoje duże, przestronne, co ważne posiadają tak dużą garderobę, w której można pomieścić spokojnie ubrania i walizki dla 4 osób i w niej się przebierać. Hotel dysponuje zabezpieczeniami na okna i kontakty, podgrzewaczem i łóżeczkiem. Dla większych dzieci są komfortowe dostawki. Do dyspozycji gości są również szlafroki, także dla dzieci w małych rozmiarach. Pokoje są wyposażone w klimatyzację. 

Z minusów widok z pokoju mieliśmy na parking i śmietniki, rano w sobotę obudził nas hałas wyrzucanego szkła. 
 

Łazienka jest nie za duża, ale funkcjonalna. Dla rodzin z małymi dziećmi hotel udostępnia matą antypoślizgową, podest i wanienkę. Codziennie są wymieniane ręczniki.  

Jeśli chodzi o rozrywkę, dla mniejszych dzieci hotel oferuje dwie duże sale, jedna z placem zabaw, zjeżdżalniami, a druga ze stolikiem i tablicą do różnych zajęć. Trzecia sala jest dla większych dzieci ze stołem do ping ponga i stołem z piłkarzykami. W trakcie dnia są organizowane dla dzieci atrakcje i zajęcia. Minusem jest lokalizacja sali zabaw na ostatnim pietrze (4), gdzie nie ma żadnej kawiarni,  zatem rodzice  dzieci bawiących się w sali zabaw są zmuszeni do siedzenia na miejscu. 

Na terenie hotelu znajdują się również 2 baseny, dla dorosłych i dla dzieci. 

Oferta restauracyjna hotelu jest bardzo szeroka. Dla dzieci jest przygotowane specjalne menu. Ale wybór dań dla wszystkich jest tak duży, że każdy coś znajdzie dla siebie. Jedzenie smaczne. 

Zarówno meldowanie, jak i wymeldowanie przebiegało sprawnie i w miłej atmosferze.
 

Obsługa hotelowa jest bardzo miła i wychodząca naprzeciw potrzebom klientów. 
 

Pobyt w hotelu uznajemy za udany. Niewątpliwym atutem hotelu jest szeroka oferta zabiegów spa, strefa saun i basen solankowy z relaksacyjną muzyką. Do dyspozycji gości są również dwa jacuzzi ( jedno w środku i jedno na zewnątrz). 
 

Byli miło, ale nie chcielibyśmy tam wrócić. Mamy trochę większe wymagania co do standardu hoteli 4 gwiazdkowych. Budynek jest nadgryziony zębem czasu. 

Widok z pokojów pozostawia wiele do życzenia. Z ulicy w nocy dobiega hałas bawiącej się młodzieży, zatem jest konieczność zamykania okien na noc i korzystania z klimatyzacji. Ja osobiście wolę naturalne powietrze:). Gdyby hotel nazywał się pensjonatem albo miał gwiazdkę czy dwie mniej, inaczej byśmy się nastawili, ale mając w świadomości, że jedziemy do 4-gwiazdowego hotelu, oczekiwaliśmy jednak wyższego standardu.

Zobacz relację

HPR - Ogólnopolski progrmam certyfikacji obiektów hotelowych w Polsce

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe w Polsce. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tutaj znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 14 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2023.

Obecnie trwa już 14 edycja 2021/2022.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska