O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Arkadiusz Lewenko

Powrót

Hotel Bartan, Gdańsk
 

Spieszcie się odkrywać Wyspę Sobieszewską. Już niedługo jedna z wielu atrakcji zniknie, a mianowicie most. Ten, który jeszcze umożliwia tranzyt na „Bohnsack”, a który dostarcza wrażeń jak dla prawdziwych odkrywców, zostanie zastąpiony bardziej stabilnym betonowym obiektem. Efekt WOW! u dzieci zniknie jak ubiegłoroczny śnieg. To nie jedyna rzecz, która zachęcić powinna do przyjazdu.

Hotel Bartan jest przyjazny rodzinom z wielu powodów. Po pierwsze – nazwa sama w sobie zobowiązuje. Miano „Bartan” pochodzi od skrótów imion dzieci założycieli obiektu: (Bartosz i Anna). Ośrodek znajduje się na wspomnianej Wyspie Sobieszewskiej, na wschód od Gdańska, do którego mamy kilkanaście kilometrów autem lub… drogą wodną: otwarte połączenie tramwajem wodnym.  Dojazd do hotelu jest bardzo dobrze oznaczony.

Ośrodek składa się z budynku głównego, który oprócz odpowiednio przygotowanych pokojów, mieści również jadalnię, atrium i kącik zabaw oraz Klub Bohnsack – opowiadający historię tej Wyspy.

Wypożyczalnia rowerów zachęca na przejażdżki nie tylko nad morze, ale również okolicznymi ścieżkami leśnymi, zwłaszcza szlakami do rezerwatów przyrody. Polecamy wyprawę do tajemniczego miejsca Mewia Łacha, gdzie można obserwować foki.

Jeśli chodzi o restaurację i jedzenie, to gospodarze serwują przepyszne śniadania w formie bufetu. Obiadokolacja jest dopasowana czasowo dla dzieci, zwłaszcza gdy wcześniej chcą się posilić zupą. Ośrodek posiada specjalne menu dla dzieci, w tym nawet pakiety z dowozem na plażę. Obsługa traktuje ich z troską i uśmiechem, dowodząc właściwego podejścia, aby to najmłodsi goście czuli się wyróżnieni.

Pokoje i łazienki są dostosowane do potrzeb rodziców i dzieci oraz mają wymagane wyposażenie oprócz elementów zabezpieczających kontakty, co będzie nadrobione.

Hotel Bartan planuje rozbudowę o część z basenem, co bez wątpienia jeszcze bardziej uatrakcyjni ofertę. Bez wątpienia polecamy to miejsce, nie tylko za przepyszne wyrabiane na miejscu pierogi. Już nam ślinka cieknie na ich wspomnienie. Do zobaczenia wkrótce!

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 11 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 11 rok naszej działalności.

W ciągu 10 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 685 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 512.488 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2019. Obecnie trwa już 11 edycja 2018/2019.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska