O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Czesław Mozil

Powrót

Hotel Górski Raj, Poręba Wielka
 

Hotel Górski Raj leży na samym obrzeżu Gorczańskiego Parku Narodowego, w miejscowości Koninki, zaledwie godzinę drogi z Krakowa.

Dojazd do hotelu jest dobrze oznakowany i nie ma najmniejszego kłopotu, żeby tu trafić.
 
Do hotelu dotarliśmy wieczorem, więc nie mieliśmy okazji do podziwiania pięknych widoków, a - proszę mi wierzyć - jest na co patrzeć. To miejsce idealne na wypoczynek z dala od miasta i hałasu dnia codziennego. Widok chmary jeleni i świeże powietrze mamy tu gratis, a to nie wszystko. Beskidy to chyba jedne z piękniejszych gór z malowniczymi szlakami turystycznymi.
Można wybrać się na wycieczkę pieszo, rowerem lub konno. Hotel zapewni zarówno kijki do nordic walking, rowery, jak i konie do przejażdżki w siodle, a zimą - narty i snowboard. Dla tych wszystkich, którzy wolą spędzać czas stacjonarnie, hotel oddaje do dyspozycji gabinet masażu, basen i siłownię, a w chłodniejsze dni/wieczory można poczytać przy kominku, zagrać w bilard, ping ponga lub grę planszową.
 
Restauracja zaspokoi największego malkontenta: są tu dania zarówno dla lubiących mięsiwo jak i tych wybierających dania bezmięsne. To kuchnia polska i regionalna przygotowana ze świeżych, często lokalnych produktów. Hotelowa piwniczka oferuje też spory wybór win oraz lokalne browary. Obsługa restauracji jest dobrze przeszkolona i chętna do pomocy przy wyborze zarówno dań, jak i napojów.
 
Dla dzieci przygotowano oddzielne menu i kącik zabaw z kolorowankami. Hotelowa łazienka jest duża, przestrzenna i imponująco przystosowana dla dzieci.
Poza tym istnieje możliwość wypożyczenia dla dzieci rowerów, nart, snowboardu, czy badmintona. Na 2 piętrze hotelu usytuowano oddzielny kącik zabaw dla dzieci, a w sali kominkowej są: konsola Xbox Kinect, bilard i ping pong. Do dyspozycji dzieci jest też zewnętrzny plac zabaw, basen z animatorką, a także specjalnie dla dzieci przygotowana oferta masaży w gabinecie masażu.
 
Dzień naszego odpoczynku przypadł na organizowane tu wesele, czym - nie ukrywam -
martwiliśmy się. Jak się okazuje, niepotrzebnie. Przez cały czas trwania wesela nie poczuliśmy się w najmniejszym stopniu zaniedbani, a hałas imprezy do nas nie dotarł. Hotel jest tak usytuowany, że pokoje gości nie odbierają hałasu z restauracji, co nas bardzo ucieszyło.
 
Dwa dni to za mało, żeby nacieszyć się tym miejscem i okolicą, więc chętnie wrócimy tu na dłużej.
Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności.

W ciągu 11 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty  727 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 11 eydycji HPR, który jest ważny do 31.08.2020.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2020.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2020 - do 30.09.2021
  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
Organizator – Etirez Violetta Hamerska