O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Joanna Kryńska

Powrót

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie
 

Joanna Kryńska ocenia Zalesie Mazury w Barczewie

Luty, 2019

 

Zalesie Mazury. Nas to miejsce przywitało w zimowej aurze i okazało się znakomitym na zimowe ferie z dziećmi. 
Malowniczy warmiński dojazd, dobrze oznaczone miejsce i jesteśmy w miejscu wyjątkowym. To duży obiekt, ale zarazem nie przytłaczający wielkością budynków na terenie ośrodka.

 

Natura, zwierzęta, woda, las to otoczenie, hotel z kolei to miejsce kompletne. Szybki i sprawny meldunek, w czasie którego moje dzieci już zapoznały się hotelową maskotka - kotem Messi i królikami. Pokój rodzinny to znakomite rozwiązanie. Drewno, nowoczesny styl,  piękna łazienka  z małym zlewem dla dzieci. A w salonie w ścianę domek dla dzieci. Kazdym musi to zobaczyć, załączam zdjęcia.

 

Mamy wiedzą, że na wyjeździe trzeba dopasować rytm dnia dziecka do posiłków i tu w Zalesiu miłe zaskoczenie. To pierwszy ośrodek, który w pełni dopasowuje się do gościa. Ciepłe posiłki są praktycznie non stop, mój młodszy synek Jaś - zupę jadł wtedy kiedy chciał, nie musiałam wybudzać go z drzemek, to dało mi duży spokój. Jedzienie w ośrodku bardzo różnorodne i domowe, to kolejny plus. Do tego -  do śniadania wypiekane pieczywo.

 

Moi chłopcy nie mogli doczekać się atrakcji i tu Zalesie Mazury podniosło poprzeczkę bardzo wysoko. Właśnie otwarto piękny , nowoczesny pokój zabaw. Jest tam wszystko - domek, zjeżdżalnia, klocki, gry, kuchnia, ścianka wspinaczkowa. Wyznaczno również specjalna strefę dla maluszka - gdzie możne spać! Otwarto również  sale gier. Kilka stanowski do gier komputerowych, wielki bim do oglądania bajek lub filmów i gigantyczna tablica, na której  malować można wszystko. Dodatkowo w innej strefie jest bilard i kolejne dwie sale zabaw. 
Jest tez basen i świetna strefa spa. Czym by był taki wyjazd bez chwili relaksu? W czasie naszego pobytu codziennie odbywały się zabawy w podchody , zbiórka na zewnątrz, kilka zjazdów na sankach i nie da się nie kochać takiej zimy. Na terenie ośrodka są też zwierzęta, które można  karmić; pora takiego karmienia to dla dzieci znakomita rozrywka.

 

Reasumując Hotel Zalesie Mazury, według nas jest miejscem idealnym dla rodzin z dziećmi. Ten ośrodek proponuje wszystko i nie ma tu chwili na nudę. Wrócimy tu tym razem latem.

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności.

W ciągu 11 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty  727 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 11 eydycji HPR, który jest ważny do 31.08.2020.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2020.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2020 - do 30.09.2021
  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
Organizator – Etirez Violetta Hamerska