basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Joanna Kryńska

Powrót

Hotel Galaxy, Kraków - 100 % pkt

Sierpień 2019


 
W Krakowie w hotelu Galaxy spędziłam z Dziećmi trzy gorące sierpniowe dni. Hotel miejski nie może być tylko sypialnią i jadalnią. Z takiego założenia wychodzę i takim niewątpliwie jest Galaxy. Dojazd do hotelu jest bardzo łatwy, nie sposób tu nie trafić, parking kilka kroków od drzwi wejściowych. Ogólna ocena pokoju i pod względem dzieci i dorosłych to wysokie noty. Na dzieci w pokoju czekały pyszne i zdrowe przekąski, w większości owoce. Szachy i gry dały szanse na spokojnie rozpakowanie się. Łazienka z wanną i prysznicem, maty antypoślizgowe dla dzieci - spełnia wszystkie oczekiwania mamy z dziećmi. Już w czasie meldowania się w recepcji miałam gotowy plan na najbliższe godziny. Obsługa hotelu zapytała nas, jak chcemy spędzić czas; odpowiedziałam, że aktywnie. I aktywnie było.

Dowiedzieliśmy się  że kuchnia jest do dyspozycji gości zawsze, jak chcą zjeść. Karta dla dzieci jest bogata, a kuchnia doskonała. Pokój z prezentem powitalnym dla dzieci - szachy, gry. Rodzic, swobodnie rozpakuje walizki, a dziecko nie będzie się nudziło. Skorzystaliśmy z basenu, odwiedziliśmy kącik zabaw dla dzieci i ruszyliśmy na wycieczkę po Krakowie.

Bardzo ułatwiła nam to obsługa hotelu. Są przewodniki z informacjami, co i gdzie warto zobaczyć. Specjalny bus odwożący po Krakowie podjeżdża pod hotel i zatrzymuje się w miejscach wartych zobaczenia. Dzięki temu udało nam się być w muzeum żywego obwarzanka, Historylandzie i obejrzeć cały Kraków. Trzy dni spędzone w Galaxy minęły jak jeden. To miejscem do którego bez wątpliwości warto wrócić.

Zobacz relację

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie

Joanna Kryńska ocenia Zalesie Mazury w Barczewie

Luty, 2019

 

Zalesie Mazury. Nas to miejsce przywitało w zimowej aurze i okazało się znakomitym na zimowe ferie z dziećmi. 
Malowniczy warmiński dojazd, dobrze oznaczone miejsce i jesteśmy w miejscu wyjątkowym. To duży obiekt, ale zarazem nie przytłaczający wielkością budynków na terenie ośrodka.

 

Natura, zwierzęta, woda, las to otoczenie, hotel z kolei to miejsce kompletne. Szybki i sprawny meldunek, w czasie którego moje dzieci już zapoznały się hotelową maskotka - kotem Messi i królikami. Pokój rodzinny to znakomite rozwiązanie. Drewno, nowoczesny styl,  piękna łazienka  z małym zlewem dla dzieci. A w salonie w ścianę domek dla dzieci. Kazdym musi to zobaczyć, załączam zdjęcia.

 

Mamy wiedzą, że na wyjeździe trzeba dopasować rytm dnia dziecka do posiłków i tu w Zalesiu miłe zaskoczenie. To pierwszy ośrodek, który w pełni dopasowuje się do gościa. Ciepłe posiłki są praktycznie non stop, mój młodszy synek Jaś - zupę jadł wtedy kiedy chciał, nie musiałam wybudzać go z drzemek, to dało mi duży spokój. Jedzienie w ośrodku bardzo różnorodne i domowe, to kolejny plus. Do tego -  do śniadania wypiekane pieczywo.

 

Moi chłopcy nie mogli doczekać się atrakcji i tu Zalesie Mazury podniosło poprzeczkę bardzo wysoko. Właśnie otwarto piękny , nowoczesny pokój zabaw. Jest tam wszystko - domek, zjeżdżalnia, klocki, gry, kuchnia, ścianka wspinaczkowa. Wyznaczno również specjalna strefę dla maluszka - gdzie możne spać! Otwarto również  sale gier. Kilka stanowski do gier komputerowych, wielki bim do oglądania bajek lub filmów i gigantyczna tablica, na której  malować można wszystko. Dodatkowo w innej strefie jest bilard i kolejne dwie sale zabaw. 
Jest tez basen i świetna strefa spa. Czym by był taki wyjazd bez chwili relaksu? W czasie naszego pobytu codziennie odbywały się zabawy w podchody , zbiórka na zewnątrz, kilka zjazdów na sankach i nie da się nie kochać takiej zimy. Na terenie ośrodka są też zwierzęta, które można  karmić; pora takiego karmienia to dla dzieci znakomita rozrywka.

 

Reasumując Hotel Zalesie Mazury, według nas jest miejscem idealnym dla rodzin z dziećmi. Ten ośrodek proponuje wszystko i nie ma tu chwili na nudę. Wrócimy tu tym razem latem.

Zobacz relację

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności, mimo pandemii.

W ciągu 12 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 772 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 12 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2022.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2021.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2021 - do 31.03.2022
Organizator – Etirez Violetta Hamerska