basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Katarzyna Werner

Powrót

Hotel Medical SPA Unitral****, Mielno

Lipiec, 2019

Lokalizacja i dojazd do hotelu bez najmniejszych problemów. Hotel jest położony bardzo blisko plaży. Można podjechać  autem pod samo wejście, spokojnie się rozpakować i odstawić auto na jeden z kilku parkingów.  Pokój duży, przestronny. Sporo miejsca, nawet po dostawieniu łóżeczka.  Duży, bezpieczny dla dzieci balkon. Łazienka z prysznicem, również duża i wygodna, co ułatwia kąpanie dzieci.

    Już w recepcji zostaliśmy poinformowani o zdrowotnych zabiegach, a także pielęgniarce, z której pomocy szczęśliwie nie musieliśmy korzystać. W hotelu można tez było kupić leki, by doraźnie zapobiec problemom. 

   Rozrywka to chyba największa zaleta tego hotelu. Atrakcji dla dzieci aż nadto. Dwa place zabaw, jeden wewnątrz, drugi na zewnątrz. Animacje – pomysłowe i z pomysłowymi prowadzącymi. Najbardziej zadowoleni byliśmy jednak z tego, że mogliśmy wspólnie, rodzinnie „posaunować”. Hotel przewidział taką możliwość w wyznaczonych godzinach, dzięki czemu dzieci nikomu nie przeszkadzają, mogą za to spróbować czegoś nowego z rodzicami. Moje dzieci do dziś wspominają „kolorową wodę”, czyli jacuzzi w hotelowym spa, podświetlane różnymi kolorami. Były zachwycone. Solanka, do której też mogły wejść i zrobiły to po raz pierwszy w życiu, określiły jako „dziwną gryzącą wodę”.

  Jedzenie pyszne, zachwyciło nas także podejście do dzieci pracowników hotelu, zwłaszcza uśmiechniętego od ucha do ucha Pana Roberta, szefa sali „jedzeniowej”. Dzieci – nawet niejadki – znajdą coś dla siebie. Doskonałym pomysłem jest porcja zupy dla dzieci w ciągu dnia. Zdrowo, niedużo i szybko można podjeść.

  Zarówno meldowanie, jak i wymeldowanie trwało niedługo i przebiegło w miłej, grzecznej atmosferze. Obsługa hotelowa zwraca uwagę na dzieci i pomaga. Nasze dzieci czuły się tam bezpiecznie. 

  Dziękujemy za możliwość WSPÓLNEGO odkrywania nowych rzeczy! Z największą przyjemnością tam wrócimy!!!

Zobacz relację

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności, mimo pandemii.

W ciągu 12 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 772 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 12 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2022.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2021.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2021 - do 31.03.2022
Organizator – Etirez Violetta Hamerska