O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Magdalena Roszkowska

Powrót

Hotel Bartan, Gdańsk
 

Lipiec 2019

 1. Lokalizacja i dojazd do obiektu

Nominalnie hotel znajduje się w granicach Gdańska. Realnie mieści się na przeuroczej, spokojnej, zupełnie niezatłoczonej Wyspie Sobieszowskiej. Świetne miejsce!

Dojazd do Gdańska, do Trójmiasta – łatwy, można nawet miejskim autobusem. Ale sam hotel na cichej wyspie, gdzie nie ma tłumów i hałasu.

Sam dojazd do hotelu świetnie oznakowany: od pierwszego skrętu na wyspie jesteśmy kierowani do hotelu.

 1. Ogólna ocena pokoju 
  Mieszkaliśmy w jednym z trzech apartamentów rodzinnych. Miejsca dużo, wygodnie, dwie łazienki, balkon.

Dla dziecka/dzieci starszych wygodna sofa rozkładana. Jasno, przestrzennie, miejsce na dużo dziecięcych akcesoriów.

 1. Ogólna ocena łazienki 
  Hotel został oddany do użytku w 2001 roku, ma zatem 18 lat. Łazienki nie są najnowocześniejsze, ale zdecydowanie wystarczające nawet po wstawieniu wanienki, nocnika. Nie jest zbyt przestronnie, ale nie jest też ciasno.
 2. Bezpieczeństwo i zdrowie 
  Na to jestem szczególnie wrażliwa – dzieci niestety często chorują w czasie nawet krótkich wyjazdów. Dlatego ucieszyłam się, że telefony do lekarzy, apteki zobaczyłam dobrze wyeksponowane w kilku miejscach w hotelu (na tablicy w lobby, przy windzie, w pokoju). Dodatkowo widziałam dobrze wyposażoną apteczkę. Nie mam uwag!
 3. Rozrywka – jaka i dla kogo 
  Dla maluszków – malutki, ale nowy, kolorowy i ciekawy plac zabaw. Do tego kącik zabaw tuż przy restauracji, co – takie jest życie 
Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności.

W ciągu 11 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty  727 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 11 eydycji HPR, który jest ważny do 31.08.2020.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2020.

Ważność certyfikatów HPR:

 • 12 edycja 2019/2020 - do 30.09.2021
 • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
Organizator – Etirez Violetta Hamerska