basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Malwina Słoka - Chlabicz

Powrót

Hotel St Bruno, Giżycko - 100 % pkt

Sierpień 2019

Hotel St Bruno to spełnienie marzeń dla każdego, kto szuka relaksu. Znajduje się w centrum Giżycka a czujesz się tam, jak w lesie.  Hotel mieści się w odrestaurowanym, historycznym zamku krzyżackim z XIV wieku i te stare mury utulają Cię spokojem i ciszą. Wchodzisz do hotelu i dodatkowo czujesz zapach olejków ze SPA, od razu robi się błogo – ten zapach zapamiętam.

Dojechaliśmy do hotelu bez problemu.  Mieści się przy słynnym moście w Giżycku, więc przeprawę przez kanał można oglądać z okien.  W pobliżu znajdują się historyczna Twierdza Boyen i ekomarina z niezwykłymi tarasami widokowymi na jezioro Niegocin. Dla dzieci w okolicy znajdziesz w wakacje mnóstwo atrakcji; od stoisk do malowania buzi po karuzele.

Pokoje w hotelu są stylowe, klimatyczne, trochę z innej epoki.  Można otrzymać do pokoju wszystkie niezbędne akcesoria dla maluszka od śliniaczków po łóżeczko, wanienkę czy podgrzewacz do pokarmu.  Rodzice otrzymają też w razie choroby jednorazowe termometry czy telefon do lokalnego pediatry.

W czasie wakacji codziennie odbywają się w hotelu animacje dla dzieci. Wspaniała pani opiekunka i niezwykle przytulny pokój zabaw sprawiają, że dzieci nie chcą stamtąd wychodzić. Na zewnątrz hotelu jest plac zabaw i park, więc jest gdzie spacerować z maluchami i niemowlakami w wózkach.

W restauracji można dostać krzesełko, naczynia i śliniaczek dla malucha.  Jest też mały kącik, gdzie maluchy mogą kolorować. Jest menu dla dzieci i czas na niespodzianki.  Gdy byliśmy w restauracji, każdy maluch dostawał balonik. Szczególne brawa należą się niektórym kelnerkom za wspaniały kontakt z dziećmi. 

Uśmiechnięta ekipa wita też gości w recepcji. Uśmiechy mają do wszyscy od ucha do ucha i dużą kulturę osobistą. O tym, że w hotelu przykłada się dużą wagę do relacji, świadczy też to, że każdy pracownik ma przypiętą zawieszkę „Uśmiechnij się”. Dzieci dostają podczas meldowania upominki. Zostaliśmy też poinformowani o wszystkich atrakcjach, jakie czekają na nas w hotelu.

A tych atrakcji nie brakuje; basen, SPA, kącik dla dzieci, kącik z grami komputerowymi dla starszych, bilard, kręgle. Gdy nie ma pogody, nie można się nudzić w hotelu. I z pewnością nie mogą się nudzić dzieci. 

A gdy dzieci się bawią, mama znajdzie ukojenie w SPA. Niezastąpiona ani Ewa dokonuje cudów, gdy masuje zmęczone plecy. Idealny relaks dla każdego rodzica.  Warto tu wrócić, żeby jeszcze raz przeżyć taki masaż.

Nasze wspomnienie? Hotel z niezwykłym klimatem, zapachem olejków, spokojem i ciszą… Czyli relaks w samym centrum Giżycka.

P.S. Ważna informacja dla miłośników czworonogów. Zwierzaki są mile widziani w hotelu. Trzeba tylko dodatkowo zapłacić za pieska. Na naszego czekał w pokoju smakołyk i miską z wodą. To miłe, że i o tym się tutaj myśli.

Zobacz relację

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności, mimo pandemii.

W ciągu 12 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 772 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 12 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2022.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2021.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2021 - do 31.03.2022
Organizator – Etirez Violetta Hamerska