basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła 14 edycji HPR - Marcin Cholewiński

Powrót

Hotel Arkon Park Business & Sport

Arkon Park Business & Sport to typowy hotel miejski w sąsiedztwie biur i apartamentowców. Blisko z tego miejsca do magicznego Parku Oliwskiego I plaży w Brzeźnie. Zdecydowaliśmy się na wyjazd do Gdańska w październikowy weekend, gdy po turystycznym tłoku nie ma śladu. I dobrze. Jest luźniej i sanitarnie bezpieczniej. W samym hotelu obowiązuje wysoka dyscyplina antycovidowa. Mimo koniecznych maseczek i przyłbic widać jednak uśmiechniętych pracowników recepcji i restauracji. Menu dla dzieci i dorosłych nie jest przesadnie rozbudowane, za to serwowane potrawy są bardzo smaczne. Hotel dysponuje sześcioma pokojami rodzinnymi ze standardowym wyposażeniem. Oczywiście na życzenie klientów personel zapewnia wszelkie przedmioty i urządzenia potrzebne do pielęgnacji małych dzieci. W obiekcie jest siłownia, dwa korty do squasha i sauna. W czasie poza sezonem pokój zabaw dla dzieci jest mały, natomiast w okresie wakacyjnym jedna z dużych sal konferencyjnych służy za plac zabaw – zapewniała nas pani Natalia z recepcji. Istnieje też możliwość zatrudnienia opiekunki do dziecka. Z przyjemnością obserwuje się personel hotelu, który jest wrażliwy na potrzeby małych gości i błyskawicznie reaguje, choćby podaniem maskotki rozpłakanemu maluchowi przy restauracyjnym stole. W obiekcie jest czysto i cicho. Mogą tu odpocząć zarówno biznesmeni i rodziny z dziećmi, w czasie krótkich pobytów, bo chyba na taki profil działalności nastawiony jest ten hotel. Do obiektu należy dojeżdżać przy uzyciu nawigacji, bowiem drogowskazy, jeśli w ogóle są, nie zostaną zauważone w gąszczu wielu napisów na sklepach, biurach i lokalach użytkowych w sąsiedztwie. Hotel posiada parking przed i pod budynkiem (ten ostatni jest płatny). Akceptowana jest obecność małych zwierząt w pokojach.  

Zobacz relację

HPR - Ogólnopolski progrmam certyfikacji obiektów hotelowych w Polsce

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe w Polsce. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tutaj znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 14 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2023.

Obecnie trwa już 14 edycja 2021/2022.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska