basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Ola Sokalska

Powrót

Hotel Różany Gaj Family & Friends
 

Różany Gaj Family & Friend w Gdyni jest położony w najcudowniejszej, moim zdaniem, części Gdyni, czyli na Kamiennej Górze. To sprawia, że z części okien roztaczają obłędne widoki na morze, a po wyjściu z hotelu mamy do dyspozycji mnóstwo uroczych uliczek – pięknych, spokojnych i cichych, doskonałych na spacery.

Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że jakby nie było, hotel usytuowany jest na górze, więc owe uliczki biegną w górę, w dół i w górę… To niektórym rodzicom, zwłaszcza maluszków, które jeżdżą w wózkach, może trochę nie odpowiadać, bo taka przechadzka zamienia się w niezłe ćwiczenia. Na szczęście coraz więcej rodziców docenia możliwość ruchu na świeżym powietrzu i jak zapewniał mnie hotelowy personel, do obiektu najczęściej przyjeżdżają rodzice właśnie najmłodszych dzieci. Czyli się da :)

Pokoje hotelowe i łazienki nie są może bardzo przestronne, ale spokojnie mieszczą niezbędne dla rodziców i dzieci rzeczy. Hotel pod względem wyposażenia jest dobrze przygotowany na pobyt maluchów – można wypożyczyć wanienkę, podgrzewacz, nawilżacz powietrza itp., można też kupić dziecku danie w słoiczku albo zamówić takie w restauracji.

Przy restauracji chciałabym się trochę dłużej zatrzymać. Jest rewelacyjna. Szef kuchni to prawdziwy skarb! Dawno nie jadłam tak smakowitej sałatki, ryby, zupy. Co więcej, świetnie jest także skrojona kulinarna oferta dla maluchów. W dziecięcym menu do wyboru są różne surówki, warzywa, gotowane na parze ryby, pierś kurczaka… Można? Można! Nareszcie ktoś pomyślał, że dziecko nie musi być skazane wyłącznie na nuggetsy. A że dania są przepyszne, gwarantuję, że zasmakują nawet zatwardziałym niejadkom.

W hotelu jest sala zabaw dla dzieci (znajduje się tuż przy restauracji, więc niemogący usiedzieć długo na miejscu maluch ma się czym zająć), można też za dodatkową opłatą zamówić opiekunkę do dziecka. Maluchy mogą wyszaleć się w hotelowym basenie (nie znam dziecka, które by nie lubiło wody), a na dworze – na niewielkim placu zabaw, który jest ogrodzony i bezpieczny.

Hotel jest bardzo dobrze przygotowany do pandemii, o czym świadczy choćby posiadanie aktualnego certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej Obiekt Bezpieczny Higienicznie. Wszędzie są antybakteryjne płyny, w restauracji posiłki wydają kelnerki, regularnie są odkażane różne powierzchnie.

I jeszcze jedna warta podkreślenia rzecz. W Różanym Gaju goście czują się naprawdę mile widziani – absolutnie cały personel jest zawsze uśmiechnięty, chętny do pomocy, każdy z radością mówi „dzień dobry” (smutne, że nie we wszystkich hotelach to standard) i każdy służy pomocą. Taka pogodna, życzliwa atmosfera sprawia, że wypoczynek staje się jeszcze bardziej komfortowy i przyjemny. Naprawdę z żalem wyjeżdżaliśmy z hotelu i z przyjemnością tam jeszcze wrócimy.

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności, mimo pandemii.

W ciągu 12 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 772 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 12 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2022.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2021.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2021 - do 31.03.2022
Organizator – Etirez Violetta Hamerska