basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Przemysław Chłąd

Powrót

Hotel Górski Raj, Poręba Wielka

Lipiec, 2019

Hotel Górski Raj usytuowany jest w małej wiosce, tuż przy drodze, ale to nie stanowi jednak problemu, bo ruch jest tam jedynie lokalny. 

Oznakowanie dojazdu jest dobre, choć w dobie "Goole Maps" to już chyba nie ma tak dużego znaczenia.

Nasz pokój był bardzo przestronny, z trzema łóżkami i mnóstwem wolnej przestrzenie. Pokoje w tym hotelu są zdecydowanie większe niż w innych. Łazienka o metrażu ok 6m2, z  akcesoriami przydatnymi do pielęgnacji małych dzieci. 

W pokoju są zabezpieczenia rogów mebli oraz gniazdek elektrycznych. 

Na piętrze dostępny jest plac zabaw. Co warte podkreślenia, plac jest bardzo dobrze wyposażony. Nie jest to zbiór przypadkowych zabawek, tylko bardzo dobrze dobrany zestaw, który zadowoli zarówno dziewczynki jak i chłopców w wieku od 2 do 10 lat.

Obok placu zabaw jest kanapa i regał z książkami dla dzieci i dorosłych. I tutaj znowu warto podkreślić, że książki są w bardzo dobrym stanie i dla szerokiego grona czytelników. 

Dla starszych dzieci, w dolnej części hotelu jest sala z bilardem, tenisem stołowym, oraz konsolą Xbox z zadowalającym wyborem gier dla dzieci w różnym wieku. 

Wyposażenie restauracji również jest bardzo dobre, szeroki wybór sztućców i przyborów dla dzieci, kilka rodzajów krzesełek dla dzieci, a także mały plac zabaw. 

Na dworzu dobrze wyposażony i utrzymany w bardzo dobrym stanie plac zabaw i wiata grillowa. 

Personel hotelu był bardzo miły i pomocny w każdej sytuacji. Na powitanie córka dostała zestaw powitalny.

Na każdy dzień tygodnia, były przygotowane nowe animacje i zajęcia dla dzieci i rodziców. Animacje były przemyślanie i ciekawe. 

Dodatkową atrakcję hotelu stanowi basen z sauną. Na basenie znajdują się akcesoria do pływania dla małych dzieci. 

Podsumowując hotel jest bardzo nastawiony na rodziny z dziećmi, zdecydowanie nie jest to hotel dla singli, natomiast rodziny z dziećmi będą mogły tam spędzić naprawdę miły czas i nie narzekać na nudę. 

Zdecydowanie polecamy!

Zobacz relację

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności, mimo pandemii.

W ciągu 12 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 772 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 12 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2022.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2021.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2021 - do 31.03.2022
Organizator – Etirez Violetta Hamerska