O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Relacje

Zobacz więcej

Czesław Mozil Hotel Górski Raj, Poręba Wielka | Wrzesień 2018

Hotel Górski Raj leży na samym obrzeżu Gorczańskiego Parku Narodowego, w miejscowości Koninki, zaledwie godzinę drogi z Krakowa.

Dojazd do hotelu jest dobrze oznakowany i nie ma najmniejszego kłopotu, żeby tu trafić.
 
Do hotelu dotarliśmy wieczorem, więc nie mieliśmy okazji do podziwiania pięknych widoków, a - proszę mi wierzyć - jest na co patrzeć. To miejsce idealne na wypoczynek z dala od miasta i hałasu dnia codziennego. Widok chmary jeleni i świeże powietrze mamy tu gratis, a to nie wszystko. Beskidy to chyba jedne z piękniejszych gór z malowniczymi szlakami turystycznymi.
Można wybrać się na wycieczkę pieszo, rowerem lub konno. Hotel zapewni zarówno kijki do nordic walking, rowery, jak i konie do przejażdżki w siodle, a zimą - narty i snowboard. Dla tych wszystkich, którzy wolą spędzać czas stacjonarnie, hotel oddaje do dyspozycji gabinet masażu, basen i siłownię, a w chłodniejsze dni/wieczory można poczytać przy kominku, zagrać w bilard, ping ponga lub grę planszową.
 
Restauracja zaspokoi największego malkontenta: są tu dania zarówno dla lubiących mięsiwo jak i tych wybierających dania bezmięsne. To kuchnia polska i regionalna przygotowana ze świeżych, często lokalnych produktów. Hotelowa piwniczka oferuje też spory wybór win oraz lokalne browary. Obsługa restauracji jest dobrze przeszkolona i chętna do pomocy przy wyborze zarówno dań, jak i napojów.
 
Dla dzieci przygotowano oddzielne menu i kącik zabaw z kolorowankami. Hotelowa łazienka jest duża, przestrzenna i imponująco przystosowana dla dzieci.
Poza tym istnieje możliwość wypożyczenia dla dzieci rowerów, nart, snowboardu, czy badmintona. Na 2 piętrze hotelu usytuowano oddzielny kącik zabaw dla dzieci, a w sali kominkowej są: konsola Xbox Kinect, bilard i ping pong. Do dyspozycji dzieci jest też zewnętrzny plac zabaw, basen z animatorką, a także specjalnie dla dzieci przygotowana oferta masaży w gabinecie masażu.
 
Dzień naszego odpoczynku przypadł na organizowane tu wesele, czym - nie ukrywam -
martwiliśmy się. Jak się okazuje, niepotrzebnie. Przez cały czas trwania wesela nie poczuliśmy się w najmniejszym stopniu zaniedbani, a hałas imprezy do nas nie dotarł. Hotel jest tak usytuowany, że pokoje gości nie odbierają hałasu z restauracji, co nas bardzo ucieszyło.
 
Dwa dni to za mało, żeby nacieszyć się tym miejscem i okolicą, więc chętnie wrócimy tu na dłużej.

Najlepiej oceniane hotele

Edycja XI

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka
Edycja XI

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie
Edycja XI

Hotel Lidia, Darłowo

Hotel Lidia, Darłowo

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, Świeradów Zdrój

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, Świeradów Zdrój

Polecane oferty

Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje – zapisz się

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na...


ok

Partnerzy

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 11 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 11 rok naszej działalności.

W ciągu 10 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 685 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 512.488 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2019. Obecnie trwa już 11 edycja 2018/2019.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska