O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Relacje

Zobacz więcej

Aneta Todorczuk - Perchuć i Marcin Perchuć Hotel Robert's Port Lake Resort & SPA | Sierpień 2018

Świeżutko po powrocie z Hotelu Robert’s Port śpieszę, żeby napisać o nim same wspaniałe rzeczy. Nie trafić do niego się nie da, gdyż drogowskazy z charakterystycznym logo hotelu są praktycznie wszędzie. W zasadzie nie wiem od czego zacząć, bo wszystko tam jest super. To, co jednak najbardziej robi wrażenie to ilość atrakcji dla najmłodszych: bogaty program animacyjny, zarówno w klubie malucha, który jest naprawdę imponujących rozmiarów – mieści w sobie i salę do animacji prowadzonych praktycznie cały czas przez miłe panie, i salę do gier komputerowych oraz salę z dużym ekranem, gdzie dzieci mogą odpocząć przy bajce.  Na niepogodę dobrą alternatywą jest też niewielki basen z jaccuzi, na którym odbywają się również zajęcia dla dorosłych. Jeśli chodzi o rozrywkę hotel oferuje również tematyczne wycieczki, czy rejsy statkiem.

Pokoi rodzinnych jest sporo, studia nie są może ogromne, ale bardzo czyste i mieszczą wszystko, co trzeba, natomiast przy wcześniejszej rezerwacji można otrzymać wszelkie udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Hotel oferuje również kilka apartamentów. Wszystko utrzymane jest w idealnej czystości.

To, co nas chyba najbardziej urzekło to kuchnia. Restauracje mają naprawdę ogromny wybór potraw i wszystko jest przepyszne, spory wybór proponuje też menu dziecięce, a obsługa respektuje nawet najdziwniejsze życzenia gości. Hotel oferuje tematyczne wieczory kulinarne – czyli jeszcze więcej szczęścia dla podniebienia. Przy dobrej pogodzie kolacje odbywają się na zewnątrz, towarzyszy im muzyka na żywo, muszę zwrócić uwagę, że bywa dość głośno i dyskotekowo, co nie musi wszystkim odpowiadać, na szczęście są miejsca gdzie można się przenieść do stolika w ciszy.

Do jeziora mamy kilka kroków, można przepłynąć się statkiem, hotel ma port, własną niewielką plażę i naprawdę ogromny ogród. Plac zabaw na zewnątrz jest bardzo duży i dostosowany wiekowo do dzieci w każdym wieku, co jest bardzo ważne.

Hotel Robert’s Port to przeurocze miejsce, przyjazne rodzinom z dziećmi, a nawet z psami – my byliśmy z równie zadowolonym jak my cavalierem i na pewno wszyscy bardzo chętnie tam wrócimy.

Cytując mojego siedmioletniego Stasia: „Są bardzo dobre śniadania, fajnie jest w sali zabaw, bo mają tam fajne panie animatorki, można oglądać filmy w sali zabaw, można pograć na X-boksie, basen jest duży (oczami siedmiolatka), no i mogłem codziennie oglądać mecz w specjalnej sali”. Czyli wszyscy wróciliśmy zadowoleni.

Najlepiej oceniane hotele

Edycja XI

Hotel ST BRUNO, Giżycko

Hotel ST BRUNO, Giżycko
Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje – zapisz się

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na...


ok

Partnerzy

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 11 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 11 rok naszej działalności.

W ciągu 10 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 685 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 512.488 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2019. Obecnie trwa już 11 edycja 2018/2019.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska