Rozmowa z Violettą Hamerską na Gali Hotel Przyjazny Rodzinie dla Polsat News Hotel Przyjazny Rodzinie - rozmowa z Violettą Hamerską w Polsat News, 03.08.2016 VIII Gala Hotel Przyjazny Rodzinie 2016 Audyt: Mała Kapituła Hotel Przyjazny Rodzinie - Czarny Kos Hotel Przyjazny Rodzinie - kampania Kulturalny Rodzic - Kulturalne Dziecko
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Relacje

Zobacz więcej

Aleksandra Woźniak Blue Marine Mielno | Wrzesień 2018

W weekend 7-9 września 2018r. odwiedziłam z córkami Hotel Blue Marine w Mielnie. Obiekt jest pięknie położony pomiędzy jeziorem Jamno a Bałtykiem. Z jednej strony hotelu jest widok na jezioro a z drugiej na morze. 

Pokoje pod względem wystroju reprezentują przeciętny standard, natomiast ich zaletą jest ich wielkość ( pokój 3-os ma około 35m2) i przestronność, każdy pokój ma balkon i komfortową łazienkę. W pokoju znajduje się również TV,  kuchenny zlew oraz lodówka. 

Hotel oferuje rozrywkę dla wszystkich grup wiekowych, począwszy od najmłodszych, do których dyspozycji jest świetnie wyposażony kącik zabaw z kulkami, zjeżdżalniami i zabawkami oraz plac zabaw na zewnątrz, jak i dla starszych dzieci, dla których jest przewidziany stół do ping ponga, małe kino, Xbox , stół z piłkarzykami  cymberguye, gry planszowe.  Na terenie obiektu znajduje się również wypożyczalnia rowerów, także z siodełkami dla najmłodszych pociech oraz niewielki basen, jacuzzi oraz spa.

Codziennie są również organizowane animacje dla dzieci. 

Restauracja  oferuje śniadanie i obiadokolacje w postaci szwedzkiego stołu. Wybór dań jest duży, na śniadaniu  uwzględnia się gust najmłodszych. ( np. parówki, racuchy). Na obiadokolacji trochę mniej (nie było np. pizzy, frytek, naleśników  , hamburgerów czy spaghetti , więc rodzicom niejadków mogłoby być ciężko). 

Obsługa hotelu jest sympatyczna i profesjonalna.

Hotel jest generalnie dobrze  przystosowany do przyjęcia rodzin z dziećmi i cieszy się w ciągu całego roku zainteresowaniem. Podczas mojego audytu we wrześniu czyli już po sezonie było pełne obłożenie.

Aktualnie powstaje nowa część hotelu, o wyższym standardzie, która ma być łącznikiem pomiędzy dwoma osobno stojącymi budynkami wchodzącymi w skład obiektu. 

Najlepiej oceniane hotele

Edycja XI

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka
Edycja XI

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie
Edycja XI

Hotel Lidia, Darłowo

Hotel Lidia, Darłowo

Polecane oferty

Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje – zapisz się

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na...


ok

Partnerzy

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 11 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 11 rok naszej działalności.

W ciągu 10 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 685 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 512.488 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2019. Obecnie trwa już 11 edycja 2018/2019.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska