basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Relacje

Zobacz więcej

Agnieszka Górniakowska Hotel Galaxy, Kraków | Wrzesień 2020

Hotel Galaxy położony jest w centrum Krakowa, w sąsiedztwie starego miasta, tuż nad Wisłą. Podczas meldowania się  w obiekcie zostaliśmy poinformowani o atrakcjach hotelu i aktualnościach turystycznych, a dzieci dostały miłe upominki.

W trakcie naszego pobytu zakwaterowani byliśmy w dwóch pokojach połączonych wewnętrznymi drzwiami, z dwiema łazienkami (jedna z wanną, druga z prysznicem), co doskonale sprawdziło się w przypadku naszej czteroosobowej rodziny.

Na życzenie hotel wyposaża pokój w niemowlęce łóżeczko z pościelą, przewijak, podgrzewacz do butelek, a łazienkę w wanienkę, nocnik, matę pod prysznic i inne przydatne akcesoria. W pokoju zastaliśmy gry planszowe, puzzle, szachy i owocowy poczęstunek. A także, co nie zdarza się często,  szczegółową informację o proponowanych udogodnieniach dla rodzin z dziećmi.

Hotel posiada aktualny certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej Obiektu Bezpiecznego Higienicznie. Obsługa hotelu pracuje w maseczkach, w wielu miejscach wystawione są płyny do dezynfekcji, pokoje są ozonowane. W pokojach wystawione są też informacje z aktualnymi telefonami do lekarzy, gabinetów lekarskich, szpitali, adresy najbliższych aptek i możliwości zamówienia wizyty lekarza w hotelu.

Samego Krakowa nie trzeba nikomu rekomendować, dużym atutem hotelu Galaxy jest natomiast pomoc w organizacji zwiedzania miasta. Spod hotelu codziennie wyrusza turystyczny autobus  typu hop on hop off „Wow Kraków”, który obwozi turystów po największych atrakcjach miasta. To bardzo wygodne zwłaszcza gdy zwiedzamy z dziećmi. W cenie biletu są między innymi wejścia do muzeów i rejs gondolą po Wiśle. W samym hotelu skorzystać można z kącika zabaw (wyposażony jest w zabawki i akcesoria, które łatwo umyć) oraz z basenu, jacuzzi i sauny.

Można też wypożyczyć gry planszowe, puzzle i książeczki. W okresie świąt i długich weekendów hotel organizuje programy animacyjne dla dzieci.

Nieopodal hotelu Galaxy, przy Galerii Kazimierz znajduje się nowoczesny plac zabaw.

W restauracji dostaniemy dorosłe i dziecięce menu, a czas oczekiwania na posiłek umilą kolorowanki i kredki. Śniadania serwowane są w postaci bufetów, jedzenie jest jednak nakładane przez obsługę (w maseczkach i rękawiczkach). Goście podchodzą do bufetów w maseczkach, zdejmują je dopiero przy swoim stoliku. Atrakcją hotelu jest piątkowa Kolacja Szefów Kuchni.

Menu jest niespodzianką i za każdym razem inne, a gość po zjedzeniu posiłków ocenia je i sam decyduje o wysokości rachunku 

Nasz pobyt w hotelu Galaxy uważamy za bardzo udany i chętnie tam jeszcze wrócimy.

Beata Tadla Blue Marine, Mielno | Wrzesień 2020

Bel Mare jest nowym obiektem w Międzyzdrojach i nowym w kampanii w Hotel Przyjazny Rodzinie. Miło, że tak fantastyczne miejsca dostosowują się do potrzeb rodzin i wychodzą im naprzeciw w każdym aspekcie pobytu.

Hotel trudno by było przeoczyć, bo jest ogromny i architektonicznie ciekawy, a z daleka, z drogi dojazdowej do Międzyzdrojów, widać należący do obiektu aquapark, więc z trafieniem nie ma kłopotu. Jako, że to nowoczesny apartamentowiec - dysponuje przestronnymi garażami podziemnymi, o parkowanie nie trzeba się zatem martwić.

Bel Mare to wielki ośrodek z apartamentami, a każdy z nich to oddzielne dwuizbowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem i wygodną, choć nie za dużą łazienką z półkami na akcesoria.

Można samemu przygotować posiłki w aneksie kuchennym i zjeść przy rodzinnym stole, można też zamówić jedzenie poprzez room service lub skorzystać z restauracji hotelowej albo pobliskiej tawerny. Śniadania są różnorodne, pełne zdrowych dodatków. Obiadokolacje podobnie. Widać dbałość o dobrą jakość produktów. Rodziny mogą być spokojne, każdy dostanie to, co lubi.

W obiekcie przestrzegane są zasady higieny, jest bardzo czysto i bezpiecznie pod kątem obecnej sytuacji związanej z pandemią. Oferta rozrywek dla dzieci robi niesamowite wrażenie. Zadbano o gości w każdym wieku. W przestronnej sali zabaw Hippo Campus odbywają się warsztaty z różnych dziedzin, jest kilku animatorów z fantastycznym podejściem do najmłodszych i pomysłami na gry integracyjne. Na zajęciach dzieci tańczą, ćwiczą, jest dużo śmiechu, ruchu oraz innych zabaw edukacyjnych. Sala jest wyposażona nie tylko w małpi gaj, ale i nowoczesne maszyny do gier manualnych oraz ciekawe zabawki jak choćby miękkie cegły do wznoszenia budowli. Wszystko nowe, czyste i zadbane.

Najmłodsi mogą też bawić się na placu zabaw wyłożonym sztuczną trawą - przyjazną małym stópkom - znajdującym się na patio obiektu. Najgłośniejsze odgłosy radości dobiegają jednak z aquaparku ze zjeżdżalniami i mnóstwem wodnych atrakcji. To wielki atut tego miejsca. Wokół parku wodnego są leżaki, rodzice bardzo to doceniają. W deszczowe dni można się przenieść na basen kryty. Obsługa hotelu to sympatyczni ludzie, gwarantują pełną informację o atrakcjach w obiekcie oraz poza nim.

Meldunek przebiega sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Kompleks Bel Mare to zdecydowanie świetny pomysł dla rodzin, które lubią połączenie hotelowej wygody z intymnością mieszkania. Choć obiekt jest naprawdę duży, dobra organizacja tego miejsca sprawia, że nikt nie czuje się przytłoczony. Polecam wszystkim przyjeżdżającym do Międzyzdrojów nie tylko po to, by plażować, ale też po to, by wywieźć do domu mnóstwo innych wrażeń i dobrych wspomnień.

Najlepiej oceniane hotele

Edycja XII

Zamek Książ, Wałbrzych

Zamek Książ, Wałbrzych
Edycja XII

Hotel Galaxy, Kraków

Hotel Galaxy, Kraków
Edycja XII

Hotel St Bruno, Giżycko

Hotel St Bruno, Giżycko
Edycja XII

Golden Tulip Międzyzdroje Residence, Międzyzdroje

Golden Tulip Międzyzdroje Residence, Międzyzdroje
Edycja XII

Blue Marine, Mielno

Blue Marine, Mielno
Edycja XII

Kompleks Wypoczynkowy Osada Śnieżka, Łomnica k/Karpacza

Kompleks Wypoczynkowy Osada Śnieżka, Łomnica k/Karpacza
Edycja XII

Green Apartments, Karpacz

Green Apartments, Karpacz

Polecane oferty

Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje – zapisz się

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na...


ok

Partnerzy

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności.

W ciągu 11 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty  727 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 11 eydycji HPR, który jest ważny do 31.08.2020.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2020.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2020 - do 30.09.2021
  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
Organizator – Etirez Violetta Hamerska