O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Aneta Todorczuk - Perchuć i Marcin Perchuć

Powrót

Hotel Bartan, Gdańsk
 

Aneta Teodorczuk- Perchuć ocenia Hotel Bartan

Jeszcze przed wjazdem na teren wyspy Sobieszewskiej drogowskazy prowadzą do Hotelu Bartan, nie sposób zatem do niego nie trafić. Hotel Bartan to kameralne, niewielkie, ale przytulne miejsce, bardzo przyjazne rodzinom z dziećmi. Od wielu lat zwiedzam różne hotele, pensjonaty, ośrodki przyjazne rodzinie z dziećmi i wiem jedno – najważniejsi są ludzie i ich otwartość oraz kreatywność. W Hotelu Bartan tego nie brakuje. Hotel dysponuje niewieloma pokojami rodzinnymi i nie są one ogromne, ale przystosowane do wypoczynku z młodszymi gośćmi i dobrze zabezpieczone. Co istotne – goście tam wracają, bo sama wyspa jest tego warta. Panuje na niej mikroklimat, a plaże w zależności od potrzeb są strzeżone, ale też bywają dzikie, za to nie zatłoczone, co nad polskim morzem nie jest częste.

Menedżerka hotelu sama jest świeżo upieczoną mamą, więc jeśli chodzi o zrozumienie i wyjście naprzeciw rodzicom młodszych dzieci – wszystko jest super od menu po kącik zabaw dostosowane do potrzeb najmłodszych. Dla starszych, natomiast, w razie niepogody przygotowywany jest pokój konferencyjny, gdzie można skorzystać z nieco większej przestrzeni, gier oraz x-boxa.

Przy zameldowaniu dzieci mogą liczyć na drobne prezenty od pracowników hotelu, co zawsze mile zaskakuje dzieciaki, personel zaś jest bardzo uprzejmy i otwarty na nietypowe potrzeby. Mam na myśli nie tylko ten recepcyjny personel, ale chyba najbardziej – restauracyjny. Menu dla najmłodszych gości na życzenie stara się dopieścić podniebienia (jako osoba uwielbiająca jeść dobrze nie mogę nie docenić też menu dla dorosłych!), a nawet przygotowuje specjalne zupy dla młodszaków – na wynos, w ocieplanych miskach, do zabrania na plażę - z tym się jeszcze nie spotkałam, a doceniam bardzo!

Ogródek jest niewielki, a plac zabaw tylko dla młodszych dzieci, ale starsze na pewno docenią hotelowego królika. Podsumowując – Hotel Bartan to kameralna sytuacja dla lubiących spokój i nieprzepełnione plaże, a uprzejmość personelu hotelowego sprawiła, że jest to miejsce, do którego warto wracać.

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska