O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Magdalena Łyczko

Powrót

Imperiall Resort & MediSpa
 

Magdalena Łyczko ocenia Imperiall Resort & MediSpa

Lokalizacja i dojazd do obiektu

Świadomość, że odwiedzimy Imperiall Resort & MediSpa Sianożęty uruchomiła wspomnienia z wielu europejskich Resortów w przepięknymi SPA, które od tej pory udało nam się odwiedzić. Po drodze mijałyśmy stadninę koni i bungalowy w biało błękitnym kolorze - czuć było, że jesteśmy blisko morza. Na miejsce trafiłyśmy bez problemu, ponieważ jest dobrze oznakowane. 

Ogólna ocena pokoju – dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców

Na wstępie zostałyśmy miło powitane w recepcji. Do naszego Apartamentu Premium, kawałek od hotelowego budynku… nasz apartament okazał się zwykłym bungalowem jaki pamiętam w wakacji w PRL-u. Z jedyną istotną różnicą, ten miał klimatyzację - dlatego był premium. W pierwszym pokoju wielka ciemno brązowa szafa, amerykanka - rozkładany fotel i duża rozkładana wersalka duży telewizor, którego nie zdążyłyśmy uruchomić. Łazienka duża, dodatkowy komplet ręczników dla dziecka, o wszystkie inne niezbędne akcesoria dla małych dzieci można poprosić w recepcji. Aneks kuchenny z naczyniami oraz czajnik herbatą i kawą. Domek jest z tarasem na którym można spędzać ciepłe wieczory. 

Ogólna ocena łazienki - dostosowanie do potrzeb dzieci i

W łazience, suszarka, miska, mop, zmiotka… itp. Sypialnia mała ale przytulna, gdyby nie te ciemno brązowe meble i wykładzina. Łóżka wygodne. Znakomity zasięg wi-fi. Cisza, spokój.

Sprzątanie raz w tygodniu, podobnie ze zmianą pościeli. Dużo opcji odpłatnych. Na wyposażeniu suszarka do włosów i komplet ręczników, szlafroków, czy leżaków brak. 

Rozrywka – jaka i dla jakich dzieci (wiek, grupy wiekowe)

Plaża blisko 50 m. Na terenie wiele miejsc przyjaznych dzieciom. Dla maluchów piaskownica, plac zabaw z huśtawkami dla ciut większych, odkryty basen z brodzikiem dla najmłodszych. Nad bezpieczeństwem czuwa ratownik. Są leżaki, ręczniki trzeba mieć swoje, brak jakiegokolwiek sprzętu do pływania dla dzieci. Na terenie duże boisko do gry w piłkę nożną, czy kosza dla najstarszych dzieci. Teren wyjątkowo zadbany. W budynku głównym - w części hotelowej potężna sala zabaw z terrarium ze zwierzętami. Dla najmłodszych bogaty program zajęć z animatorkami. Przed wejściem dużo automatów dla dzieci, które żeby wprawić w ruch, zagrać, pobawić się trzeba wrzucić, 1 , 2 lub 5 zł… 

Miłym zaskoczeniem był basen czynny dla dzieci jedynie do 21 by dorośli mogli popływać w spokoju do 22. W SPA polecam skorzystać z umięjętności masażystki Pani Moniki.

Oferta restauracyjna dla dzieci

W budynku głównym, znajdowała się restauracja, kuchnia typowo polska, młoda kapusta, schabowy, mizeria i rosół. Dla dzieci lunch - zupa o godzinie 13-14. J Menu dla dzieci monotonne zwłaszcza śniadania, płatki mleko nutella dżemy naleśniki… Kawę można było się napić tylko podczas śniadania, w porze obiadokolacji nie było możliwości nawet zamówienia odpłatnie kawy. Żeby ją wypić trzeba było zjeść piętro niżej do baru. 

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska