VI edycja HPR 2013-2014

Gala V edycji 2013

V edycja HPR 2012-2013

Hotel Magellan w Bronisławowie to typowy ośrodek konferencyjny. Położony w obszarze leśnym, 3 km od Zalewu Sulejowskiego, zapewnia gościom ciszę i spokój. Obiekt jest przestronny i klimatycznie urządzony. Pokoje czyste i przytulne. Dzieci " na dzień dobry" otrzymają pakiet powitalny w postaci drobnych upominków i ofertę bajek i filmów DVD. Wystarczy zgłosić w recepcji chęć skorzystania z oferty video, a pracownik techniczny po kilku minutach zjawi się w pokoju i zainstaluje odtwarzacz.
Wolny czas można spędzić w sposób czynny, z pożytkiem dla zdrowia. W hotelu jest basen dozorowany przez ratownika, brodzik z hydromasażem, sauny i gabinety SPA. Sala zabaw dla dzieci jest kompleksowo wyposażona. Przygotowano bogaty zasób zabawek i kącik plastyczny. Brakuje natomiast stanowiska dla dzieci starszych, tak często spotykanego w innych hotelach miejsca z grami komputerowymi. Na terenie ośrodka dzieci mają do dyspozycji huśtawki, zjeżdżalnie i domek-kryjówkę. Gospodarze obiektu zapewniają także rowery, którymi można się wybrać w dłuższą podróż dookoła zalewu. W obrębie samego Zalewu Sulejowskiego jest kilka miejsc gdzie można wypożyczyć łódkę lub rower wodny.
Można się także wybrać na leśną wyprawę poza terenem ośrodka a cierpliwi zostaną nagrodzeni, bliskim spotkaniem z dziką zwierzyną. My stanęliśmy oko w oko z sarną i tylko przez gapiostwo, nie mamy pamiątki z tego foto-polowania.   
Kuchnia. Krótkie i precyzyjne menu, z uwględnieniem gustów najmłodszych. Obsługa łatwo nawiązuje kontakt z gośćmi i z cierpliwością spełnia kaprysy, niezdecydowanych maluchów.
W czasie pobytu zwróciliśmy uwagę na dwa tematy, nad którymi należałoby się szybko i dokładnie zastanowić.
Sposób oznakowania dojazdu do hotelu. Dojazd od głównej trasy w dodatku w przebudowie, poprzecinany siatką innych mniejszych dróg a w końcowym odcinku także w otoczeniu lasów może dostarczyć wielu kłopotów i nerwów zjeżdząjącym do ośrodka gościom. Informacje, drogowskazy powinny się pojawić przy zjeździe z trasy głównej.
Uciążliwe insekty. Sąsiedztwo lasu i zbiornika powoduje, że owady są wszędzie i dobierają się do wszystkich. Można byłoby się zastanowić nad moskitierami w oknach budynku.
Generalnie jednak obiekt zasługuje na uwagę. To miejsce dla ludzi ceniących sobie spokój i bliski kontakt z naturą.

 

Oferty wypoczynkowe dla rodzin

WAKACJE Z DZIEĆMI NA MAZURACH

Czytaj więcej >>

Wakacje First Minute w Hotelu Biały Kamień

Czytaj więcej >>


Święta Wielkanocne w Hotelu Biały Kamień

Czytaj więcej >>

AKTYWNY WYPOCZYNEK W ZUPEŁNIE NOWYM STYLU DLA RODZICÓW I DZIECI W KAŻDYM WIEKU!

Czytaj więcej >>


Pakiet Wypoczynkowy w Hotelu "Słoneczny Zdrój"

Czytaj więcej >>


Oferta First Minute na pakiety pobytowe

Czytaj więcej >>


Więcej >>

VI Edycja 2013/2014

Zgłoś hotel

Reklama
Reklama

Audyty hoteli VI edycja

Aneta Wikariak ocenia Hotel Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness w Busku-Zdrój

Lokalizacja i dojazd obiektu

Do Hotelu trudno nie trafić, gdyż mieści się przy samej drodze:) Nie zauważyliśmy wprawdzie specjalnych drogowskazów, ale też nie były potrzebne. Hotel jest nieco oddalony od centrum Buska, mieści się w uzdrowiskowej części miejscowości. Obiekt jest nowiutki, otwarty dopiero w zeszłym roku. Więcej ...

Aleksandra Sokalska ocenia Pensjonat Burkaty w Białce Tatrzańskiej

Pensjonat Burkaty jest usytuowany przy głównej drodze biegnącej przez Białkę Tatrzańską, dodatkowo prowadzą do niego drogowskazy, więc trudno tu nie trafić.

Więcej ...

Paweł Dudek ocenia hotel Lidia Spa & Wellness w Darłowie

Lokalizacja i dojazd obiektu

Hotel Lidia Spa & Wellness znajduje się w Darłówku Zachodnim niemal nad samym morzem. Dojazd z Warszawy z dziećmi na pokładzie może zająć ok. 6 – 7 godzin (z postojami), ale z pewnością warto podjąć ten wysiłek. Więcej ...

Paweł Dudek ocenia Hotel Górski Raj w Porębie Wielkiej

1. Lokalizacja i dojazd obiektu

Cisza, śpiew ptaków za oknem i szemrzący niedaleko górski strumyk. Czy trzeba szukać innych atrybutów górskiego raju? Więcej ...

Zobacz pozostałe relacje ...