basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel
pl 2 3
VII Edycja
Kampanii konkursu 2014//2015
Znajdź hotel

Wybierz hotel z aktualnym certyfikatem HPR

home_block1
Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje – zapisz się

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na...


ok
home_block1

Aktualności

Archiwum

Relacje

Zobacz więcej

Violetta Hamerska Radisson Blu Centrum Warszawa

Lokalizacja i dojazd do obiektu
Hotel Radisson Blu Warszawa Centrum to pięciogwiazdkowy hotel miejski, który też lubi dzieci, zwłaszcza w weekendy. Warto zapytać o specjalne oferty. Lokalizacja hotelu znakomita do pieszych spacerów po Warszawie. Bliskość Dworca Centralnego PKP zapewnia łatwe dotarcie do hotelu, dla gości, którzy przyjadą do stolicy pociągiem.

Ogólna ocena pokoju – dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców
Hotel bierze udział w kampanii od pierwszej edycji. Mimo, że jest to typowo biznesowy hotel, to małe dzieci i ich rodzice będą się w nim dobrze czuć. Hotel posiada akcesoria dodatkowego wyposażenia pokoju pod kątem małych dzieci, w tym nawilżacz i podgrzewacz do butelek. Jeśli chodzi o nasze specjalne wyposażenie, to pokój otrzymał maksymalną liczbę punktów.

Ogólna ocena łazienki - dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców
Łazienka jest przygotowana w dodatkowe akcesoria – wanienkę, matę, czy plastikowe kubki.

Bezpieczeństwo i zdrowie
W hotelu jest czysto, bezpiecznie i wygodnie. Personel zaangażowany i obserwujący, chętny do pomocy. Oznakowanie ważnych punktów bardzo czytelne. Rodzice i dzieci mogą się czuć komfortowo. Windy jadą na piętra tylko z kartą gościa.

Rozrywka – jaka i dla jakich dzieci
Rozrywka dla dzieci to nie jest mocny punkt w tym hotelu. Można wypożyczyć książeczki, filmy, czy gry, ale nie ma kącika. Wszystkim spodoba się basen jako miejsce rodzinnego spędzania czasu.

Oferta restauracyjna dla dzieci
Hotel przygotował specjalne menu dla dzieci. Posiada także wszelkie akcesoria do karmienia. W czasie oczekiwania na posiłek, dzieci mają kolorowanki. Na wyróżnienie zasługuje obsługa restauracji – rzadko się spotyka tak profesjonalnych, dyskretnych i niezwykle sympatycznych kelnerów. Jedzenie – pyszne !

Przebieg dokonywania rezerwacji, meldowania się i wymeldowania
Cała procedura meldunkowa przebiegała sprawnie i tak samo sprawnie przebiegło wymeldowanie.

Poziom obsługi hotelowej w perspektywie rodziny z dziećmi
Hotel dobrze przygotowany. Obsługa na najwyższym poziomie – profesjonalna, dyskretna i życzliwa. Brawo !

Ogólne wrażenia z wizyty
Dobrze, że w Warszawie mamy hotel przygotowany do pobytu rodzin z dziećmi. Szkoda, że miejskie hotele nie wszędzie rozumieją, że w weekend można mieć małych gości. Dzisiaj rodzice chętnie podróżują, a w stolicy jest co robić, jeśli chodzi o bogatą ofertę dla rodzin. Duży punkt dla tego hotelu, że dostrzega ten segment rynku. Poprosimy jeszcze o specjalne pakiety weekendowe w dobrej cenie, kącik zabaw i będziemy w pełni zadowoleni.

 

Patrycja Redo - Łabędziewska Dwór Chotynia, Sobolew

LOKALIZACJA I DOJAZD DO HOTELU

Dwór Chotynia to hotel położony w miejscowości Sobolew. Z Warszawy to ok. godzina jazdy. Dla naszej 3,5 letniej Majki to dokładnie tyle ile potrzebuje Jej organizm na regenerację na następne 48 godzin szaleństw ;-) Na miejsce dojechaliśmy wypoczęci. W recepcji zostaliśmy przywitani przez niezwykle miłe Panie (o obsłudze klienta więcej poniżej). Hotel urzekł nas od samego początku. To tzw. miejsce z duszą, w którym czuje się pasję i dbałość o każdy szczegół.

OGÓLNA OCENA POKOJU – DOSTOSOWANIE DO POTRZEB DZIECI I RODZICÓW

Nasz pokój ujął nas niesztampowością wystroju. Wszystko tu było przeniesione żywcem z poprzedniej epoki; od desek podłogowych, przez belki na suficie,  a na pianinie, starych szafach, komodach, lalkach, kołyskach dla dzieci, w których zapewne zasypiały nasze prababcie – kończąc.
Nasza córka od razu zainteresowała się tym bajkowym światem. Mogła też wybrać – spanie w szerokim, starym łóżku albo w nowoczesnym – mniejszym. Wybrała starszą opcję ;-)
W pokoju było czysto, wszelkie udogodnienia jak: nawilżacz powietrza i wszystkie inne akcesoria dziecięce były do naszej dyspozycji.

OGÓLNA OCENA ŁAZIENKI - DOSTOSOWANIE DO POTRZEB DZIECI I RODZICÓW

Łazienka jak wszystko w tym hotelu – niepowtarzalna. W każdym pokoju inna. Wanna w naszej miała funkcję hydromasażu, dla dziecka dostępne były wszelkie konieczne akcesoria pomocne w higienie.

BEZPIECZEŃSTWO I ZDROWIE

Wszystko wzorowo. Informacje dot. apteki, udzielania pomocy lekarskiej dostępne na poziomie recepcji.

ROZRYWKA – JAKA I DLA JAKICH DZIECI (WIEK, GRUPY WIEKOWE)

W recepcji można wypożyczyć filmy, bajki DVD oraz książki. Poza uroczym miejscem, klimatem jest jednak troszkę do zrobienia jeśli chodzi o rozrywkę dla dzieci w samym hotelu i poza nim. Pod schodami hotelowymi wygospodarowano miejsce na kącik dziecięcy, ale ma ono raczej charakter symboliczny. Trudno wyobrazić sobie tutaj zabawę kilkorga dzieci. Na zewnątrz hotelu, w zasadzie jedynym miejscem na spędzenie wolnego czasu przez dzieci jest huśtawka zawieszona na drzewie. Ciekawym przeżyciem dla najmłodszych jest karmienie ryb w hotelowy stawie. I to wszystko jeśli chodzi o szaleństwa dla dzieciaków na terenie hotelu.
Sytuację bardzo ratuje położona od Hotelu kilkanaście kilometrów dalej – FARMA ILUZJI. To prawdziwy raj dla dzieci, ale też ciekawe poznawczo miejsce dla dorosłych. Wizyta w „krzywym domku” doprowadziła nasze błędniki do kompletnej dezorientacji, a pokaz iluzji w wykonaniu młodego „Czarodzieja” pozwolił nawet Rodzicom uwierzyć na nowo w to, że na świecie od czasu do czasu dzieją się cuda ;-)  Super miejsce.
Niebawem oferta dla dzieci będzie poszerzona, bo jak dowiedzieliśmy się w rozmowie z Menedżerem Hotelu właśnie trwa rozbudowa – będzie basen, SPA i plac zabaw z prawdziwego zdarzenia.

OFERTA RESTAURACYJNA DLA DZIECI i nie tylko…

Restauracja… to prawdziwy skarb tego miejsca. Każde danie, którego spróbowaliśmy to raj dla podniebienia. Zarówno w wersji dla dzieci, które mają tutaj swoje menu jak i dla dorosłych. Nie ma problemu z krzesełkami dla mniejszych pociech. Kelner zamówione dla dzieci dania przynosił zawsze w plastikowych i kolorowych miseczkach oraz talerzykach. Na życzenie sztućce oraz słomka do napoju były w kolorze … różowym. Nasza córka już od dawna nie używa śliniaczka, ale również i taki “sprzęt” był dostępny dla Małych Gości.
Specjalne jest tutaj podejście personelu restauracji do gości. Kelnerzy chyba tylko tutaj proponują dzieciom zupę bez zieleniny ;-) A dorośli w trakcie oczekiwania na danie główne mogą dowiedzieć się od kelnera (pozdrawiamy pana Daniela !;-)) jakie wina do jakiego dania najlepiej pasują i jaka jest ich historia. Musimy tu nadmienić, że wino w tym miejscu ma szczególny smak. Właściciel Dworu Chotynia – koneser i kolekcjoner win był wieloletnim doradcą Prezydenta RP w zakresie doboru win i potraw na oficjalne przyjęcia Głów Państw. Nazwy szczepów win mają też hotelowe pokoje… Sam smak…

PRZEBIEG DOKONYWANIA REZERWACJI, MELDOWANIA SIĘ I WYMELDOWANIA

Powitanie i zameldowanie w hotelu świetne. Na każdym kroku wyczuwa się zainteresowanie personelu rodziną i udogodnieniami.

POZIOM OBSŁUGI HOTELOWEJ W PERSPEKTYWIE RODZINY Z DZIEĆMI I OGÓLNE WRAŻENIA Z WIZYTY

Poziom obsługi hotelowej to kolejny  wielki atut tego urokliwego miejsca. Dawno nie spotkaliśmy tak mocnego, sprawnego i życzliwego zespołu pracowników.
Jak dowiedzieliśmy się później – to grupa pracująca ze sobą od lat w niezmienionym składzie. Grupa lubiących się i szanujących  ludzi. To musi mieć wpływ na to w jaki sposób przyjmuje Gości...
I małych i dużych. Wrócimy tu nie raz!

Polecane artykuły

Hotel dla całej rodziny

2014-09-30

Jeszcze kilka lat temu podróż z małym dzieckiem do hotelu, czy pensjonatu mogła przerazić nie jednego rodzica, ze względu na konieczność zabrania zbyt wielu akcesoriów do pielęgnacji maluszka, co powodowało, że samochód był wypełniony po brzegi. Dzisiaj możemy wybierać hotele, pensjonaty, czy ośrodki wypoczynkowe, które są znakomicie przygotowane na pobyty z dziećmi, niezależnie od wieku i znajdziemy tam wszelkie udogodnienia ułatwiające opiekę nad maluchem

Zobacz więcej dots

Podróże

2014-10-05

Miejsce na artykuł

Zobacz więcej dots

Najlepiej oceniane hotele

Marena Wellnes & SPA, Międzywodzie

Marena Wellnes & SPA, Międzywodzie

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie

Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie

Polecane oferty

Partnerzy

partner_logoICC_1.jpg partner_LOGOwars_JPG_1.jpg partner_etirez.png partner_polsat_news_logo150x150_1.jpg partner_Party.jpg partner_twoj_maluszek.png partner_MTJ_LOGO_NOWE_1.jpeg partner_TD_Logo_magenta.jpg partner_przedszkolak_1.jpeg partner_aurelka.png partner_logo_POSM.png partner_Blazejowska.png partner_ec_100x36.gif partner_POT_Logo_na_tle_1.jpg

Idea kampani HPR

DZIECKO VIPEM W HOTELU

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, których celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 6 lat oceniono i przyznano certyfikaty dla 450 obiektów hotelowych. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska