VI edycja HPR 2013-2014

Gala V edycji 2013

V edycja HPR 2012-2013

Hotel Magellan w Bronisławowie to typowy ośrodek konferencyjny. Położony w obszarze leśnym, 3 km od Zalewu Sulejowskiego, zapewnia gościom ciszę i spokój. Obiekt jest przestronny i klimatycznie urządzony. Pokoje czyste i przytulne. Dzieci " na dzień dobry" otrzymają pakiet powitalny w postaci drobnych upominków i ofertę bajek i filmów DVD. Wystarczy zgłosić w recepcji chęć skorzystania z oferty video, a pracownik techniczny po kilku minutach zjawi się w pokoju i zainstaluje odtwarzacz.
Wolny czas można spędzić w sposób czynny, z pożytkiem dla zdrowia. W hotelu jest basen dozorowany przez ratownika, brodzik z hydromasażem, sauny i gabinety SPA. Sala zabaw dla dzieci jest kompleksowo wyposażona. Przygotowano bogaty zasób zabawek i kącik plastyczny. Brakuje natomiast stanowiska dla dzieci starszych, tak często spotykanego w innych hotelach miejsca z grami komputerowymi. Na terenie ośrodka dzieci mają do dyspozycji huśtawki, zjeżdżalnie i domek-kryjówkę. Gospodarze obiektu zapewniają także rowery, którymi można się wybrać w dłuższą podróż dookoła zalewu. W obrębie samego Zalewu Sulejowskiego jest kilka miejsc gdzie można wypożyczyć łódkę lub rower wodny.
Można się także wybrać na leśną wyprawę poza terenem ośrodka a cierpliwi zostaną nagrodzeni, bliskim spotkaniem z dziką zwierzyną. My stanęliśmy oko w oko z sarną i tylko przez gapiostwo, nie mamy pamiątki z tego foto-polowania.   
Kuchnia. Krótkie i precyzyjne menu, z uwględnieniem gustów najmłodszych. Obsługa łatwo nawiązuje kontakt z gośćmi i z cierpliwością spełnia kaprysy, niezdecydowanych maluchów.
W czasie pobytu zwróciliśmy uwagę na dwa tematy, nad którymi należałoby się szybko i dokładnie zastanowić.
Sposób oznakowania dojazdu do hotelu. Dojazd od głównej trasy w dodatku w przebudowie, poprzecinany siatką innych mniejszych dróg a w końcowym odcinku także w otoczeniu lasów może dostarczyć wielu kłopotów i nerwów zjeżdząjącym do ośrodka gościom. Informacje, drogowskazy powinny się pojawić przy zjeździe z trasy głównej.
Uciążliwe insekty. Sąsiedztwo lasu i zbiornika powoduje, że owady są wszędzie i dobierają się do wszystkich. Można byłoby się zastanowić nad moskitierami w oknach budynku.
Generalnie jednak obiekt zasługuje na uwagę. To miejsce dla ludzi ceniących sobie spokój i bliski kontakt z naturą.

 

Oferty wypoczynkowe dla rodzin

Dwa plus dwa 5 dni, od 329 zł/os

Czytaj więcej >>

Wakacje First Minute 8 dni, od 1 770 zł/os

Czytaj więcej >>


WAKACJE Z DZIEĆMI NA MAZURACH

Czytaj więcej >>


Wakacje First Minute w Hotelu Biały Kamień

Czytaj więcej >>


AKTYWNY WYPOCZYNEK W ZUPEŁNIE NOWYM STYLU DLA RODZICÓW I DZIECI W KAŻDYM WIEKU!

Czytaj więcej >>


Pakiet Wypoczynkowy w Hotelu "Słoneczny Zdrój"

Czytaj więcej >>


Oferta First Minute na pakiety pobytowe

Czytaj więcej >>


Więcej >>

VI Edycja 2013/2014

Zgłoś hotel

Reklama
Reklama

Audyty hoteli VI edycja

Marcin Cholewiński ocenia Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort w Wierchomli Małej

Wierchomla Mała, Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort, to miejsce ciche i malownicze w dolinie potoku Tysiny, z dobrze oznaczonym dojazdem do obiektu i dużym parkingiem. Więcej ...

Wojciech Ozimek ocenia Marena Wellness & SPA w Międzywodziu

Magiczne miejsce wyspa Wolin. Piękne klify, plaże i piasek biały i drobny jak w reklamie biura turystycznego. A 150 metrów od plaży, w sosnowym lesie Marena.

Więcej ...

Aleksandra Sokalska ocenia Pensjonat Burkaty w Białce Tatrzańskiej

Pensjonat Burkaty jest usytuowany przy głównej drodze biegnącej przez Białkę Tatrzańską, dodatkowo prowadzą do niego drogowskazy, więc trudno tu nie trafić.

Więcej ...

Beta Tadla ocenia Pałac Żaków w Żakowie

Pałac Żaków to hotel biznesowy, nastawiony na konferencje, szkolenia, ale też gości weselnych, którzy - jak wiadomo - często zabierają ze sobą dzieci. Stąd oferta kierowana do rodzin, które raczej nie wybiorą się tam na wakacje, ale weekend mogą śmiało planować. Więcej ...

Zobacz pozostałe relacje ...