O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Relacje

Zobacz więcej

Monika Borzdyńska Zalesie Mazury Active SPA, Zalesie | Sierpień 2018

 Relacja z pobytu w Zalesie Mazury Aktiv Spa 17-19.08.2018

Zalesie Mazury Aktiv Spa zlokalizowany jest w sercu Mazurskiego Lasu nad malowniczym jeziorem. Dojazd do obiektu jest doskonale oznakowany. Obiekt składa się z kilku budynków pomiędzy, którymi rozpościerają się przepiękne drzewa iglaste. Pomiędzy budynkami umieszczone są atrakcje dla dzieci jak plac zabaw, trampolina, zjeżdżalnia przy samym jeziorze. Dodatkowo obiekt posiada prywatną plażę przy której znajduje się budynek z toaletą i mini barem. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt wodny.

Obiekt jest nowoczesny, dobrze wyposażony i utrzymany w należytej czystości. W tym roku do dyspozycji gości oddane zostały dodatkowe rodzinne apartamenty, w którym umieszczone zostały strefy chilloutu dla dzieci, co stanowi dodatkową atrakcję ale też jest świetnym miejscem wyciszenia a duża przestrzeń pozwala na drzemki. Pokoje są ponadto doskonale wyposażone w niezbędne sprzęty dla rodzin z dziećmi. Łazienki są przestronne i wyposażone w wanienki i inne niezbędne przedmioty do opieki nad małymi dziećmi. Nie ma konieczności by rodzice zabierali ze sobą na pobyt w hotelu takie sprzęty jak nawilżacz powietrza, kask na rower czy gry albo zabawki. Wszystko dostępne jest w obiekcie. Każdego dnia obiekt oferuje szereg atrakcji dla dzieci w postaci animacji, wycieczek, gier i zabaw. Własnoręcznie wykonane lizaki namłodsi wczasowicze „wcinają” w przepięknych okolicznościach przyrody. Manu restauracyjne nie tylko w pełni dostosowane do potrzeb całej rodziny, ale w trakcie całego dnia w restauracji dostępne są nieodpłatnie napoje oraz kawa i herbata. Dodatkowym atutem są kulinarne wieczorki tematyczne podczas których można skosztować nie tylko przysmaki kuchni włoskiej, czy japońskiej ale także libańskiej. Jednym z największych atutów obiektu jest obsługa, która posiada nie tylko odpowiednie kwalifikacje ale także predyspozycje i cechy charakteru niezbędne do obcowania z dziećmi.

W mojej ocenie jest to najlepszy obiekt rodzinny w Polsce. Polecam go w całą stanowczością i będę tu wracała. 

Joanna Sokołowska-Wisniewska Hotel Podklasztorze***, Sulejów | Wrzesień 2018

1) Lokalizacja i dojazd obiektu

Hotel Podklasztorze położony jest w środku województwa łódzkiego, z Warszawy jedzie się ok.2h.

Niestety dojazd jest fatalnie oznakowany, żeby nie powiedzieć że w ogóle go nie ma…Parking hotelowy dosyć daleko od samego wejścia do hotelu, co związane jest z historycznym układem budynków hotelowych. Do bajkowo oświetlonego hotelu przyjechałyśmy późnym wieczorem i od razu nas oczarował. Czułyśmy się trochę jak w bajce.

 

2) Ogólna ocena pokoju – dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców

Pokój bardzo komfortowy dla rodziny 2+1.Możliwość wstawienia do pokoju łóżeczka dla maluszka i nadal pozostaje dużo miejsca do zabawy


3) Ogólna ocena łazienki - dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców

Łazienka z prysznicem. Sama łazienka komfortowa dla całej rodziny, nawet z pełnym wyposażeniem pod kątem maluszka – wanienką, miską do prania, nocnikiem etc.

 

4) Bezpieczeństwo i zdrowie

Obsługa hotelu przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa, Przy rejestracji w hotelu zostaliśmy poinformowani, jakie atrakcje są przygotowane dla dzieci, ale również o dostępności apteczki w razie wypadku. Brak windy w hotelu.
5) Rozrywka – jaka i dla jakich dzieci (wiek, grupy wiekowe)

W hotelu jest sala zabaw dla dzieci 2-6 z wieloma zabawkami. Zanim udamy się do niej, najpierw trzeba sprawdzić w recepcji czy jest dostępny klucz, sala jest standardowo zamknięta. Sala znajduje się na poddaszu, na 2 piętrze. Niestety jest słabo klimatyzowana, bo jest na poddaszu, ale dzieciom to zupełnie nie przeszkadz. Zewnętrzny plac zabaw jest bardzo fajny, ale przydałoby się trochę więcej huśtawek. Przyjemnie oddzielony od terenu hotelowego roślinnością. Latem możliwość zorganizowania spływu kajakowego Pilicą  Nieopodal jest stadnina, współpracująca z hotelem. W hotelu jest również basen, Który w tym roku jeszcze ma zostać poddany kapitalnemu remontowi. Na zdjęciach z wizualizacją wygląda ,że będzie salonem basenowym z prawdziwego zdarzenia.

 

6) Oferta restauracyjna dla dzieci

Rozbudowane menu dedykowane dzieciom. Obsługa ze świetnym podejściem do dzieci.

W hotelu, do każdego posiłku pełna zastawa dziecięca – plastikowa i kolorowa. W Sali restauracyjnej dostępne krzesełka dla maluszków. Dziecko po zjedzonym posiłku otrzymuje dyplom. Również dostaje lizaka, ale co bardzo mi się spodobało, po wcześniejszym ustaleniu tego z rodzicem. W restauracji jest również kącik zabaw dla dzieci.


7) Przebieg dokonywania rezerwacji, meldowania się i wymeldowania

Absolutnie bezproblemowo.

Bardzo miła i kompetentna obsługa.


8) Poziom obsługi hotelowej w perspektywie rodziny z dziećmi

Bardzo wysoki! Cała ekipa zaangażowana w swoją pracę.


9) Ogólne wrażenia z wizyty

Bardzo pozytywne. Bardzo dużo przestrzeni do aktywności fizycznej dla całej rodziny i do wspólnego spędzania czasu. Trzeba przyznać, że budynek Xii-wiecznego opactwa nadaje hotelowi szczególnego uroku. Fajnie, że wnętrze hotelu, filozofia wpisują się w ten klimat.


10)Uwagi – Za chłodna woda w basenie dla dzieci.


11) Czy chcielibyśmy tam wrócić ponownie? Jak najbardziej.

Najlepiej oceniane hotele

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka

Hotel Lubicz Wellness & SPA, Ustka

Hotel Lubicz Wellness & SPA, Ustka

Polecane oferty

Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje – zapisz się

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na...


ok

Partnerzy

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska