basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kampania HPR Kulturalny Rodzic - Kulturalne Dziecko - cz 2

W ramach kampanii  edukacyjnej „Kulturalny Rodzic – Kulturalne Dziecko” pokazujemy, na co powinno się zwracać uwagę podczas pobytu w miejscach publicznych w hotelu. Tym razem prezentujemy film o zachowaniu w restauracji hotelowej, kiedy jesteśmy z dzieckiem/dziećmi. Czego nie należy robić w stosunku do innych gości, aby im nie przeszkadzać, jak sobie radzić z dziećmi w restauracji i na co zwracać uwagę, kiedy jesteśmy wśród innych osób.

Poprzez krótkie filmy animacyjne edukujemy w przystępny i zabawny sposób, wybierając najczęściej pojawiające się przypadki. Wszystko po to, żeby wszyscy goście czuli się w hotelach dla rodzin w 100 procentach komfortowo.

Zapraszamy do pobrania poradnika Hotelowy savoir - vivre w pigłuce - przewodnik dla całej rodziny.

http://rodzinawhotelu.pl/47-Poradniki_dla_rodzicow-77-Poradnik_dla_Rodziny_Hotelowy_savoir_vivre_w_pigulce_.html

Zapraszmy do obejrzenia filmu o kulturalnym zachowaniu w restauracji hotelowej :)


HPR - Ogólnopolski progrmam certyfikacji obiektów hotelowych w Polsce

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe w Polsce. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tutaj znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 14 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2023.

Obecnie trwa już 14 edycja 2021/2022.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska