basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kampania HPR Kulturalny Rodzic - Kulturalne Dziecko - cz 2

W ramach kampanii  edukacyjnej „Kulturalny Rodzic – Kulturalne Dziecko” pokazujemy, na co powinno się zwracać uwagę podczas pobytu w miejscach publicznych w hotelu. Tym razem prezentujemy film o zachowaniu w restauracji hotelowej, kiedy jesteśmy z dzieckiem/dziećmi. Czego nie należy robić w stosunku do innych gości, aby im nie przeszkadzać, jak sobie radzić z dziećmi w restauracji i na co zwracać uwagę, kiedy jesteśmy wśród innych osób.

Poprzez krótkie filmy animacyjne edukujemy w przystępny i zabawny sposób, wybierając najczęściej pojawiające się przypadki. Wszystko po to, żeby wszyscy goście czuli się w hotelach dla rodzin w 100 procentach komfortowo.

Naszą kampanię wspierają hotele: Cottonia Villa Mineral Spa Resort i Biały Kamień Hotel & Medi SPA ze Świeradowa Zdroju, hotel Lidia w Darłowie, Holiday Inn Warszawa Józefów, hotel Krynica w Krynicy oraz Hotel Robert's Port w Mikołajkach.

Zapraszamy do pobrania poradnika Hotelowy savoir - vivre w pigłuce - przewodnik dla całej rodziny.

http://rodzinawhotelu.pl/47-Poradniki_dla_rodzicow-77-Poradnik_dla_Rodziny_Hotelowy_savoir_vivre_w_pigulce_.html

Zapraszmy do obejrzenia filmu o kulturalnym zachowaniu w restauracji hotelowej :)


Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności.

W ciągu 11 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty  727 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 11 eydycji HPR, który jest ważny do 31.08.2020.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2020.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2020 - do 30.09.2021
  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
Organizator – Etirez Violetta Hamerska