O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Grand Lubicz, Uzdrowisko Ustka

Położony zaledwie 18 km od miasta Słupsk  w nadmorskiej, uzdrowiskowej miejscowości Ustka Hotel Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka, to jeden z największych i najlepiej wyposażonych obiektów tego typu na Polskim Wybrzeżu. Hotel posiada 311 w pełni klimatyzowanych pokoi typu standard, rodzinne pokoje typu Lux i Apartamenty oraz kilka Restauracji, Barów oraz Kawiarnię widokową na V piętrze.

 

Dodaj do schowka


Wyposażenie hotelu

Dla osób lubiących aktywny tryb życia Grand Lubicz dysponuje mnóstwem atrakcji. Dwupoziomowy Aquapark z basenem rekreacyjnym, sztuczną rzeką, zjeżdżalnią oraz brodzikiem dla dzieci, 4 torowy basen sportowy a także basen solankowy VIP o wyjątkowych właściwościach leczniczych. Trzy wanny jacuzzi oraz kompleks saun z pewnością spełni oczekiwania Gości. Grand Lubicz posiada również boisko squash, Cube Ball oraz zewnętrzne boisko wielofunkcyjne z kortem tenisowym. Centrum SPA, to blisko 22 kompleksowo wyposażone gabinety kosmetyczne, zabiegów na ciało i gabinetów masażu. W Centrum SPA znajduje się również grota solna z tężnią w której poza walorami leczniczymi, można odnaleźć spokój i harmonię. Poza SPA hotel ma bardzo profesjonalnie rozbudowane Centrum MEDICAL które obejmuje zespół gabinetów diagnostycznych oraz zabiegowych z nowoczesnym sprzętem medycznym oraz rehabilitacyjnym. Zabiegi lecznicze spełniają wszelkie, nawet najbardziej wymagające kryteria.

Hotel to również nowoczesne Centrum Konferencyjne- dysponuje 10 salami, które łącznie dają nam ok. 1000 miejsc konferencyjnych. Jest doskonałym miejscem do zaaranżowania konferencji, kongresów, szkoleń, spotkań biznesowych, czy eventów.

Na początku 2015 roku, hotel wzbogaci swą ofertę otwierając dyskotekę hotelową oraz kręgielnię.

Rozwiń i zobacz więcej

Wyposażenie pokoju

Wszystkie pokoje wyposażone zostały w bezszmerową klimatyzację, która umożliwia dostosowanie temperatury do indywidualnych potrzeb. Część pokoi jest przystosowana dla gości niepełnosprawnych. W każdym pokoju znajduje się telefon, telewizor LCD, mini bar, szybkie łącze internetowe, szyfrowo zamykany sejf, suszarka do włosów, szlafrok oraz czajnik oraz bezprzewodowy Internet.

Rozwiń i zobacz więcej

Atrakcje dla dzieci

Grand Lubicz, to miejsce bardzo pozytywnie nastawione na rodziny z dziećmi, dlatego nie zapominając o tym stworzyliśmy wiele udogodnień i atrakcji dla najmłodszych.

Na terenie hotelu znajduje się klub dziecka z mnóstwem zabawek, gier multimedialnych oraz profesjonalną opieka animatorów. Restauracje oraz  pokoje wyposażone są w niezbędny asortyment.

W hotelowym Aquaparku na dzieci czeka mnóstwo atrakcji.

ATRAKCJE W OKOLICY

Ustka, uzdrowisko, to miasto z tradycjami oraz z wieloma interesującymi miejscami. Miejscami, które warto zobaczyć, i które warto poznać.

  • Latarnia morska
  • Wieża widokowa
  • Najdłuższa w Polsce – Promenada
  • Pomnik Syrenki
  • Port
  • Muzeum Ziemi Usteckiej
  • Muzeum Chleba
  • Bunkry Bluchera

 

Rozwiń i zobacz więcej

Adres i kontakt

GRAND LUBICZ – UZDROWISKO USTKA*****

Ustka, 76 - 270
Ulica: Wczasowa 4
Telefony: +48 59 841 82 00
Liczba pokoi: 311  
Liczba gwiazdek: 5

Edycje

Edycja XI
 
Edycja X
 
Edycja IX
 
Edycja VIII
 
Edycja VII
 
Edycja VI
 

Audyt kapituły HPR

Józef Michał Chlabicz
 
Edycja XI

Michał Chlabicz ocenia hotel Grand Lubicz w Ustce Czerwiec, 2019 Do Ustki z Warszawy może nie jest najbliżej, ale łatwo tam dojechać. Przejazd samochodem zajmuje 5-6 godzin i można jechać na kilka sposobów. Dojazd Początek ten sam, bo najwygodniej jechać autostradą A2 na Poznań, w Strykowie skręcić na autostradę A1 w stronę Gdańska. Oczywiście można wybrać kil
Zobacz więcej dots
Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności.

W ciągu 11 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty  727 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 11 eydycji HPR, który jest ważny do 31.08.2020.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2020.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2020 - do 30.09.2021
  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
Organizator – Etirez Violetta Hamerska