O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

HOTEL LA SIESTA

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 36 komfortowych pokoi. Każdy pokój jest przytulnie urządzony oraz wyposażony w telewizor, lodówkę, suszarkę do włosów, akcesoria plażowe i gniazdo internetowe oraz sieć WI-Fi. Oprócz kompleksowego wyposażenia, oferujemy również profesjonalną obsługę, która sprawi, że noclegi w Jastrzębiej Górze okażą się najlepszym rozwiązaniem dla każdego.

Jesteśmy dumni z tego, że od wielu lat należymy do wąskiego grona Hoteli Przyjaznych Rodzinie. Dla małych gości czekają tu niesamowite miejsca do szalonej zabawy, plac zabaw, kąciki zabaw, żywe zwierzątka oraz wiele innych atrakcji. Dla rodziców przygotowaliśmy szereg udogodnień, które sprawią, że pobyt z dzieckiem nad morzem stanie się przyjemnością.

Nasz obiekt znajduje się zaledwie 100 metrów od piaszczystej plaży, na której poczujesz delikatny powiew bryzy i będziesz mógł korzystać do woli z wyjątkowych kąpieli morskich oraz słonecznych. Jeżeli chcesz spędzić fantastyczne wakacje nad morzem, odwiedź obiekt La Siesta - obiecujemy, że będzie to Twoje miejsce w Jastrzębiej Górze!

Dbamy nie tylko o to, aby zapewnić maluchom atrakcje, ale chcemy także, aby mogły one spędzić dużo czasu na świeżym powietrzu. Dlatego na terenie naszego obiektu znajduje się zewnętrzny plac zabaw dla Dzieci, który jest zabezpieczony ogrodzeniem oraz wyposażony w:

- zjeżdżalnię,

- huśtawki,

- piaskownicę,

- trampolinę,

- zestawy do zabawy z drabinkami i mostami, a także wiele innych elementów zabawowych.

Animacje dla dzieci okresowe
Animacje dla dzieci okresowe:
Animacje dla dzieci okresowe
Plac zabaw na zewnątrz
Plac zabaw na zewnątrz:
Plac zabaw na zewnątrz
Animacje dla dzieci
Animacje dla dzieci:
Animacje dla dzieci
Sala zabaw dla dzieci
Sala zabaw dla dzieci:
Sala zabaw dla dzieci
Dodaj do schowka


Atrakcje dla dzieci

Nawet jesli pogoda nie będzie sprzyjać i dzieci nie będą mogły bawić się na zewnątrz - nic straconego! W naszym hotelu Przyjaznemu Rodzinie znajduje się kącik zabaw, który jest w pełni dostosowany do szaleństw maluchów. W przestronnym pokoju znajduje się miękka wykładzina, kolorowe meble, liczne zabawki, zjeżdżalnia, pluszaki, kanapa oraz śmieszne obrazki na ścianach sprzyjające niezapomnianej zabawie. W kąciku zabaw dzieci zawsze przebywają pod opieka animatora, który nie tylko zwraca uwagę na ich bezpieczeństwo, ale także dostarcza wielu wrażeń i atrakcji.

Miły czas można spędzić także przy wspólnym grillowaniu. Do tego została stworzona specjalna wiata grillowa. Zadaszenie pozwala zorganizować spotkanie przy grillu nawet, gdy nie będzie dobrej pogody. Dodatkową atrakcją dla każdego są nasze króliki hotelowe. Nasi Goście mogą przyglądać się ich codziennemu życiu, a dzieci karmić zwierzaki oraz bawić się z nimi. Mamy nadzieję, że nasz hotel będzie przyjazny również dla Waszej Rodziny.

Atrakcje w okolicy

  • Latarnia morska w Rozewiu
  • Lisi Jar i Obelisk upamiętniający miejsce lądowania króla Zygmunta III Wazy
  • Klifowy brzeg
  • Gwiazda pólnocy
  • Kościół pod wezwaniem Św. Ignacego Loyoli
  • Nadmorski Park Krajobrazowy
  • Promenada Światowida
  • Plaża
Rozwiń i zobacz więcej

Adres i kontakt

Ul. DROGA RYBACKA 58
84-104 JASTRZĘBIA GÓRA

Liczba pokoi: 36 
Liczba gwiazdek:2

Edycje

Edycja IX
 
Edycja VIII
 
Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 11 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 11 rok naszej działalności.

W ciągu 10 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 685 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 512.488 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2019. Obecnie trwa już 11 edycja 2018/2019.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska