O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Hotel Edison, Baranowo

Hotel Edison położony jest w Baranowie, w spokojnej okolicy, nad Jeziorem Kierskim w odległości 10 km od centrum Poznania i 4 km od lotniska Ławica. Gościom oferujemy łącznie 100 miejsc noclegowych w pokojach jedno -, dwuosobowych oraz w apartamentach, a także w domkach z dwoma sypialniami, salonem i aneksem kuchennym. Z hotelowych pomieszczeń roztacza się piękny widok na jezioro lub część parkową wokół hotelu. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowe telewizory z dostępem do telewizji satelitarnej oraz w bezpłatne łącze internetowe. Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy specjalne wyposażenie pokoi dostępne po wcześniejszej rezerwacji. Na terenie obiektu jest parking, dozorowany w godzinach 19.00 – 7.00.

W Restauracji Lumière znajduje się specjalna strefa zabaw dla dzieci, a obok tarasu plac zabaw. Restauracja dodatkowo serwuje menu dziecięce.

 

Plac zabaw na zewnątrz
Plac zabaw na zewnątrz:
Plac zabaw na zewnątrz
Sala zabaw dla dzieci
Sala zabaw dla dzieci:
Sala zabaw dla dzieci
Dodaj do schowka


Atrakcje dla dzieci

W Hotelu Edison znajduje się pokój zabaw dla dzieci, na zewnątrz plac zabaw. Hotel położony jest nad jeziorem, otoczony jest zielenią.


ATRAKCJE W OKOLICY

- atrakcje do zobaczenia pieszo (do 2-3 km):

 • Jezioro Kierskie (mniej niż 1 km)

- atrakcje do zobaczenia rowerem (do 5-10 km):

 • Tarnowskie Termy (10 km)

- atrakcje do zobaczenia autem (do 45 km i pow. 45 km):

 • Poznań – Palmiarnia (12 km)
 • Poznań – Starówka (koziołki z ratuszowej wieży, Rogalowe Muzeum Poznania) (14 km)
 • Poznań – Park Cytadela (15 km)
 • Poznań – Termy Maltańskie (19 km)
 • Poznań – Nowe Zoo (kolejka Maltanka) (20 km)
 • Poznań – Brama Poznania Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego (15,5 km)
 • Wielkopolski Park Narodowy (34 km)
 • Skansen Miniatur w Pobiedziskach (34 km)
 • Dęby Rogalińskie (42km)

 

Rozwiń i zobacz więcej

Adres i kontakt

62-081 Przeźmierowo

Baranowo, Wypoczynkowa 60

Tel: 61 814 27 51 m.:505 433 959

Liczba pokoi:     54                    

Liczba gwiazdek: 3

 

 

Edycje

Edycja X
 
Edycja IX
 

Audyt kapituły HPR

Joanna Sokołowska-Wisniewska
 
Edycja X

Joanna Sokołowska ocena opisowa hotelu Podklasztorze w Sulejowie 24-26.08.2018 1) Lokalizacja i dojazd obiektu Hotel Podklasztorze położony jest w środku województwa łódzkiego, z Warszawy jedzie się ok.2h. Niestety dojazd jest fatalnie oznakowany, żeby nie powiedzieć że w ogóle go nie ma…Parking hotelowy dosyć daleko od samego wejścia do hotelu, co z
Zobacz więcej dots

Maciej Mazurkiewicz
 
Edycja X

Pozory jednak czasem naprawdę mylą. Dobitnie przekonaliśmy się o tym w trakcie wizyty w Hotelu Edison w Przeźmierowie koło Poznania. Ale po kolei … Dojazd i lokalizacja Przeźmierowo do mała miejscowość granicząca z Poznaniem, położona nad pięknym jeziorem Kierskim. Hotel Edison, należący do grupy Best Western, usytuowany jest w otulinie leśnej, tuż nad brz
Zobacz więcej dots
Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 11 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 11 rok naszej działalności.

W ciągu 10 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 685 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 512.488 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2019. Obecnie trwa już 11 edycja 2018/2019.

Ważność certyfikatów HPR:

 • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
 • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska