basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Czesław Mozil

Powrót

Hotel Aurora Family & SPA, Międzyzdroje
 

Lipiec, 2019

Hotel Aurora w Międzyzdrojach cechuje pierwszorzędna lokalizacja. Bezpośrednio z hotelu wychodzimy na elegancką promenadę, położoną zaledwie 100 metrów od piaszczystej plaży, a przecinając ją dotrzemy do molo, 400 metrowego pomostuwychodzącego w głąb Morza Bałtyckiego. Okolica kusi atrakcjami dla dzieci i dorosłych, a kompleksowa oferta hotelu gwarantuje wysoki standard wypoczynku.

Być może powyższy opis wzbudza obawy o nadmiar turystów, hałas i chaos, a co za tym idzie - brak komfortu. Nic bardziej mylnego.

Do hotelu dotarliśmy o 7.30, a więc zanim Międzyzdroje zdążyły się obudzić. Imponujący parking w podziemiach hotelu zmieścił nasze auto i samochód wjechał windą mechaniczną na drugi poziom, co jest rozwiązaniem zasługującym na pochwałę, jako że ostatnią rzeczą jaką mamy chęć martwić się na wakacjach, to właśnie samochód.

W recepcji, przy zameldowaniu przywitała nas bardzo uprzejma obsługa. Miły Pan kompleksowo wyjaśnił ofertę hotelu wraz z atrakcjami, jednocześnie zapewniając o swojej dyspozycyjności, z czego skrupulatnie i z powodzeniem skorzystaliśmy w dalszej części pobytu. Przekonaliśmy się, że cała obsługa (recepcja, restauracja, ekipa sprzątająca) jest zaangażowana, uprzejma i bardzo pomocna. Duży plus.

Pokoje w hotelu są czyste, wygodne, ale słabo wytłumione, co tłumaczy leżące na stoliku nocnym stopery do uszu. Łazienka jest przestronna i wygodna. Do pokoju - na życzenie - udostępniane są akcesoria: łóżeczko dziecięce z pościelą, dodatkowe poduszki, kołdry, wanienkę, ręczniki, podest do łazienki, matę antypoślizgową, podgrzewacz do butelek, czajnik, plastikowe naczynia i sztućce, termometr do mierzenia gorączki, zabezpieczenia kontaktów, książeczki i gry dla dzieci w różnym wieku. Można też wypożyczyć rowery z fotelikami dla dzieci.

W hotelu jest wszystko, czego można oczekiwać od obiektu mającego SPA & Wellness …także dla dzieci: najdłuższy basen na zachodnim wybrzeżu, brodzik w kształcie pirackiego statku ze zjeżdżalniami, który znajduje się tuż obok basenu dla dorosłych oraz lekcje nauki pływania. Do tego Kids SPA, w którego ofercie znajdują się m.in. tęczowe paznokcie, czekoladowe masaże pleców, stóp i/lub dłoni malucha. Warto zauważyć, że hotel posiada własną plażę nadmorską z leżakami i mini placem zabaw, co - szczególnie - w okresie wakacji daje spory komfort.

Oprócz tego w hotelu znajdziecie dwie sale zabaw m.in. z małpim gajem, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji, dzięki czemu rodzice mają chwilę dla siebie. Starszakom hotel proponuje Play Station, Bilard, Darts i Cymbergaja, czyli …dla każdego coś dobrego.

Podczas wakacji, ferii i długich weekendów Aurora oferuje niekończące się atrakcje z udziałem Animatora, który skutecznie zwalnia rodzica z pilnowania swoich pociech: zabawy z Pipi, warsztaty kulinarne, bale maskowe, podbój kosmosu, czy kino juniora, to tylko niektóre z przygotowanych przez hotel atracji.

Duże wrażenie zrobiła na nas restauracja hotelowa. Świetnie przygotowana przestrzeń, bogaty bufet dań ciepłych i zimnych ze stanowiskiem live cooking. Kucharz specjalnie przygotuje jajecznicę, omlet lub naleśniki z wybranymi przez nas dodatkami.

Na uwagę zasługuje subtelnie wyodrębniona część dla dzieci. Bufet jest tu niższy, sztućce plastikowe, a menu specjalnie przygotowane na podniebienia najmłodszych. A gdyby gotowe dania nie przypadły im do gustu, zawsze można zamówić coś z karty menu Kids.

Oprócz tego restauracja ma swój własny pokoik dla dzieci tak, aby rodzice mogli spokojnie zjeść, jednocześnie mając dzieci ‚na oku’. Zauważyliśmy też, że podłoga wyłożona jest wykładziną, która mimo sali wypełnionej rodzinami z dziećmi, nie była ani głośna, ani uciążliwa.

Do hotelu przynależy też smaczna pizzeria oraz restauracja Miramare, która czerpie z kuchni polskiej regionalnej, a która także ma wyodrębniony pokoik dla dzieci, co stanowi komfort dla wszystkich.

Pobyt w hotelu Aurora spowodował, że pokochaliśmy Międzyzdroje i praktycznie nie opuszczaliśmy terenu hotelu podczas naszej wizyty. W trakcie sezonu letniego, miasteczka pokroju Międzyzdrojów mogą być męczące, jednak Hotel Aurora Family & Spa pomógł nam prawdziwie odpocząć nad polskim morzem

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 12 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 12 rok naszej działalności, mimo pandemii.

W ciągu 12 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 772 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 12 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2022.

Obecnie trwa już 12 edycja 2019/2021.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 12 edycja 2019/2021 - do 31.03.2022
Organizator – Etirez Violetta Hamerska