O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Joanna Sokołowska-Wisniewska

Powrót

Hotel Edison, Baranowo
 

Joanna Sokołowska ocena opisowa hotelu Podklasztorze w Sulejowie 24-26.08.2018

1) Lokalizacja i dojazd obiektu

Hotel Podklasztorze położony jest w środku województwa łódzkiego, z Warszawy jedzie się ok.2h.

Niestety dojazd jest fatalnie oznakowany, żeby nie powiedzieć że w ogóle go nie ma…Parking hotelowy dosyć daleko od samego wejścia do hotelu, co związane jest z historycznym układem budynków hotelowych. Do bajkowo oświetlonego hotelu przyjechałyśmy późnym wieczorem i od razu nas oczarował. Czułyśmy się trochę jak w bajce.

 

2) Ogólna ocena pokoju – dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców

Pokój bardzo komfortowy dla rodziny 2+1.Możliwość wstawienia do pokoju łóżeczka dla maluszka i nadal pozostaje dużo miejsca do zabawy


3) Ogólna ocena łazienki - dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców

Łazienka z prysznicem. Sama łazienka komfortowa dla całej rodziny, nawet z pełnym wyposażeniem pod kątem maluszka – wanienką, miską do prania, nocnikiem etc.

 

4) Bezpieczeństwo i zdrowie

Obsługa hotelu przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa, Przy rejestracji w hotelu zostaliśmy poinformowani, jakie atrakcje są przygotowane dla dzieci, ale również o dostępności apteczki w razie wypadku. Brak windy w hotelu.


5) Rozrywka – jaka i dla jakich dzieci (wiek, grupy wiekowe)

W hotelu jest sala zabaw dla dzieci 2-6 z wieloma zabawkami. Zanim udamy się do niej, najpierw trzeba sprawdzić w recepcji czy jest dostępny klucz, sala jest standardowo zamknięta. Sala znajduje się na poddaszu, na 2 piętrze. Niestety jest słabo klimatyzowana, bo jest na poddaszu, ale dzieciom to zupełnie nie przeszkadz. Zewnętrzny plac zabaw jest bardzo fajny, ale przydałoby się trochę więcej huśtawek. Przyjemnie oddzielony od terenu hotelowego roślinnością. Latem możliwość zorganizowania spływu kajakowego Pilicą  Nieopodal jest  stadnina, współpracująca z hotelem. W hotelu jest również basen, Który w tym roku jeszcze ma zostać poddany kapitalnemu remontowi. Na zdjęciach z wizualizacją wygląda ,że będzie salonem basenowym z prawdziwego zdarzenia.

 

6) Oferta restauracyjna dla dzieci

Rozbudowane menu dedykowane dzieciom. Obsługa ze świetnym podejściem do dzieci.

W hotelu, do każdego posiłku pełna zastawa dziecięca – plastikowa i kolorowa. W Sali restauracyjnej dostępne krzesełka dla maluszków. Dziecko po zjedzonym posiłku otrzymuje dyplom. Również dostaje lizaka, ale co bardzo mi się spodobało, po wcześniejszym ustaleniu tego z rodzicem. W restauracji jest również kącik zabaw dla dzieci.


7) Przebieg dokonywania rezerwacji, meldowania się i wymeldowania

Absolutnie bezproblemowo.

Bardzo miła i kompetentna obsługa.


8) Poziom obsługi hotelowej w perspektywie rodziny z dziećmi

Bardzo wysoki! Cała ekipa zaangażowana w swoją pracę.


9) Ogólne wrażenia z wizyty

Bardzo pozytywne. Bardzo dużo przestrzeni do aktywności fizycznej dla całej rodziny i do wspólnego spędzania czasu. Trzeba przyznać, że budynek Xii-wiecznego opactwa nadaje hotelowi szczególnego uroku. Fajnie, że wnętrze hotelu, filozofia wpisują się w ten klimat.


10)Uwagi – Za chłodna woda w basenie dla dzieci.


11) Czy chcielibyśmy tam wrócić ponownie? Jak najbardziej.

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 11 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 11 rok naszej działalności.

W ciągu 10 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 685 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 512.488 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2019. Obecnie trwa już 11 edycja 2018/2019.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska