Rozmowa z Violettą Hamerską na Gali Hotel Przyjazny Rodzinie dla Polsat News Hotel Przyjazny Rodzinie - rozmowa z Violettą Hamerską w Polsat News, 03.08.2016 VIII Gala Hotel Przyjazny Rodzinie 2016 Audyt: Mała Kapituła Hotel Przyjazny Rodzinie - Czarny Kos Hotel Przyjazny Rodzinie - kampania Kulturalny Rodzic - Kulturalne Dziecko
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Katarzyna Białek

Powrót

Imperiall Resort & MediSpa
 

IMPERIALL Katarzyna Białek - 30-31.08.2018

Imperiall to miejsce zaskakujące. 

Dotarliśmy tu w środku nocy. Spodziewaliśmy się wielkiego ośrodka, bo na stronie internetowej widzieliśmy, że Imperiall to miejsce „wszystko mające”: basen zewnętrzny, basen wewnętrzny, boisko, place zabaw, sale zabaw, salę kinową i wreszcie spa. Tymczasem pan z ochrony zaprowadził nas do malutkiego, kameralnego domku kempingowego. Salonik z rozkładaną kanapą i telewizorem, sypialnia na 2 łóżka, nowoczesna łazienka z prysznicem i aneks kuchenny z mini lodówką i mini kuchenką na 2 palniki. Gdy wstało słońce wszystko okazało się prawdą: i kameralny domek i wszystkie Imperiallowskie atrakcje.

 

Imperiall jest przepięknie położony. Spacer na plażę zajmuje kilka minut. Kto nie chce walczyć z parawanem - może zostać przy basenach zewnętrznych. Kto w ogóle nie chce opuszczać ośrodka - może wybrać basen w budynku głównym z bajecznie ciepłą wodą (31 stopni),  zjeżdżalnią i kompleksem saun. 

Ośrodek stanowi: budynek główny (z restauracją,basenem krytym, spa) wraz z częścią hotelową, kompleks bungalowów i domków apartamentowych. Do tego jest boisko, salon gier, plac zabaw i Caffe Imperiall. Widać, że Imperiall podoba się rodzinom z dziećmi. W sezonie maluchów jednocześnie odpoczywa tu ponad setka, a hotel dba o wyjątkowo bogaty i urozmaicony program animacyjny. 

 

Restauracja serwuje śniadania i obiadokolacje w formie szwedzkiego stołu. Dodatkowo dla dzieci w połowie dnia dostępny jest lunch. Wybór na śniadaniach i obiadokolacjach jest spory, a i tak kuchnia reaguje na potrzeby gości o wyjątkowych wymaganiach. Mięsa, ryby, dużo warzyw, na obiad 2 zupy do wyboru, ziemniaki lub ryż, 2 rodzaje mięsa, ryba, kilka rodzajów surówek a na deser kilka typów ciast. Do tego wszystkiego bardzo bogata oferta przystawek.

Dzieci w każdym wieku będą tu miały co robić. 

Maluchy mają swój kącik zabaw, gdzie przez cały dzień mogą szaleć pod okiem animatorów ale też dwóch lokalnych legwanów, kilku ciekawskich ryb akwariowych i jednego wyluzowanego żółwia o zasłużonym imieniu Piksel.

Dla dzieciaków starszych organizowane są nocne rajdy i podchody.

Dorosłych natomiast kusi tutejsze spa. Warto tu zajrzeć. Spa ma około 10 gabinetów, doskonały i różnorodny sprzęt medyczny i kosmetyczny, bardzo bogatą ofertę zabiegów a jednocześnie … kameralny klimat. Cudowne ręce pani Moniki zrelaksują tu każdy spięty mięsień, pani Agata poradzi w kwestii kosmetyków, a panowie rehabilitanci zaradzą w niejednym problemie zdrowotnym.  

Przy takich atrakcjach, nawet w skromnym kempingowym domku człowiek czuje się jak w domu. W swoim swojskim, kameralnym domku nad samym morzem. Może dlatego jest stałe grono wczasowiczów, którzy wracają do ośrodka regularnie od wielu lat.

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 11 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 11 rok naszej działalności.

W ciągu 10 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 685 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 512.488 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2019. Obecnie trwa już 11 edycja 2018/2019.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska