O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Monika Krajewska

Powrót

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, Świeradów Zdrój
 

Cottonina jest uroczym miejscem. Położona w Górach Izerskich, doskonale przystosowana do goszczenia rodzin uwielbiających jazdę na rowerze. Do dyspozycji gości są 32 rowery, kaski, foteliki. Cały personel jest przeszkolony z udzielania pierwszej pomocy – można się tu czuć bezpiecznie.

Pokój jest przestronny. Duże, dostosowane do rodziny łazienki pozwalają na poczucie komfortu. Hotel współpracuje z lekarzem internistą i ginekologiem. O tym wszystkim dowiemy się i w recepcji oraz z obszernego informatora.

W hotelu są pokoje zabaw dla dzieci w każdym wieku – od malucha po nastolatka. Dodatkowo – przestronny plac zabaw na zewnątrz z widokiem na pobliski stok. Rodziny mogą korzystać z hotelowego basenu oraz SPA. Ciekawostką jest, że oferowane są tu zabiegi nie tylko dla dorosłych oraz kobiet w ciąży, ale również masaże i inne zabiegi dla dzieci już od 1-wszego roku życia.

Wszystkiemu temu towarzyszy bogata oferta restauracyjna dla rodzin. W przestronnej restauracji dzieci znajdą cały wybór dań dla siebie (dostępnych również w menu w karcie). Rodzice zaś m.in. lodówkę z butelkami tłoczonych na zimno, lokalnych, zdrowych olei.

Dziecko w Cottonine może poczuć się VIP-em. Oferta oraz personel są wyraźnie nastawione na obsługę rodzin z dziećmi. Liczne animacje, ogniska, przyrestauracyjny ogródek z własnymi warzywami i domkiem dla owadów świadczą o poważnym podejściu właścicieli do swoich gości. Wita się ich tu i dba o nich z sercem. Ważne też jest zaangażowanie właścicieli w społeczność lokalną, ich działalność charytatywna oraz sponsoring ścieżek biegowych w okolicy. A jak nam się znudzi pobyt w hotelu, to można pojechać bezpłatnym autobusem na wycieczkę do Czech.

Na pewno wrócimy do Cottoniny – to był niezapomniany wyjazd.

 
Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 11 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 11 rok naszej działalności.

W ciągu 10 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 685 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 512.488 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2019. Obecnie trwa już 11 edycja 2018/2019.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska