O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Monika Krajewska

Powrót

Kompleks Wypoczynkowy Osada Śnieżka
 

Osada Śnieżka jest olbrzymim obiektem. Jest to hotel typu condo – każdy apartament, umieszczony w kompleksie małych bloczków - jest czyjąś własnością. A apartamenty są przeróżne – od mniejszych do naprawdę dużych, w których może pomieścić się wieloosobowa, czy wielodzietna rodzina. To bardzo duży plus tego obiektu.

Pokoje to małe mieszkania – obszerne salony z balkonami lub ogródkami, z w pełni wyposażonymi aneksami kuchennymi oraz łazienkami z kabinami prysznicowymi z masażem i sauną. W pokoju można znaleźć pełne wyposażenie dla dzieci. Każdy z budynków ma swój motyw zwierzęcy, co jest bardzo estetyczne, a ponadto pozwala się dzieciom łatwo odnaleźć. Dorośli znajdą w kompleksie siłownię, młodzież i dzieci – świetnie wyposażone wewnętrzne i zewnętrzne place zabaw. Przy ciepłych latach atrakcją są baseny zewnętrzne. W głównym budynku znajduje się również SPA oraz basen wewnętrzny.

Obiekt dysponuje dwoma restauracjami. W obu serwowana jest różnorodność dań, ze specjalnym menu dla dzieci, do którego dodawana jest każdorazowo zabawka do wyboru. W recepcji można kupić zabawki – jest ich olbrzymi wybór.

Pracownicy Osady są przeszkoleni w udzielaniu pierwszej pomocy, hotel współpracuje z lekarzem ginekologiem i internistą, a wszystkie informacje na ten temat można znaleźć w recepcji.

To miejsce to naprawdę raj dla rodzin z dziećmi. Nie tylko przestrzenie, dostosowanie, ale program animacji i atrakcji jest niezwykle bogaty. Dość powiedzieć, że będąc gościem można przeżyć doskonały pokaz potyczki polsko-niemieckiej z czasów II wojny światowej w wykonaniu grupy rekonstrukcyjnej wraz z przelotem samolotu z epoki nad naszymi głowami, a wszystko to pod apartamentami hotelowymi. Na terenie obiektu jest miejsce na grill, rowerownia, a dla chętnych również prawdziwa łaźnia fińska.

Jeśli miałabym Osadę Śnieżka oceniać w skali od 1 do 10 przyznałabym punktów 11. Na pewno tam wrócę.

 
Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 11 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 11 rok naszej działalności.

W ciągu 10 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 685 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 512.488 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2019. Obecnie trwa już 11 edycja 2018/2019.

Ważność certyfikatów HPR:

  • 11 edycja 2018/2019 - do 31.08.2020
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska