basket
Dodaj swoje ulubione obiekty, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź obiekt

Szukaj obiektu

Województwo

Powrót

Hotel Zamek Gniew

Hotel Zamek Gniew to niezwykłe miejsce na turystycznej mapie Pomorza. Kilkusetletnia historia miejsca zapisana w kartach kronik Polski przełożyła się na unikatowy klimat hotelu i atrakcji, które nierozerwalnie mu towarzyszą.

Niezwykłe pokoje i apartamenty, wyśmienita kuchnia czy Park Historyczny z atrakcjami dla najmłodszych, to tylko niewielka część tego, co kryje się na Wzgórzu Zamkowym w Gniewie. Każdy element tego miejsca został przemyślany tak, aby odwiedzający go Goście mogli doświadczyć niezapomnianego połączenia podróży w przeszłość z czterogwiazdkowym luksusem obecnych czasów.

Animacje okresowe
Sala zabaw dla dzieci
Sala zabaw dla dzieci:
Sala zabaw dla dzieci
Animacje dla dzieci okresowe
Animacje dla dzieci okresowe:
Animacje dla dzieci okresowe
Dodaj do schowka


Adres i kontakt

ul. Zamkowa 3

83-140 Gniew


tel. 58 535 25 37

e-mail: recepcja@zamek-gniew.pl

Edycje

Edycja VI
 
Do góry Powrót

HPR - ogólnopolski program certyfikacji obiektów hotelowych dla rodzin

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe dla rodzin. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. Każdy obiekt, który spełnia nasze kryteria otrzymuje certyfikat, który jest rekomendacją dla rodziców, aby mieli pewność, że to miejsce jest sprawdzone.

Hasło programu: "Filozofia gościnności dla wyjątkowych gości."

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Obecnie trwa już 15. edycja 2023/2024.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska